Kitap ayracı, kitap okurken kaldığınız sayfayı kolayca bulabilmenizi sağlıyor. Tasarımcıların ve markaların farklı üretimleri sayesinde modeller, ilgi çekici bir hâle dönüşüyor. Üzerinde sevgi sözcükleri yazanlar, en güzel hediyelerden biri oluyor. Okuduğunuz kitaplarınız için farklı ayraç tasarımlarını tercih ederek okumaya ara verdiğiniz yerlere kolayca ulaşabilirsiniz. Özellikle aynı anda birden fazla kitap okuyanlar, yazarken birçok kaynaktan yararlananlar, tez ya da makale yazanlar için ayraçlar, pratik işleve sahip ve her zaman ellerinin altında bulunması gereken araçlar olarak öne çıkıyor. Bazen bir kitapta, farklı ara bölümlerden yararlanmaya ihtiyacınız olduğu için birden fazla ayraç kullanabilirsiniz. Bir kitap üzerinde aradığınız bölüm için de farklı tasarımlara sahip ayraçlar kullanarak aradığınızı kolayca bulabilirsiniz.

Kitap ayraçları, kırtasiye malzemesi olarak kitap sayfalarını işaretlemenin yanında birtakım kuruluşlar aracılığı ile bağışçı olmanızı da sağlıyor. Çekül Vakfı ve Çocuklar Gülsün Diye gibi kuruluşlar, ürünleri ile yardım organizasyonlarına katkıda bulunmanıza fırsat veriyor. Ayraç seçiminde Ayşegül Evleniyor, NPW gibi markaların ürünlerini de tercih edebilirsiniz. Kitap okumayı daha zevkli hâle getiren ayraçlar sayesinde kitaplar yarım kalmıyor; çalışmalarda zengin kaynak kullanımı sağlanıyor.

Kitap Ayracı Fiyatları

Kitap ayracı fiyatları, ürünlerin tasarımına, tasarımında kullanılan materyallere ve markaların fiyat politikalarına göre farklılık gösteriyor. Her bütçeye uygun ayraçların bulunabileceği ürünler arasında hem kendinize hem de sevdiklerinize özel tasarımlar bulabiliyorsunuz. Belirli fiyat aralığındaki ürünleri araştırabilmek için filtreleme seçeneklerinden yararlanabiliyorsunuz. Yılbaşı, doğum günü, mezuniyet gibi birçok özel günde arkadaşlarınıza hediye için en güzel kitapların yanında bir de ayraç hediye edebilirsiniz.

Kaliteli materyallerden üretilen ayraç çeşitlerinin farklı tasarımları; işte, okulda, dershanede, kütüphanede herkesin ilgisini çekiyor. Kitap ayracı fiyatlarını incelerken ürünler arasında zevkinize uygun olanları belirleyerek seçiminizi yapabilirsiniz. Markalar, ürünlerinin fiyatlarını belirlerken belirli bir fiyat-kalite dengesini sağlamaya çalışıyor. Siz de buna dayanarak seçimlerinizi kendi bütçenize uygun olarak yapabiliyorsunuz. Hediye etmek için fiyatların yanında hediye alacağınız kişiye uygun tasarımları seçmeye de özen göstererek hediye sahibinin zevkine uygun seçimler yapabilirsiniz.

Kitap Ayraçları

Kitap ayraçları, renkli ve ilginç tasarımları ile herkesin ilgisini çekiyor. Farklı nesnelerin kağıda çizilmesi, sevilen karakterler, kahramanlar, rengarenk desenler gibi çizimlerin yanında fermuar gibi ilginç tasarımlar da ayraç koleksiyonlarını oluşturuyor. Harflerin bir araya gelmesi ile bir kelimeyi ya da cümleyi oluşturan ayraçlar da özel günlerde tercih edilen hediyeler oluyor. “Canım”, “Seni seviyorum”, “I love you”, “Aşkım”, “Love” gibi birçok sevgi sözcüğünden oluşan tasarımlar, ilgi çeken ürünler arasında yer alıyor. Modeller, genellikle kırmızı, mor, mavi, sarı, yeşil gibi dikkat çekici renklerden oluşuyor. Minimal tasarımlarda siyah ve beyaz rengin ağırlıkta olduğu çeşitler, öne çıkıyor.

Kitap ayracı modelleri; benekli, geometrik ve çizgili gibi farklı desenlerden de oluşabiliyor. Minimal tasarımları sevenlerin tercihi olabilecek ürünler, birçok kitabın sayfaları arasında kendine yer buluyor. Özellikle kitap okumaya yeni başlayan çocukların okuma alışkanlığı kazanmasını sağlayacağınız küçük bir hediye olarak değerlendirilebiliyor. Dergi okumayı sevenler için de iyi bir kullanım alanı oluşturan ayraçlar, hemen hemen aklınıza gelen tüm okuma materyalleri için kullanılabiliyor.

Kâğıttan tasarlanan ayraçlar, kaliteli materyallerden üretiliyor. Kolayca kıvrılmıyor, kırılmıyor ve buruşmuyor. Metal, ahşap, iplik gibi materyallerden tasarlanan ayraçlar da birçok okuyucu tarafından ilgi görüyor. Dayanıklı ve hoş tasarımlara sahip olmaları yönünden tercih ediliyor. Markaların kitap ayracı çeşitlerini inceleyerek ürünler arasından kendiniz ve sevdikleriniz için seçimler yapabilir; kitabın neresinde ara verdiğinizi kolay bir şekilde bulabilirsiniz.

Kitap Ayracı

503 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. İlbay Çini Takı
  2. If Dizayn
  3. İstisna
  4. Coccomell
  5. Çekül Vakfı
  6. Çocuklar Gülsün Diye
  7. Ejoya
  8. Languo
  9. Linex
  10. Toptancı Kapında
  11. Tvet
  12. Wildlebend
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Fırsat Ürünleri
 4. Ürün Puanı
 5. Satıcı A-Z
DSACategoryId/2147483643/15344/21005503/80146013
BAŞA DÖN