Klavye & Mouse Setler

Bilgisayarı rahat kullanmak açısından klavye ve mouse setleri oldukça önemlidir. Klavyelerde karşılaşılan problemlerden bazıları; fazla küçük ya da büyük boyutta olması, tuşlarda takılmaların yaşanması ve üzerine sıvı dökülmesidir. Bu tür problemler sıkça ürün değiştirmenize neden olabilir. Bütçenizi sarsmamak için sağlam malzemelerle üretilmiş klavye ve mouse ürünlerini tercih etmeniz faydalı olacaktır.

Klavye Mouse Seti Fiyatları

Klavye ve mouse setleri, kablolu ve kablosuz olmak üzere iki çeşide ayrılmaktadır. Klavye mouse setleri; üretilen malzeme kalitesi, kablo ya da usb çeşidi ve ergonomik özelliklerine göre farklı fiyat aralıklarına sahiptir. Kablolu klavye ve mouse setlerinin içerisinde dayanıklı ve kaliteli kabloların bulunması fiyat açısından fark yaratacaktır. Kablosuz setler içinse USB ürünleri mevcuttur.

Kullanım alanlarına göre de setlerinizin tercihini yapabilirsiniz. Bilgisayarınızı televizyonunuza bağlıyorsanız, wireless özellikli klavye ve mouse setlerini tercih edebilirsiniz. Ofis kullanımlarında ise daha dayanıklı setleri seçebilirsiniz. Kablosuz setlerde bağlantı gecikmeleri ve frekans kaybı gibi sorunları ortadan kaldırmak için fiyat/performans açısından size uygun modeli tercih etmelisiniz. Kablosuz klavye ve mouse seti sayesinde evinizin koltuğuna uzanarak rahatça çalışabilir ya da oyun oynayabilirsiniz.

Mevcut setlerde klavye ve mouse çeşitlerinin yanı sıra hoparlörler de bulunabilir. Tercih edeceğiniz hoparlörlerin ses kalitesiyle birlikte hafifliği de önemlidir. Plastik malzeme kullanılarak üretilen klavye mouse setleri; düşme ve sert yüzeyle temas gibi durumların yol açacağı hasarları önler. Diğer özelliklerin yanında seçeceğiniz ürünün ergonomik olması önemlidir.

Klavyenizin ayarlanabilir veya katlanabilir ayaklarının olması da fiyatlarda farklılık yaratır. Yükseklik ayarı yapılabilen, hafif, sağlam plastikten üretilmiş ve ele tam oturan ürünler diğer modellere göre yüksek fiyatta olabilir.

Günümüzde müzik, film gibi multimedya oynatıcılarının kullanımının artmasıyla, tek tuşla istenilen eylemi gerçekleştirme isteği de artmıştır. Bu fonksiyon sayesinde klavyenizde tek tuşla bilgisayarı kapatma, müziğin sesini kısma ya da şarkı değiştirme gibi denetimleri yapabilirsiniz. Bu tür kullanışlı kısa yolların mevcut olduğu multimedya klavye setleri diğer ürünlere göre farklı fiyata sahip olabilir.

Klavye Mouse Seti Almanın Sağladığı Avantajlar

Klavye mouse seti almak, set içerisinde yer alan ürünleri tek tek almaya oranla çok daha bütçe dostudur. Kablosuz özellikli bir ürün tercih etmeniz, kablolu modellere nazaran hem görüntü hem de kullanım kolaylığı açısından rahat etmenizi sağlayabilir. Normal klavye ve mouselara kıyasla daha çok fonksiyon barındıran oyuncu klavye mouse setleri, oyundan alacağınız performansı ve keyfi arttıracaktır.

Klavye ile ilgili yaşadığımız problemlerden birisi de klavyeye dökülen sıvılardır. Bu tür sıkıntıları engellemek için su geçirmez klavye setleri kullanmak yeni bir klavye masrafından sizi kurtarabilir. Multimedya uygulamalarını sık kullanıyorsanız tek tuşla erişebileceğiniz komutları verebilmek sizin için işlevsel olacaktır. İçerisinde pil bulunan setler, fiyat açısından uygun olduğu gibi kullanım açısından da avantajlıdır.

Tasarım ve renk açısından bilgisayarınıza uygun setleri seçmeniz, uzun süreli kullanımda gözlerinizi yormayacak olması nedeniyle faydalıdır. Led ışıklı olan klavyelerde oyun için özel işleve sahip tuşları rahatça görebilirsiniz.

Klavye mouse setlerinin uzun süreli kullanıma uygun olması; yıpranma ve takılma yapmaması tercihiniz için önemli bir sebeptir. Tek başına mouse pad veya klavye padi almak yerine, bu ürünleri de barındıran çok ürünlü setleri almak fiyat açısından avantaj sağlar. İçerisinde hoparlör, olan setler de ekonomi açısından lehinize bir durum oluşturur. Ayrık klavye düzeneğine sahip ürünler önkol ve bileklerin rahat konumlanmasını sağladığı için bilek rahatsızlıklarını önlemektedir. Bu tür klavyeleri tercih ederek uzun süreli kullanımlarda rahat edebilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Klavye Mouse Seti Fiyatları

1577 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Hemen Al Sonra Öde
Marka
Toplam 24 / 1577 ürün
DSACategoryId/2147483646/3013120/1/3007055