Teknolojinin gelişmesi ile birlikte önceleri zorlanılarak yapılan pek çok tadilat ve montaj işi artık daha kolay bir şekilde gerçekleştirilebiliyor. Özellikle tornavida ve el matkapları ile tamamlanmaya çalışılan işler artık daha profesyonel delme ve vidalama makineleri olan KLPro akülü vidalama aletleri ile çok daha kolay bir şekilde tamamlanabiliyor. Kale Makine kuruluşunun güvencesi ile sunulan bu aletler günümüzde her evde ya da ofiste en zor işlerde en büyük yardımcı ekipmanlardan biri olarak tercih ediliyor.

Mükemmel Tasarım ve Rahat Kullanım

Farklı güç seçenekleri ve farklı görevler için kullanılan uç çeşitleri ile vidalama görevlerine hazır olan KLPro akülü vidalama aletleri, her türlü tadilat işlerinde güvenle kullanılabiliyor. Kablosuz modeller her yere rahatlıkla ulaşabilirken, hafif ve kompakt yapıları tek elle kavrama ve kullanma kolaylığı sağlıyor. Pek çok modelde değişebilen çeşitli özellikteki uçlar sayesinde farklı ihtiyaçlara da cevap verebilen ürünler, farklı güç ve teknik özellikleri sayesinde en zor alanlarda dahi yüksek performans sağlıyor.

KLPro Akülü Vidalama Aletleri içerisinde yer alan küçük modeller, hafif olmalarının yanı sıra şarj edilerek kullanılabilmeleri sayesinde dar bölgelerde bile yorulmadan çalışabilmeye imkân tanıyor. Farklı kademelerde tork kontrolü sağlayan ürünler, küçük vidalar ile çalışırken dahi derinlik kontrolünü ve hassasiyeti elden bırakmıyor. LED aydınlatma entegre edilen ve titreşimi emerek kullanıcıya konfor sunan ürünler karanlık alanlarda dahi sorunsuz vidalama işlemine olanak sağlıyor.

Yüksek Güç, Uzun Süreli Performans

KLPro akülü vidalama aletlerinin birçoğunda bulunan ve 20 farklı kademeye kadar aşamalı olarak artırılabilen tork ayarı, aletlerin kullanım gücünü ve hızını ayarlama imkânı sağlıyor. Böylece ürünler vidalamanın yanı sıra delme işlemlerinde de ekstra güçlü olmaları ile dikkat çekiyor. Profesyonel kullanım için uygun ve nispeten daha ağır olan modeller standart ekipmanlarının yanı sıra yedek akü ile yalnızca 60 dakikada şarj etme imkânı tanıyan hızlı şarj aleti ile birlikte sunuluyor. Ürünlerin sahip olduğu çift akü ekipmanı, şarj süresi beklenmeden kesintisiz çalışma sunuyor. İki farklı vites seçeneğine sahip şanzıman özellikleri farklı zeminlerde kullanılmak üzere geçiş yapılabilen hız ve sağ/sol yön dönüş ayarı sağlıyor. Böylece ürünler beton, ahşap, duvar, metal, çelik ve plastik gibi zeminlerde pratik şekilde kullanılabiliyor.

KLPro akülü vidalama aletlerinin genelinde bulunan Li-İon batarya, uzun süreli kullanım vadediyor. Cihaz çalışmadığı zamanlarda şarjını koruyan sistem mükemmel verimlilik sağlayarak uzun süreli kullanım sunuyor. Ayrıca yeni nesil kömürsüz motor teknolojisi, kullanım sırasında sürtünmeyi azaltarak hem alet ömrünü uzatıyor hem de çalışma süresinin artmasını sağlıyor.

Yüksek çalışma standardına sahip KLPro akülü vidalama aletleri, kayar akü modeline sahip olduğu için pratik ve güvenli akü değiştirme olanağı sağlıyor. Öte yandan farklı çaplarda yer alan "tak-unut" sistemli altıgen uçlar, tek elle dahi hızlı aksesuar değiştirme sunuyor. Ürünler, metal dişliler ile birlikte kullanıldığında maksimum etkin güç ile çok daha uzun süreli kullanım vadediyor.

Soru 1: KLPro akülü vidalama aletleri alırken nelere dikkat edilmelidir?

Cevap 1: Kullanım alanına uygun matkap seçimi yapılırken ürünün motor gücü, tork kapasitesi, devir sayısı, batarya kullanım süresi ile darbeli/darbesiz özelliği gibi kriterlere dikkat edilmelidir.

Soru 2: KLPro çift akülü profesyonel kullanım modelleri nelerdir?

Cevap 2: Profesyonel kullanım için uygun olan modeller şunlardır:

 • Klnm 1020
 • Kldm 1820B
 • Kldm 1420
 • Klnm 1020H
 • Klnm 1440
 • Kldm 1820
 • Kldv 1840B
 • Kldam 1020

Soru 3: KLPro akülü vidalama aletleri ev tipi kullanıma uygun hafif modeller hangileridir?

Cevap 3: Ev tipi kullanıma uygun hafif modeller şunlardır:

 • Klnm 3613
 • Klnm 3413
 • Klss 1901
Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

KLPRO Akülü Vidalama Aletleri

60 ürün listeleniyor
Yapı Market / Bahçe / Oto
Yapı Market / Bahçe / Oto
Yapı Market / Hırdavat
Yapı Market / Hırdavat
Elektrikli El Aletleri
Elektrikli El Aletleri
Akülü Vidalama
Akülü Vidalama
Li-Ion Akülü Vidalamalar
Li-Ion Akülü Vidalamalar
Şarjlı Tornavida
Şarjlı Tornavida
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
İndirimli Ürünler
Volt
Toplam 24 / 60 ürün
DSACategoryId/60002705/2147483620/13003081/13003091/klpro