Kolçaklar

Kolçaklar araç kullananların sürüş keyfini doruklara çıkaran yardımcı aksesuarlardır. Sürücünün sık kullandığı eşyalarını koyabileceği kullanışlı bir üründür. Araç sahipleri tarafından oldukça ilgi gören kolçaklar farklı model ve özellikleriyle ön plana çıkar. Her bütçeye ve zevke uygun olarak üretilen kolçaklar tüketiciler için büyük bir avantaj sağlar. Tasarımı şık ve çok amaçlı kolçaklar sürücülere konforlu bir yolculuk imkânı verir. Sürücünün isteklerine göre dizayn edilmiş kolçaklarla ideal seyahatlere çıkılabilir.

Araba Kolçakları

Huzurlu ve güvenli bir sürüş deneyiminin en önemli özelliği kaliteli ürünleri kullanmaktan geçer. Yola çıkarken araç içinde kullanılacak aksesuarlar özenle seçilmelidir. Günlük hayattaki işlerinizi halletmek, alışveriş yapmak, sevdiklerinizle seyahate çıkmak, işe gitmek gibi durumlarda araç kullanırsınız. Trafikte hareket halinde veya dururken araç içi aksesuarlardan destek alabilirsiniz. Kolçak kullanımıyla yolda daha rahat bir şekilde araç sürebilirsiniz. Kolçaklar araç sürücülerinin beklentileri göz önüne alınarak teknik detaylarla tasarlanmıştır. Üretilen kolçaklar önceden test edilmiştir. Güvenilir markaların ürünlerini kullanarak verimli bir yolculuk yapabilirsiniz. Kategoriden fiziksel yapınıza ve aracınızın modeline göre istediğiniz kolçak modelini bulabilirsiniz. Bazı insanlar zevk için araç sürerler. Bu durumdaki kişiler aracın güzel görünmesi amacıyla en iyi ürünlere sahip olmak isterler. Şık tasarımlı ve uygun fiyatlı portatif kolçakları kullanarak etkili bir görsellik yaratabilirler.

Kolçak Modelleri ve Özellikleri

Kolçaklar farklı desen, doku, renk, şekil ve kumaşta olabilirler. Kendi tarzınıza göre seçim yapabilirsiniz. Renkli iplerden yapılmış dikişli ve pürüzsüz bir görünüm veren dikişsiz seçenekleri mevcuttur. Kolçakların içine bozuk para, gözlük, kalem, not defteri, ağrı kesici, su şişesi, cüzdan, ehliyet, ruhsat, makyaj malzemesi gibi birçok alternatif ürün koyabilirsiniz. Kolçağın kapağında kumaş içine konulmuş yumuşak bir sünger vardır. Kolçak takılıp çıkarılabilen portatif bir üründür. Görsel bir detay olmasının yanı sıra ihtiyaçları karşılayan bir aksesuardır. Eşyaları muhafaza edebilir ve istediğinizde kolayca ulaşıp kullanabilirsiniz. Kapaktaki kumaşın fermuarlı kısmından süngeri çıkararak yıkayabilirsiniz. Temizliğini kolayca yapabilirsiniz. Kolçak kızaklı bir yapıya sahip olduğu için istediğiniz gibi hareket ettirebilirsiniz. Gövde kısmını kendinize göre ayarlayabilirsiniz. Özel eşyalarınızı saklayacak kilitli kolçakları kullanabilirsiniz. Araç kullanırken dikkatinizin dağılmaması amacıyla ses engelleyici iç kaplamadan yapılmıştır. Dış kısmı dayanıklı karbon malzemeden üretilmiş ve bardak tutacağı olan modelleriyle beklentilerinizi en iyi şekilde karşılar.

Kolçak Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Kolçak seçerken dikkat edilmesi gereken bazı durumlar vardır. İlk olarak sürücünün genel sağlık durumu dikkate alınmalıdır. Fiziksel anlamda sürücüyü olumsuz etkilemeyecek ürünler tercih edilmelidir. Araç içinde çok yer kaplamayan ve sürücünün koluna çarpmayan bir kolçak seçilmelidir. Kolçak arabayla bir uyum içinde olmalıdır. Garantisi olan ürünleri aracınıza takabilirsiniz. Temizliği kolay, fonksiyonel ve kullanımı basit olan kolçaklar zamandan tasarruf etmenizi sağlar. Keyifli, verimli ve güvenli sürüş deneyimi yaşarsınız. Direksiyon kullanırken kolunuz yorulduğunda destek alacağınız kolçağı cildinizi kaşındırmayan kumaştan seçmeniz gerekir. Araç içi ufak kazalarda kolçağa çarpma ihtimalini düşünerek yumuşak bir kolçak almalısınız. Kumaşın kaliteli olması kolçağı uzun yıllar kullanmanızı sağlar. Böylece bütçenize olumlu katkıda bulunabilirsiniz. Araca takılan kolçağın ileri geri ve yukarı aşağı hareket kabiliyeti olması gerekir. Ayarlanabilir, iç haznesi geniş ve kilitli kapak sistemi olan kolçakları seçmelisiniz.

Kolçak Bakımı 

  • Kullandığınız kolçağın kumaş yapısını bozmayacak hafif yoğunluktaki temizlik ürünlerini tercih etmelisiniz.
  • Kolçağa kapasitesinden fazla eşya koymamalısınız.
  • Koku yapacak, kumaşı kesecek veya lekeleyecek malzemeleri kolçaktan uzak tutmalısınız.
  • Düzenli periyotlarla temizliğini yapmalısınız.
  • Kolçağa sıvı döküldüğünde hemen silmelisiniz.
  • Kolçağı yapısına uygun fiber bezle temizleyebilirsiniz.
  • Fermuarlı bölümün içindeki süngeri çıkararak makinede yıkayabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Kolçak Kol Dayama Fiyatları ve Modelleri

10.000+ ürün listeleniyor
Fotoğraflı Değerlendirme
Yurt Dışından Ürünler
Hepsiburada Limiti
Güncel Değerlendirme
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Marka
Toplam 45 / 10000+ ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?