Türkiye'nin en bilinen ev dekorasyon markası olan Koleksiyon, ev aksesuarları da tasarlıyor. Özellikle mutfak aksesuarları ve araç gereçleri çok beğenilen marka, tasarımcı imzası taşıyan koleksiyonları ile çok beğeniliyor. Cam, seramik ve tahtadan nitelikli tasarımlar üreterek pazarlayan firma, özel tasarımları ile sadece yurt içinde değil; yurt dışında da tanınıyor. Her sezon yeni bir koleksiyon çıkaran markanın ulusal ve uluslararası tasarım ödülleri de bulunuyor. Zevkli ve özgün tasarımları geleneksel çizgiler taşıyan marka, modern formları klasik anlayış ile yeniden yorumlayarak günümüze taşıyor. Formlarla oynadığı gibi desenler ve renkler ile de oynayan markanın tasarımcıları; çini desenleri, altın varaklı desenleri ve modern geometrik desenleri sık sık tercih ediyor. Özellikle mutfak eşyalarında ultra modern formlara da vurgu yapan marka, fonksiyonelliği de kaybetmediği modellerindeki yenilikçi ve özgün tasarımları ile beğeni topluyor.

Cam işleri oldukça beğenilen Koleksiyon, vazolardan mumluklara, bardaklardan sürahilere kadar zengin ev aksesuarları ile tanınıyor. Özellikle cam mutfak eşyaları konusunda zengin çeşitliliğe sahip marka, tasarımlarının göz alıcı olmalarının yanı sıra kullanışlı olmalarını da hedefliyor. Anadolu motiflerini çok sık kullanan Koleksiyon, tasarımcılarının özgün tercihleri doğrultusunda altın ve gümüş yaldız işlemeler de kullanıyor. Geleneksel Osmanlı motiflerine yapılan atıflar, Selçuklu işlemeleri ve mistik Anadolu motifleri, bazen bakır işçiliği ile birlikte kullanıcılardan da büyük alkış alıyor. 

Cam çay setleri, özellikle Türkiye'ye özgün serilerinin en önemli parçaları olarak ön plana çıkan Koleksiyon, cam süslemelerinin yanı sıra bardak altlığı desen seçimleri ile de zengin bir koleksiyon sunuyor. Her bir desenin ayrı bir öyküsü olan tasarımlarda kullanılan renklerin ve desenlerin olduğu kadar çalışılan malzemelerin de tasarımlara büyük katkısı olduğu görülüyor. Çay keyfini mükemmel incelikte tasarlanmış takımlar ile görsel şölene döndürmek isteyen Koleksiyon, her zevke ve bütçeye hitap eden klasikler tasarlıyor. Sevdiklerini çok özel hediyeler ile sevindirmek isteyenlerin ilk tercihleri arasında yer alan çay setlerini tamamlayan orijinal tepsileri yine Koleksiyon mağazalarında bulmak mümkün oluyor.

Türk kahvesinin hakkını vermek için çalışan tasarımcılar, birbirinden şık ve özgün fincan takımları ile görenlerin gözlerini kamaştırıyor. Desenleri ve renkleri ile olduğu kadar formları ile de farklılık yaratan marka, kahvenin hatrını 40 yıl daha artırıyor. Bakır ve mermer dahi kullanılan tasarımlar, Osmanlı'nın olduğu kadar Selçuklu kültürünün de izlerini taşıyor. Bazen olabildiğince sade bazen de olabildiğince gösterişli olan kahve setleri, her halükarda görenlerin gözlerini kamaştırıyor. Seçkin tasarımların özel malzeme ve desenler ile buluşarak modern hayatın akışına katıldığı Koleksiyon ürünleri, seçkin sahiplerini bütçeleri zorlamadan bekliyor.

Bardak ve yemek takımı koleksiyonları da çalışan markanın cam ve porselen işçiliğindeki ustalığı, evlerin baş köşelerinde olmayı hak ediyor. Ödüllü tasarımları en güzel hediyeler için bahane olan marka, yeni evlenen çiftlerin olduğu kadar yeniden ev kuranların da tercihleri arasında birinci sırada yer alıyor. Modern çizgiler ile hazırlanan yemek takımlarının yanı sıra klasik çizgiler ile hazırlanan geleneksel desenlerin kullanıldığı takımları da çok beğeniliyor. Bir evi baştan sona belli bir konsepte uygun olarak dekore etmeyi hedefleyen Koleksiyon, yemek takımları için seçtiği konsept, renk ve desenler ile dekorasyonu tamamlıyor. 

Zamansız tasarımları ve dekorasyon unsurları ile geçmişten geleceğe bir köprü kuran Koleksiyon, modern zamanların ihtiyaçlarını gidermek için ince bir zevkin ürünü olan cam ve seramikleri herkes için üretiyor. Zaman geçtikçe değerlenen Koleksiyon ürünleri, hediyelik olarak ya da kişisel ihtiyaçlar için keyifli ve gustolu kullanım imkanı sunuyor.

ARA
Konum
Konum seç
Efsane Teslimat'lı ürünleri görmek için konum seçin
Giriş Yap
0Sepetim

Koleksiyon

548 ürün var
  1. Ürün Çeşidi A-Z
  2. Fiyat Aralığı
    -
  3. Değerlendirme Puanı
  4. Fırsat Ürünleri
  5. Satıcı A-Z
Efsane Teslimat1-2 iş günü içinde kapınızda olacak ürünleri görmek için konum seçin.
Konum:
seçilmedi
Başa dön