Süpermarket alışverişi söz konusu olduğunda evden ofise onlarca ihtiyaçtan bahsetmek mümkün. Her neresi için alışveriş yapıyorsanız yapın, Komili geniş ürün yelpazesi ile tüm ihtiyaçlarınız için hesaplı ve pratik çözümler getiriyor. Bebek ürünlerinden bitkisel yağlara, kişisel bakım ürünlerinden profesyonel ürünlere kadar yüzlerce seçeneği beğeninize sunuyor. 

Her Evin Olmazsa Olmazı: Komili Bitkisel Yağ Çeşitleri

Yemekler ve salatalarda sıklıkla kullandığınız zeytinyağı ve ayçiçeği yağı çeşitleri ile sofralara lezzet katıyor. Sıcak yemekler, zeytinyağlılar ve salatalar için farklı formüller sunan Komili, buram buram zeytinyağı kokusunu evinize taşıyor. Leziz zeytinyağlı tarifleri hazırlayabileceğiniz veya hafif ve lezzetli bir salataya tat verebileceğiniz zeytinyağı çeşitleri mutfağınızı şenlendiriyor. Komili, zeytinyağlarını küçük aileler için yarım veya bir litrelik ambalajlarda, daha büyük aileler ve ekonomik seçimler yapmayı sevenler için iki litre ve beş litre gibi daha büyük hacimlerde sunuyor. Ayçiçek ve mısır yağlarında da farklı hacimler bulabilirsiniz.

Komilinin ürün yelpazesinde bulabileceğiniz bitkisel yağ çeşitleri:

 • Komili Sızma Zeytinyağı
 • Komili Ege Sızması
 • Özel Zeytinyağları (Komili Tek Bahçe, Komili Erken Hasat, Komili Taş Baskı, Komili Soğuk Sıkma, Komili Organik Sızma, Komili Filtresiz)
 • Komili Riviera Zeytinyağı
 • Komili Ayçiçek Yağı
 • Komili Mısır Yağı

Komili Kişisel Bakım ve Bebek Ürünleri 

Saç ve cilt bakımı için ihtiyaç duyabileceğiniz pek çok ürün Komili'nin zengin ürün yelpazesinde keşfedilmeyi bekliyor. Farklı saç tipleri için özel olarak geliştirilmiş formüller saçınızı ağırlaştırmadan yumuşatıyor. %100 zeytinyağı içerikli şampuanlar, faydalı bitki özleri ile zenginleştirilmiş durumda. Doğal içerikli Komili duş jeli çeşitleri temizlik rutininize eşlik ederken cildinizde rahatlama sağlıyor. Hoş kokuları ile banyo rutininizi daha keyifli hale getirecek duş jeli çeşitleri, içerdikleri mineraller sayesinde cildinizin de saçlarınız gibi yumuşacık olması mümkün. Günlük temizlik rutinlerinin olmazsa olmazlarından biri de sabunlar. Komili ürün yelpazesinde sabunlara da geniş bir alan sağlıyor ve sıvı, köpük ve katı formdaki onlarca sabun çeşidi ile farklı ihtiyaç ve zevklere hitap ediyor. Büyüleyici çiçek kokuları ile günlük rutinleri keyifli hale getiren sabun çeşitleri, ph seviyesi ile de cildinize uyum sağlıyor. Komili, çocuklara özel olarak geliştirilen formülleri ile anneler ve bebekleri için güvenli ve konforlu bir deneyim sunuyor. Gelişim dönemlerinin beraberinde getirdiği özel ihtiyaçlar da göz önünde bulundurularak üretilen ürünler, bebeklerin büyüme serüvenine eşlik ediyor. Konforlu bebek bezlerinden, ph seviyesi bebeklere özel olan, saf içerikli ıslak mendillere kadar hemen her ihtiyacı düşünen Komili, bebek bakım ürünlerinde doğal içeriği ile güven sağlıyor. Göz yakmayan, renklendirici içermeyen doğal içerikli şampuanlar, küçük çocuklar için banyo saatini keyifli hale getiriyor. Bebeklerde sık karşılaşılan pişik, kızarıklık ve tahriş gibi sorunlar için de bebek bakım kremleri annelerin imdadına yetişiyor.

Eviniz ve Ofisiniz İçin Kağıt Ürünleri 

Banyodan mutfağa, çocuk odasından yemek odalarına evinizdeki tüm yaşam alanlarında sıklıkla kullandığınız kağıt ürünleri hayatınızı kolaylaştırıyor. Yumuşacık dokusu, çok katmanlı yapısı ile tuvalet kağıtları konforlu bir kullanım sağlarken çoklu ekonomik paket seçenekleriyle de aile bütçenize destek olabiliyor. Kağıt havlu ürünleri yüksek emiş gücü sayesinde mutfakta ve diğer yaşam alanlarınızda hayatınızı kurtarırken kağıt peçeteler hem sofralarınıza hem de diğer günlük ihtiyaçlarınıza eşlik ediyor. Komili %100 saf selülozdan üretilen temizlik kağıtları, katmanlı yapıları sayesinde suyla temasta elinizde dağılmıyor ve konforlu bir kullanım sağlıyor. Ofis ihtiyaçları için de kullanışlı ürünler sunan Komili, hem çalışanlar hem de işverenler için kaliteli ve hesaplı bir deneyim sunuyor. Kağıt havludan, peçeteye, sıvı sabuna hatta bitkisel yağlara kadar hemen her kategoriden ürünün yüksek adetli ve hacimli versiyonunu bulmak mümkün. Komili hesaplı ve kaliteli ürünleri ile büyük, orta ve küçük işletmelerin günlük ihtiyaçlarına cevap veriyor. Tüm bu ürünlerin yanı sıra klozet örtüsü gibi ürünlerle de işletmelerin ihtiyaçlarına akıllı çözümler sunuyor.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Komili

417 ürün var
 1. Ürün Çeşidi A-Z
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Değerlendirme Puanı
 4. Kuponlu Ürünler
 5. Miktar A-Z
 6. Satıcı A-Z
 7. İndirimli Ürünler
 8. Hemen Al Sonra Öde
 9. Kelime Filtresi
Başa dön