Koray Varol Akademi Yayınları

İstanbul Üniversitesi Matematik Bölümü’nden mezun olan Koray Varol; eğitim koçluğu, veli eğitimi ve tercih danışmanlığının yanı sıra öğrenmeyi destekleyici eğitimler alanlarında faaliyetlerini sürdürüyor. Kendi adını taşıyan Koray Varol Akademi Yayınları’nın kurucusu olan Koray Varol, matematiği öğrenmenin kolay yolları hakkında verdiği tüyolarla dikkat çekiyor.

Koray Varol Akademi Yayınları Hakkında

Eğitime ve birey gelişimine destek yayınları ile ön plana çıkan Koray Varol Akademi Yayınları, aynı zamanda ebeveynler için de rehber niteliğe sahip kitapları da içeriyor. Kazanım odaklı yaklaşımı ile öğrencilerin başarısını artırmayı hedefleyen yayınlar, öğrencilerin vizyon sahibi olmasına da yardımcı oluyor. Seçkin eğitimci kadrosu tarafından hazırlanan Eğitimi ve Öğretimi Destekleyen Ders ve Rehberlik Kitapları ile gençlerin başarı motivasyonunu arttıran yayınevi, verimli bir eğitim süreci amaçlıyor. Farklı öğrenme yapılarına uygun olarak hazırlanan yayınları ile öğrencilerin başarı potansiyellerini en üst noktaya taşımalarına yardımcı olan eğitim kadrosu, kazanım odaklı bakış açısıyla Türkiye’nin en çok beğenilen ve tercih edilen kitaplarını meydana getiriyor. Bugünün eğitim sistemlerinin kendine has özellikleri ile uyum sağlayan eğitim anlayışıyla farkını ortaya koyan Koray Varol Akademi Yayınları, etkili ve başarı odaklı kitapları ile yarınların temellerinin atılmasına yardımcı oluyor. Sınava hazırlanan öğrencilere uygun içeriklere sahip kitapları ile dikkat çeken yayınevi, öğrencileri sıradan düşünmekten alıkoyarak bireysel çalışmalarına imkân sağlıyor.

Koray Varol Akademi Yayınları’ndan Çıkan Kitaplar

Koray Varol Akademi; İngilizce, Sosyal Bilimler, Matematik, Fen ve Teknoloji, Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi, İngilizce, Tarih, Sosyal bilgiler, T. C. İnkılâp Tarihi ve Atatürkçülük ve Türkçe hazırlık ve test kitapçıkları ile her yıl on binlerce öğrenciyi YGS ve TEOG sınavlarına hazırlıyor. Tüm yayınlarını ve demene kitaplarını uzman eğitimci kadrosuyla birlikte oluşturan yayınevi,  nisan ve kasım olmak üzere 12 ayrı sınav içeren TEOG sınavlarına uygun 12 ayrı müfredattan oluşuyor. 12 ayrı kitapçık şeklinde hazırlanan TEOG denemeleri altı ders içeriyor. Hazırlanan her kitap dizisi sadece o sınav konularından oluşuyor. Bu şekilde öğrenciler konu fazlası ya da eksiği gibi problemler yaşamayarak sadece o sınava odaklı çalışıyor. Aynı şekilde YGS’ ye yönelik test kitaplarında da başarıyı hedefleyen yayınevinin kitapları, öğrenci ve velilerin ilgi odağı haline geliyor. Aynı dersle ilgili binlerce soru örneklerine sahip olan kitaplar MEB’in belirlediği tüm konularla ilgili soruların çözülebilmesini mümkün hale getiriyor. Öğrencilerin bol soru çözmesini destekleyen yayınlar, eksikliklerini belirlemesini kolaylaştırıyor ve sınava tam hazırlanmalarını sağlıyor.

Koray Varol Akademi Yayınları’nın Kitap İçerikleri

Koray Varol Akademi Yayınları’nın kadrosu; deneyimli, özverili ve her biri kendi alanında uzman bir kadrodan oluşuyor. Gençlerin geleceğe sağlam ve güvenilir adımlar atmasını sağlayan 5, 6, 7, 8. sınıf soru bankaları tamamen müfredata uyumlu ve seviye belirleyen tarzıyla ön plana çıkıyor. Öğrencilerin karşılaşabileceği bütün soru tipleri göz önüne alınarak hazırlanan yayınlar, MEB ile paralel kazanımların pekiştirilmesini sağlıyor. Kitapların içerikleri hazırlanırken MEB’in yaptığı bütün sınavlar inceleniyor ve tüm soru tarzları taranarak sistemik bir hale getiriliyor. Kolaydan zora doğru sıralanan konu testleri, bir yandan öğrencilerin bilgi seviyelerini ölçüyor bir yandan öğrencinin sıkılmadan sınava çalışmasını amaçlıyor. Deneme kitapçıkları sadece sınava kadarki konuları içeren sınav odaklı hazırlık testlerinden oluşuyor. Gerçek sınavdaki gibi her bir ders için 20 soru barındıran deneme kitapçığında dersler için ayrı 15 adet test yer alıyor. Ayrıca yayınevinin sekizinci sınava yönelik kitaplarında bir önceki yılın soruları ve çıkma potansiyeli yüksek sorulara da yer veriliyor.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...