Çocuklarda ve gençlerde öğretimi destekleyen, eğitim koçluğu sunan Koray Varol Akademi; derslere yardımcı kitapları ve soru bankalarıyla öğrencilerin yanında oluyor. Sınavlara hazırlık ve rehberlik kitaplarıyla öğrencileri başarıya götürürken motivasyonlarını da arttırmayı hedef alan Akademi'nin birçok farklı yayını bulunuyor. Yazar kadrosunun tamamen alanında uzman öğretmen-eğitmen kadrodan oluşturan yayın; tüm dersler soru bankası kitaplarıyla öğrencileri başarıya ulaştırıyor.

Koray Varol Akademi Yayınları tüm derslerde soru bankası ve konu anlatımı kitapları yayınlayarak başarıya giden yolda öğrencilerin yardımcısı oluyor. Matematik, Fen Bilimleri, Sosyal Bilgiler, Geometri, İngilizce, İnkılap Tarihi, Türkçe gibi ana derslerin tümünde soru bankaları yayınlanıyor. Müfredata uyumlu olarak yayınlanan kitaplar, okul derslerinde yardımcı kaynak olmanın yanı sıra sınavlara hazırlık için de kullanılıyor. Böylece çok işlevli olma özelliği taşıyan kitaplar tecrübeli branş öğretmenleri ve eğitmenlerce hazırlanıyor. Her kitapta birden fazla yazarın imzası bulunduğundan soru çeşitliliği de sağlanıyor. Beşinci, altıncı, yedinci ve sekizinci sınıf öğrencilerinin derslerine hitap eden kitaplar renkli baskıları ve kolay okunabilir yazı stilleriyle dikkat çekiyor. Koray Varol Akademi Soru Bankası çeşitleri, her ders için ayrı olarak bulunmakla birlikte tüm dersleri kapsayan soru bankaları da yer alıyor. Bu sayede her dersin soru bankası kitabını tek tek almak yerine tek bir kitapla tüm derslerin soru bankalarına erişilebiliyor.

Öğrencileri lise giriş sınavına hazırlamaya odaklı tasarlanan soru bankalarında renkli anlatımlar ve çözümler de yer alıyor. Gençlerin psikolojik anlayışları da göz önünde bulundurularak hazırlanan kitaplar, soruları çözerken öğrencileri sıkmamayı, odaklamayı hedefliyor. Dikkat çekici fotoğraflama, renk ve figür tercihleri bu sebeple baskıda tercih sebebi oluyor. Güncellenen eğitim sistemi ve ders programına bire bir uyum sağlayan kitaplar, sınıflarda bulunan akıllı tahtalara da uyum gösteriyor. Koray Varol Akademi Soru Bankaları ile tekli çalışmanın yanı sıra grup çalışmasına da olanak tanınıyor. Soruları tüm sınıf birlikte çözümleyebildiğinden kitaplar öğretmenlerin de tercihi oluyor.

Koray Varol Akademi Soru Bankası Fiyatları

Koray Varol Akademi Soru Bankası fiyatları sınıf, ders gibi etkenlerle değişim gösteriyor. Daha küçük sınıf ders kitaplarının fiyatları daha azken, sınıf sayısı arttıkça fiyatta da artışlar izleniyor. Her bütçeye hitap etmeyi esas alan yayınlar, tüm dersler soru bankası seçeneği sunarak daha tasarruflu bir alternatif de sunuyor. Her dersin soru bankası kitabını ayrı ayrı almak yerine tek bir tüm dersler soru bankası kitabı alma olanağıyla hem taşıma problemi ortadan kalkıyor hem de bütçe sarsılmıyor. Canlı ve ilgi çekici kapaklarıyla beşinci sınıftan sekizinci sınıfa kadar her öğrencinin yanında yer alan kitaplarda dersin her konusu için ayrı bir bölüm bulunuyor. İçerisinde özet konu anlatımlarının da bulunduğu kitaplar, derste konuyu anlamayan öğrencilerin de kurtarıcısı oluyor. Ünite ve konuların sınıflandırması sayesinde istenilen konuya kolayca ulaşılarak eksikler kapatılabiliyor, bilgiler çeşitli sorularla tazelenebiliyor.

Hem okul müfredatına katkı sağlayan hem de lise giriş sınavlarına hazırlayan kitaplar ile öğrencilerin eksiklerini kapatarak başarıya ulaşmaları mümkün oluyor. Okulda anlaşılamayan yahut tekrar edilmek istenen konular özet konu anlatımı sayesinde yeniden işlenebiliyor. Öğrencinin anlayabileceği dil ve üsluba uyum sağlayan tüm dersler soru bankası kitaplar Koray Varol Akademi imzasıyla alanında uzman eğitimciler tarafından hazırlanıyor. Testlerdeki soru çeşitliliğiyle dikkat çeken yayınlar öğrencileri karşılaşacakları her türlü soruya hazır hale getiriyor. Akıllı tahtaya da uyum sağlayarak grup çalışmasının kapılarını aralaması, öğrencilere derse daha çok teşvik ediyor. Koray Varol Akademi Soru Bankaları özgün içeriği ve soruları ile öğretmen ve öğrencilerin takdirini kazanıyor.

Koray Varol Akademi Sorubankası Fiyatları

28 ürün var
 1. Yazar A-Z
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Fırsat Ürünleri
 4. Ürün Puanı
 5. Markalar A-Z
  1. Koray Varol Akademi
  2. Bilfen Yayınları
  3. Netbil Yayınları
  4. Tudem Yayınları
  5. Coşku Yayınları
  6. Editör Yayınları
  7. Bilgiyolu Yayınları
  8. Sözün Özü Yayınları
  9. Zambak Yayınları
  10. Zeka Küpü Yayınları
  11. Değer Yayınları
  12. Sadık Uygun Yayınları
  13. Yayın Denizi
  14. Palme Yayıncılık
  15. Sınav Yayınları
  16. Seçkin Eğitim Teknikleri
  17. Dört Renk Yayınları
  18. FDD Yayınları
  19. Karekök Yayıncılık
  20. Eksen Yayınları
 6. Satıcı A-Z
 • Yayınevi Koray Varol Akademi
DSACategoryId/60001501/2147483645/15033037/213862/1514681
BAŞA DÖN