Kordajlar (Strings)

"Tenis oynamak için yaşınız, vücudunuz ve cinsiyetinize uygun raket seçimi önemli bir detay. Raket, vücudunuzun topa temas eden uzantısı gibidir. Bunun için de raketinize ve oyun stilinize uygun kordajlar strings seçimi amatörlerin oyundan aldığı keyfi, profesyonellerin ise sportif başarısını belirler. Malzeme, kalınlık ve yapım tekniğine göre farklı kordajlar strings seçenekleri için hepsiburada.com'a bakmadan karar vermemelisiniz. 

Zevkinize ve tekniğinize uygun malzemelerde kordajlar strings seçiminizi hepsiburada.com çeşitliliği ile yapmanız mümkün! Doğal ve sentetik malzemeleri barındıran kordajlar string kategorimiz içinden size için en uygun olanını bulacaksanız.

Agresif ya da kontrollü oyun stilinize göre belirleyeceğiniz kordajlar strings ihtiyacınızı karşılamak için, teniste dünya klasında profesyonellerin tercih ettiği markaların en son modellerini hepsiburada.com kalitesiyle tenisseverlerle buluşturuyoruz. Güvenilir markaların kaliteli ürünlerini en uygun fiyat seçenekleriyle bulabileceğiniz ürünlerinn bulunduğu kategori tenis sporunu için gerekli olan tüm ekipmanları bir arada sunuyor.

Zamanla aşınan kordajlar strings için raketinizi değiştirmenize gerek kalmadan istenilen kalınlıkta ürünü temin ederek raketinizi ilk günkü kondisyonuna getirebilirsiniz. Uygun fiyatlarla raketinizi yenilemek ve tenis performansınızı en üst seviyede tutmak için hepsiburada.com'u incelemeniz yeterli. Tenis sporunu için tüm ihtiyaçlarınız için olduğu gibi kordajlar strings için de hepsiburada.com sizlere en uygun seçenekleri bir arada sunmaya devam ediyor.

"

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Tenis Kordajları

255 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Güncel Değerlendirme
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Toplam 36 / 255 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?