Japonya merkezli çalışan Korg markası 1962 yılından beri faaliyet gösteriyor. Tsutomu Katö ve Tadashi Osanai tarafından kurulan Korg markasının merkezi Tokyo’nun Inagi şehrinde bulunuyor. Elektronik müzik aletleri üreten markanın ürünleri arasında; ses işlemcileri, gitar pedalları, elektronik akordörler ve kayıt ekipmanları yer alıyor. Korg org, klavye ve piyano modelleri ile müzik dünyasında yeni deneyimler yaşanabiliyor. Korg ürünleri profesyonel müzisyen ve besteciler tarafından tercih ediliyor. Korg markası teknolojik gelişmeleri çok yakından takip ediyor. Korg, elektronik müzikte sıkça kullanılan ve kendine özgü soundlara sahip olan müzik aletleri üreterek kullanıcıların beğenisine sunuyor. Benzersiz sesler elde etmeye yardımcı olan Korg synthesizer, piyano, org ve klavyeler müzisyen kullanıcıların ihtiyaç ve beklentilerini tamamen karşılıyor. Zarif bir görünüme sahip olan Korg enstrümanları kontrolün tamamen kullanıcıda olmasını sağlıyor. Korg klavyeli müzik aletleri ile edit, vokal desteği ve efekt elde edilebiliyor. Korg org ve klavyeler çeşitli teknik ve fonksiyonel özelliklerle donatılıyor. Böylece ileri seviyedeki profesyonel müzisyenlerin ihtiyacı karşılanabiliyor. Korg ürettiği enstrüman modelleri ile ses kalitesini ve performansını sürekli artırıyor. Korg enstrümanlar zengin ve dinamik sesler sunduğu için hem stüdyo kayıtları hemde canlı performanslar daha kaliteli oluyor. Korg piyano, org ve klavye modelleri ile kullanıcılar hem fikirlerini aynı anda besteye dönüştürebiliyor hemde sevdikleri şarkıları her ortamda rahatlıkla çalabiliyor. Hafif yapıdaki Korg enstrümanları kolayca istenilen yere taşınabiliyor. Korg ürünlerini Hepsiburada ile inceleyerek kendiniz için en uygun olan enstrüman modelini satın alabilirsiniz. 

Korg Klavye, Org, Synthesizer Modelleri

Profesyonel müzisyenler ve besteciler tarafından sıkça tercih edilen Korg org, klavye, piyano ve synthesizer gibi enstrümanlar üretiyor. İşlevsel özelliklere ve tasarımlara sahip olan Korg enstrümanları üstün bir ses performansı sunuyor. Korg klavye modelleri 12 nota içeren uzun ve kısa tuşlardan oluşuyor. Korg elektronik klavyeler ile soundlar üzerinde oynanabiliyor ve kayıt yapılabiliyor. Enstrümanların dataları hazırlanırken müzisyenler de aynı zamanda Korg’a eşlik ediyor. Korg ritmli klavyelerde polifoni ses kalitesi oldukça yüksek çıkıyor. Korg ritimli klavye ve org modellerinde kayıtlı olan yüzlerce ses farklı müzik türleri ile uyum gösteriyor. Geniş bir çeşitlilikte hazırlanan ritimler Korg org modelleri ile uyum sağlıyor. Korg enstrümanları tarafından kayıt sırasında veya şarkılar çalarken yapılan akor değişiklikleri ve zamanlamalar hemen algılanıyor. Korg enstrümanlar ile tempo, efekt, ritim, ton ve soundlar otomatik olarak çağrılıyor ve böylece farklı performans ayarlarında şarkılar icra edilebiliyor. Korg elektronik org ve klavyeler, şarkı yazmak ve beste yapmak için profesyonel müzisyenler tarafından tercih ediliyor. Korg elektronik org ve klavye modelleri ile aynı anda iki şarkı birden çalınması mümkün. DJ performansı sergilenmesine imkan tanıyan Korg enstrüman modellerinin birçoğunda karaoke modu da yer alıyor. Desteklenen formatlar sayesinde şarkılar çalınırken sözler de takip edilebiliyor. Kompakt yapıya ve basit tasarıma sahip olan Korg midi klavye modelleri güçlü sesler çıkarıyor. Kolayca bağlanan Korg midi klavyeler pedal bağlantısı sayesinde kontrol edilebiliyor. Çok yönlü kullanıma sahip olan Korg synthesizer modelleri sıkça müzisyenler tarafından tercih ediliyor. Ses sinyalleri üretmeyi sağlayan Korg synthesizer, sentezleyici anlamına geliyor. Korg synthesizer modelleri tek veya iki katlı klavyeden oluşuyor. Korg synthesizer modelleri ile pop, rock, elektronik, metal gibi farklı türdeki müzikler için çeşitli soundlar yaratılabiliyor. Korg synthesizer modelleri ile vokal, piyano, flüt, davul gibi müzik enstrümanlarının sesleri dışında doğa sesleri de taklit edilebiliyor veya elektronik soundlar çıkartılabiliyor. Korg org, klavye ve synthesizer modelleri farklı tuş sayılarına, fonksiyonel ve teknik özelliklere, tasarımlara sahip olarak satışa sunuluyor. Korg müzik enstrümanları ile profesyonel kayıtlar ve üstün kalitede canlı performanslar yapılabiliyor. 

Korg Klavye, Org, Synthesizer Seçiminde Nelere Dikkat Etmeli?

Korg profesyonel müzisyenler için çeşitli enstrümanlar üretiyor. Fonksiyonel ve kullanışlı Korg org, piyano, klavye ve synthesizer modelleri arasından seçim yapmak zor olabiliyor. Korg enstrüman seçiminde dikkat edilmesi gerekenler arasında; dayanıklılığı ve kalitesi, kullanım kolaylığı sunması, teknik özellikleri, tasarım özellikleri, boyutu, sample ve ritim düzenlemesi sayılabiliyor. Korg dijital klavye ve org modelleri farklı boyutlarda ve satırlarda üretilerek satışa sunuluyor. 49 veya 61 tuşa sahip olan Korg midi klavyeler evde kayıt yapmak isteyen ve yer sıkıntısı yaşayan kullanıcılara hitap ediyor. 73 ya da 88 tuşa sahip olan piyano hassasiyetindeki Korg klavyeler ise geniş alana sahip olan kullanıcılar için uygunluk gösteriyor. Korg enstrümanların teknik özellikleri özellikle stüdyo kayıtları yapmak isteyen kullanıcılar için önem arz ediyor. Teknolojik gelişmeleri yakından takip eden Korg markası ürettiği klavye, synthesizer ve org modellerinde birçok farklı teknik donanıma yer veriyor. Korg enstrüman modellerinin teknik özellikleri arasında; yükseltilebilir işletim sistemi, aynı anda birden fazla şarkı çalabilme, müzik icrası sırasında yükleme yapabilme, video çıkışı, USB bağlantısı, çoklu işlemler sayılabiliyor. Her enstrüman modelinin teknik özelliği birbirinden farklı oluyor. Korg enstrümanlarda sample, polifoni ve ritim editleme özelliğinin olup olmadığına bakılması tavsiye ediliyor. Çünkü Korg set modelleri ile kullanıcılar beste yaparken soundlar üzerinde düzenleme yapmak isteyebiliyor. Düzenleme ve sample çeşitliliğine sahip olan Korg enstrümanlar ile kullanıcılar müziklerini kişiselleştirebiliyor. Korg ritimli klavyeler farklı ses çeşitliliğine sahip oluyor. Ritimli klavyeler ile kanun, ney, ud, davul, flüt, gitar, zurna gibi farklı enstrümanların yüzlerce söz örneğine erişilebiliyor. 

Korg Klavye, Org, Synthesizer Fiyatları

Korg klavye, org, synthesizer fiyatlarını etkileyen birden çok unsur bulunuyor. Korg enstrüman fiyatları tasarım özelliklerine, teknik ve işlevsel fonksiyonlarına, boyutlarına ve üretim maliyetlerine göre farklılaşıyor. Standart boyutlardaki Korg klavye fiyatları ile midi klavye fiyatları birbirinden farklı oluyor. Korg org fiyatları tuş sayısına ve işlevsel özelliklerine göre değişiyor. Tek ya da iki katlı klavyeden oluşan Korg synthesizer fiyatları teknik özelliklerine ve tasarımına göre çeşitlilik gösteriyor. Hepsiburada’nın kitap, film, müzik kategorisinde yer alan Korg enstrümanları farklı model seçenekleri ile satışa sunuluyor. Korg klavye, org ve synthesizer modelleri en çok satanlar, değerlendirme sayısı, artan fiyat, azalan fiyat, en yeniler veya ürün puanı şeklinde sıralanabiliyor. Beğenilen Korg enstrümanlar arasında fiyat ve özellik karşılaştırması yapılabiliyor. Kullanıcılar Korg enstrümanlar için en az ve en çok şekilde fiyat aralığı belirterek araştırma yapabiliyor. Geniş bir fiyat aralığına sahip olan Korg enstrümanlar arasından bu şekilde kullanıcı bütçesine hitap eden modellere ulaşılabiliyor. Korg enstrümanlar arasından değerlendirme puanı 4 ve 4+ olan ürünler filtrelenebiliyor. Böylece daha önce satın alınarak memnun kalınan ürünlere erişilebiliyor. Korg org, klavye ve synthesizer modelleri için çeşit, fiyat aralığı ve satıcı filtrelemesi de yapılabiliyor. Filtreleme özelliği kullanıcıların arama hacmini daralttığı için istenen ürüne daha kısa sürede ulaşmak mümkün oluyor. Satıcı seçiminde hızlı teslimat yapması veya diğer satıcılara kıyasla daha ekonomik fiyat sunması etkili olabiliyor. Hepsiburada’nın “Yarın Kapında” özelliği ile bugün sipariş edilen ürünler yarın teslim alınabiliyor. Bu sayede kullanıcılar acil ihtiyaçlarına hızlıca kavuşabiliyor. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Korg

232 ürün var
  1. Ürün Çeşidi A-Z
  2. Fiyat Aralığı
    -
  3. Değerlendirme Puanı
  4. Satıcı A-Z
  5. İndirimli Ürünler
  6. Sepette Kampanyalı Ürünler
  7. Kelime Filtresi
Teslimat FiltreleriKonumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Konum Seç
Yarın Kapında
Başa dön