Kotex markasının oluşumu, Amerikan tarihinin en başarılı marka oluşum öykülerinden biri. Kimberly&Clark araştırmacılarının yaptıkları analizler sonucu ilk hijyenik kadın pedi üretildikten sonra 1920 yılında raflardaki yerini alan Kotex, hijyenik pamuğun kullanıldığı, 40 kattan oluşan ve kusursuz bir koruma sağlayan bir ped olma özelliğini taşıyordu. Kotex, zamanlar tercih edilen ürün halini aldı ve kadınların günlük bakımlarında aranılan bir marka haline geldi.

Artık kotex geniş ürün yelpazesi ve ihtiyaca yönelik farklı ürünleriyle hepsiburada.comda da sizlerle buluşuyor. Kotex günlük ped, nefes alan yüzeyi, vücudun şeklini alan dizaynı ve yumuşak yapısıyla kendinizi rahat hissetmenize yardımcı oluyor. Rahatlık ve korumayı bir arada sunan Kotex, dermatolojik testlerden geçtikten sonra sizlere sunuluyor.

Kotex'in yumuşak dokusu ve yüksek emici özelliği ile gün boyu kuru kalmak zor değil. Parfümsüz, Aloe Vera ve Lavantalı çeşitleri ile Kotex her gün yanınızda. Normal ve Ultra boyları, size yumuşaklık hissi verirken, emici tabaka sıvının kolayca emilmesini sağlıyor. 16, 20, 28 ve 40 lı paketlerle günlük hijyeninizi Kotex ile tamamlayabilirsiniz. Extra ince özelliği olan günlük ped çeşitleriyle de, yeni bir iç çamaşırı giymiş hissini keyifle yaşayabilirsiniz.

Kotex günlük pedlere, hepsiburada.com aracılığı ile uygun fiyatlara sahip olabilirsiniz. İndirimli fiyatlar, Kotex'in kalitesi ile buluşuyor. Siz de bu deneyime ortak olmak isterseniz, dilediğiniz Kotex ürününü sepete atabilir ve ürünlerin özelliklerini birbiriyle karşılaştırabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Kotex

454 ürün var
  1. Ürün Çeşidi A-Z
  2. Fiyat Aralığı
    -
  3. Değerlendirme Puanı
  4. Satıcı A-Z
  5. İndirimli Ürünler
  6. Kelime Filtresi
Teslimat FiltreleriKonumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Konum Seç
Hemen Kapında
Başa dön