Krom Aksesuarlar

İster binek ister ticari araçlarda olsun, aracınızda özelleştirebileceğiniz çok fazla ayrıntı bulunur. Ayna yansıması sağlayan özel parlaklığı ile krom aksesuar çeşitleri aracınıza şık ve göz alıcı bir stil kazandırmanıza yardımcı olabilir. Krom malzeme uzun ömürlüdür ve en zorlu durumlara dayanacak şekilde tasarlanır. Aracınız için doğru aksesuarları seçmek büyük ölçüde uyumluluk, tasarım ve malzeme gibi kriterlere bağlıdır.

Krom Aksesuar Modelleri

Krom, parlaklığı ve kararmaya karşı direnci ile şık bir malzemedir. Herhangi bir araca yüksek maliyetler olmadan lüks bir görünüm kazandırmaya yardımcı olur. Krom oto aksesuarları, metal veya plastik nesnelere kromunun ince katlar şeklinde uygulandığı elektro kaplama ile üretilir. Sonuçta, araç boyası ile kontrast oluşturacak şekilde göze çarpan parlak ve son derece dayanıklı bir kaplama elde edilir. Uygulama kolaylığı nedeniyle hemen hemen her araba parçası krom kaplama olabilir. Oto krom aksesuarları genellikle araca özel ve universal olmak üzere iki ana kategoriye ayrılır. Araca özel modeller aracınızın modeline göre üretilmiş ve aracınızla tamamen uyumlu aksesuarlardır. Örneğin krom kaplamalı yan aynanızda ısıtma özelliği standart olarak bulunuyorsa, araca özel krom aksesuar seçeneklerinde de ısıtma özelliği bulunur. Öte yandan universal olarak bilinen ve standart özelliklere sahip ürünlerde modelden modele değişiklik gösterebilecek özel işlevler genellikle bulunmaz.

Krom Aksesuar Çeşitleri

Araçların görünümü geliştirmek için tasarlanan krom aksesuarlar, geniş bir model ve stil yelpazesine sahiptir. Aracınıza, radikal değişiklikler yapmadan gösterişli ve şık bir görünüm kazandırmak istiyorsanız krom pencere ve kapı eşikleri, ayna kapakları, far kapakları, kapı ve bagaj kapakları, yan çamurluk delikleri, krom pencere siperlikleri, yakıt kapakları, çamurluk kemerleri, çıtalar ve araba antenleri gibi çok geniş bir yelpazede beğeninize sunulan krom aksesuarlar arasından seçim yapabilirsiniz. Aracınızın markasına, modeline ve yılına uyacak şekilde özel olarak özelleştirilmiş neredeyse tüm gövde aksesuarları için krom kaplama ürünler bulabilirsiniz. 

Krom Aksesuarlar Öne Çıkan Özellikler

 • Otomobiller için krom kaplamalı aksesuarlar stilinizi yansıtan şık eklentilerdir. Aracınızda çok sayıda küçük ya da büyük krom aksesuar seçeneği bulabilirsiniz.
 • Krom kaplama sadece parlak gümüş parlaklığı anlamına gelmez. Örneğin, krom bagaj kapağı kulplarını siyah, fırçalanmış ve cilalı gibi çeşitli renklere sahip krom aksesuarları satın alabilirsiniz.
 • Krom aksesuarların çoğu, genel olarak delme gibi aracınız üzerinde herhangi bir değişiklik gerektirmez. Çoğu aksesuarda yapıştırıcılar veya orijinal montaj yuvaları kullanılır.
 • Kendinden yapışkan krom kaput aksesuarları, kaputunuzu delmek zorunda kalmadan aracınıza rekabetçi ve kaslı bir görünüm kazandırmanıza yardımcı olur.
 • Krom kaplama ön ızgaralar aracınıza muazzam bir görünüm kazandırır. Genellikle krom kaplamalı ABS malzemeden üretilen oto ön ızgara çeşitleri kolay kurulum için çift taraflı bant ile birlikte gelir. 
 • Krom ayna kapakları, sinyal lambası çerçeveleri ve far kapakları gibi diğer gövde aksesuarları aracınızın görünümünü önemli ölçüde değiştirir ve kişisel stilinizi yansıtmanızı sağlar. 

Krom Aksesuar Bakımı

 • Krom kaplama aksesuarlar aşınmaya karşı dayanıklıdır. Bununla birlikte zaman içinde metal yüzeylerde paslanma ve plastik yüzeylerde parçalanma görülebilir.
 • Krom aksesuarları temizlemek ve uzun ömürlü olmasını sağlamak için krom malzemeye özel ürünleri tercih edin. Krom kaplama ile reaksiyona girebilecek kimyasalları kullanmamaya dikkat edin.
 • Ekstra koruma için aracınızın gövde aksesuarlarınıza birkaç ayda bir krom cilası uygulayarak aşınmaları önleyebilirsiniz.
 • Krom aksesuarları cilalamadan önce arabanızı yıkamayı ve iyice kurutmayı unutmayın. Aksesuarlardaki kir ve su lekelerini çıkarmaya özellikle dikkat edin. İşlem yaptığınız yüzeyin temiz, kuru ve serin olması gerekir.
 • Tüy bırakmayan yumuşak bir mikrofiber eze az miktarda krom cilası sürün. Siyah bir kalıntı görünene kadar cilayı yüzeye hafifçe ovalayarak uygulayın. 
 • Cila kurumadan önce yüzeyi mikrofiber havlu ile parlatın.
Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Krom Aksesuarları

10.000+ ürün listeleniyor
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Kuponlu Ürünler
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Marka
Toplam 48 / 10000+ ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?