Kullan-At Bıçaklar

Bakımlı erkeklerin en çok özen gösterdiği ürünlerin başında tıraş bıçakları gelir. Daha çok, iş hayatının hızlı temposuna ayak uydurabilmek için tercih edilen kullan at bıçaklar, erkeklerin hayatını kolaylaştıran ürünlerdendir. Çok sayıda markanın her gereksinime ve yüz tipine uygun şekilde geliştirdiği ürünlerin arasından, kendinize uygun olanını seçerek hızlı ve konforlu bir tıraş keyif yaşayabilirsiniz.

Kullan At Bıçaklar

Yıllardır birçok erkeğin tercih ettiği kullan at bıçaklar, getirdikleri kullanım kolaylıkları, tıraş sırası ve sonrasında sağladıkları rahatlık sayesinde, günümüzün vazgeçilmez ürünlerinden biri haline gelmişlerdir. Hazır yapıda gelen tekli, çiftli ve üç bıçaklı ürünlerin yanı sıra, takılabilir yapıda satılan jiletler de bulunabilir. Farklı markalar tarafından geliştirilen bu ürünlerde; jilet tasarımları, kullan at bıçak üzerinde kayganlaştırıcı bulunması veya bulunmaması, ürünün sap kısmının ergonomik yapısına kadar pek çok detay değişiklik gösterebilir.

Tercih edeceğiniz oynar başlıklı modelleri kullanarak bıçağın, tıraş sırasında yüzünüzün kıvrımları üzerinde rahat bir şekilde hareket etmesini sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda bu ürünler sağladıkları rahat tıraş ile birlikte, yüzünüzü tahriş etmedikleri gibi tıraş sonrası kabartı, minik sivilce ve kaşıntı gibi olumsuz durumları da size yaşatmayabilirler. Birden fazla bıçağa sahip ürünler, tıraş sırasında daha az efor sarf ederek daha yoğun bir tıraş deneyimi yaşamanıza olanak tanır. Hızlı ve etkili bir tıraş için kullanabileceğiniz çok bıçaklı kullan at ürünler, tıraş esnasında, tıraş edilemeyen herhangi bir bölge bırakmazlar. Erkek kuaförlerinin kullandıkları usturalara nazaran çok daha güvenli olan kullan at bıçaklar ile yüzünüzü tahriş etmeden, kesmeden ya da cilt yapınızı bozmadan keyifle tıraş olabilirsiniz.

Klasik tıraş stiline alışkın olan kullanıcılara yönelik geliştirilen ve erkekler arasında kullanımı hayli yaygın olan tek bıçağa sahip olan kullan at bıçaklar; tıraş sırasında temizliğinin kolay olmasının yanı sıra, çok bıçaklı ürünler kadar konforlu ve güvenlidir.

Kullan At Bıçak Fiyatları

Her ihtiyaca uygun olabilecek nitelikte ürünleri geliştiren firmalar, kullan at bıçakların farklı modellerini farklı yüz tiplerine uygun şekilde tasarlamışlardır. Eğer daha önce sivilce sorunu yaşadıysanız ve yüzünüzde hala sivilceler bulunuyorsa, en hassas tıraşı gerçekleştirebileceğiniz ve yüzünüzü en az tahriş edebilecek tıraş bıçakları, çok sayıda bıçağa sahip olan ürünlerdir. Çok sayıda jiletin cilde minimum baskı uygulayarak sıralı bir şekilde kesim işlemini gerçekleştirmesi sayesinde cildinizde hasar oluşmayabilir. Aynı zamanda ortaya çıkabilecek sivilcelerin de önüne geçmiş olabilirsiniz.

Sorunsuz bir cilde ve tıraş için yeterli vakte sahipseniz, tercih edebileceğiniz kullan at tıraş bıçaklar, hem tek bıçaklı hem de çok bıçaklı ürünler olabilir. Bazı ürünlerle gelen kauçuk sap ve vitamin destekli kayganlaştırıcı yapı sayesinde, rahat bir tıraş yaşayabilmenizin yanında cildinizin, tıraş sonrasında onarılması da kolay olabilir. Ayrıca bazı ürünlerin tıraş bıçağı temizleme mekanizmaları, bıçak aralarında biriken kalıntıların temizlenmesini sağlar. Bu sayede tıraş sürenizi verimli bir biçimde geçirebilirsiniz.

Tercih edeceğiniz ürünlerin fiyatları; marka, model, bıçak sayısı, ürün sayısı, ürünün beraberinde gelebilen ekstra özellikler gibi değişkenlere bağlı olarak çeşitlilik arz edebilir. Örneğin tek bıçaklı ve tekli olarak edinebileceğiniz bir kullan at ürünle, üç bıçağa sahip altılı paket olarak sunulan ürünlerin fiyatları birbirinden farklıdır. Bunlarla birlikte, bazı markaların oluşturdukları tıraş köpüğü ve tıraş bıçağı setleri de fiyat noktasında farklılık görülebilecek ürünlerdendir.

Günlük hayatınıza ve iş durumunuza bağlı olarak çok sayıda ürün arasından kendinize uygun olanları seçebilir, sağlıklı, rahat ve hızlı bir şekilde tıraş olmanın keyfini çıkarabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Kullan At Bıçaklar

897 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Premium Fırsatları
İndirimli Ürünler
Hemen Al Sonra Öde
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Toplam 24 / 897 ürün
DSACategoryId/60001547/2147483633/26012116/26012157/26012163