Kumho Oto Lastikler

Lastikler, taşıdıkları basınçlı hava sayesinde aracın zemin ile temas etmesine aracı olan; konfor, yol tutuşu, frenleme, güvenlik ve sürüş dinamikleri üzerinde son derece önemli bir etkiye sahip, lastik ve kauçuk gibi materyallerden üretilen ekipmanlardır.

Farklı model seçenekleri arasından aracınıza ve kullanım tarzınıza en uygun Kumho lastikler içinden tercihinizi yapabilir; uzun yıllar boyunca aracınızı yüksek konfor ve güvenle kullanabilirsiniz.

Kumho Oto Lastik Fiyatları

Lastik fiyatları; lastiğin üretim yılı, modeli, markası, malzeme kalitesi gibi unsurlara bağlı olarak değişiklik gösterdiği gibi; otomobil, minibüs ve kamyonet gibi araçların modeline, jant genişliğine, kullanım şartlarına göre de fiyatlar üzerinde farklılıklar olabilmektedir. Ürünler, yaz, kış ve dört mevsim lastikleri gibi çeşitli kategorilere ayrılır. Her mevsime ve yol koşuluna uyum sağlayabilmesi için tasarlanan lastiklerin; kauçuk, çelik malzemeler, kompozit plastik karışımları gibi birbirinden farklı içerikleri vardır. Tasarıma, kullanılan malzemelere, üretim teknolojisine göre lastik fiyatları geniş bir fiyat aralığına sahiptir.

Araç sahiplerinin lastik seçimi yaparken, yaşadıkları bölgenin iklim ve çevre şartlarına en uygun lastikleri tercih etmesi gerekir. Yıl boyunca, hava sıcaklığının yüksek olduğu bölgelerde, sadece 4 mevsim bir lastik ihtiyacınızı karşılarken; mevsim geçişlerinin çok net olduğu yerlerde, karlı ve yağmurlu yollarda mutlaka kış lastiği kullanılmalıdır. Ayrıca, almayı düşündüğünüz lastiğin üretim yılını kontrol etmeniz ve son bir yıl içinde imal edilen ürünleri seçmeniz, lastiğinizin daha uzun ömürlü olmasını sağlayacaktır.

Kumho Markası Hakkında Bilgi

1960 yılında lastik üretimine başlayan Kumho firması, 55 yıldan bu yana sadece Asya'da değil Avrupa ve Amerika pazarında da ciddi anlamda söz sahibi olabilmeyi başarmıştır. Kore merkezli bir şirket olan Kumho, marka prestijini kazanabilmek için yenilikçi ve dinamik bir ekip ile yola çıkmış; müşterilerinin beklentilerine ve ihtiyaçlarına en uygun lastikleri üreterek kısa sürede ciddi bir aşama kaydetmiştir. Bu sayede, bugün 200’e yakın ülkede Kumho oto lastikleri kullanılır.

Çevre dostu ürünler kullanan firma, Eco-Wing gibi yeni teknolojik ürünler geliştirmiş, farklı kompozit malzemeler ile patlamaya dayanıklı lastikler üretmiştir. Şirket CEO’su olan Chang Kyu Kim, başta Çin olmak üzere, sadece Asya pazarında değil global ölçekte marka bilinirliğini artırabilmek ve uzun vadede büyüme sağlayabilmek için reklam ve tanıtım faaliyetlerine ciddi bir bütçe ayırmıştır. Kaliteli, kullanışlı, sağlam ve uzun ömürlü lastikler üreten Kumho, sahip olduğu ivmeyi koruyarak ileriki yıllarda da adından sıkça söz ettirecektir.

Kumho Teknolojisi

Kumho firması, Güney Kore’de bulunan Ar - Ge merkezinin yanı sıra, Avrupa’nın en önemli otomobil lansman şehirlerinden biri olan Frankurt’ta ve büyük bir pazara sahip olduğu Çin ve ABD içinde de farklı konularda faaliyet gösteren Ar - Ge merkezleri açmıştır. Yenilikleri keşfeden ve her zaman öncü olmayı hedefleyen çalışanlara sahip olan Kumho, kısa sürede hem tasarım olarak hem de kullanım özellikleri alanında birbiri ardına ödüller almıştır.

Nasa ve F1 sertifikasyonu alan, ultra ve premium ürünlere sahip olan Kumho, yolcu ve savaş uçaklarında kullanılan lastikler tasarlamış, kısa sürede seri üretime geçmiştir. Run-flat teknolojisi sayesinde, patlak lastikle bile güvenli sürüş olanağı tanıyan ürünler geliştirmiş, stepne teker olmadan kullanabileceğiniz modeller imal etmeyi başarmıştır. Böylece lastik içinde hiç hava kalmasa bile, belli hızlara kadar sürüş imkanı elde edilebilir.

Kumho oto lastikler, dayanıklı ve kullanışı olmasının yanı sıra, çevre dostu hafif kompozit malzemelerden üretilir. Firma, endüstriyel ürünler için önemli bir referans olan AB etiketleme standartlarında en üst nokta olan A/A dereceli modeller üretmiş, kalitesini ve güvenilirliğini tüm dünyaya ispat etmiştir.

ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Kumho Lastik Fiyatları

16
17
15
14
18
13
19
12
20
21
22
Konumseçilmedi
Jant Çapı
Toplam 24 / 319 ürün
DSACategoryId/60002705/2147483631/259720/kumho