Kumho Lastik

Yıllardır kalitesiyle ve güvenle üretime devam eden Kumho lastik ile araçlarınızı kaliteli lastikler ile donatmaya hazır olabilirsiniz. Kullanım konforuyla, yapı malzemesiyle ve özellikle de dört mevsim boyunca tüm şartlara uygun kullanımıyla lastikleri güvenle tercih edebilirsiniz. İster yazlık ve kışlık olarak ayrılan lastikleri isterseniz de dört mevsime uygun lastikleri seçerek aracınızın kullanım ömrünü de arttırabilirsiniz. Avrupa’da en ünlü lastik firmalarından biri haline gelen Kumho, her geçen gün kalitesinden taviz vermeden lastik üretimine ve tüm lastik modellerini online olarak sizlere sunmaya devam ediyor. Şehir içinde ve dışında aracınızı en konforlu ve güvenli şekilde sürmek için bu lastik modellerini güvenle tercih edebilirsiniz. Hem iklime uygun şekilde tasarlanan hem de çevre şartlarına uygun şekilde tasarlanan lastikler otomobillerde, kamyonetlerde ve minibüslerde kullanıma uygundur. Farklı yapı malzemeleri kullanılarak tasarlanan bu lastiklere dair en çok merak edilen konulardan biri Kumho lastik nasıldır sorusudur. Lastik modellerinin her biri taşıdığı özellikler gereği farklıdır. Farklı jant modellerine, farklı yapı malzemesine ve farklı hava basıncı, taban genişliği, tasarım ve detaylarına sahip olan lastikler, geniş bir fiyat aralığına da sahiptir. 

Kumho Lastik Çeşitleri

Minibüslerden otobüslere, otomobillerden kamyonetlere tüm binek araçlar için özel olarak tasarlanan Kumho lastik nasıl üretilir ve nasıl jant tasarımı yapılır herkes tarafından bilinmek istenir. En yeni teknolojik detaylar kullanılarak üretilen lastik modelleri arasında dört mevsimlik lastikler, yaz lastikleri, kış lastikleri ve çeker aks lastikler yer alıyor. Kullanım şartlarına, iklim şartlarına ve hava basıncına bağlı olarak değişiklik gösteren lastik modelleri Kumho firması tarafından 55 yıllık deneyimle üretilmeye devam ediyor. Kullandıkça ne kadar kaliteli olduğunu net bir şekilde anlayabileceğiniz bu lastikler ile uzun yıllar boyunca araçlarınızı güvenle kullanmaya devam edebilirsiniz. Tüm araçlarla uyumlu şekilde kullanılan lastikler üretmeye devam eden firma sayesinde aracınız için en kaliteli lastiği kolaylıkla seçebilirsiniz. 200’e yakın ülkede kullanılan lastikler son derece uzun ömürlü, aşınmaya karşı dayanıklı olan kompozit malzemelerden elde edilir. 

Kumho 4 Mevsim Lastiği

Dört mevsim boyunca kullanıma uygun olan ve yaz kış ayırt etmeksizin aşınmaya dayanıklı olan 4 mevsim lastikleri, yüksek performansa sahiptir. Aracı hem yükseltir hem de konforlu bir sürüş sağlar. Uygun fiyatlar kapsamında sunulan 4 mevsim lastikler gürültü çıkarmadan araç içinde de dışında da rahatı ön planda tutar. Aynı zamanda ıslak ve karlı zeminlerde kullanıma da uygun olan bu lastikler ile iklim ve hava koşullarına aldırış etmeksizin sürüş yapabilirsiniz. Yüksek tutuş performansı ve paslanmaz çelik jant tasarımları sayesinde araçlarınızın en iyi yol dostu olmaya hazır modellerdir. Kullanım türü genel olarak 4x4 olan mevsimlik lastiklerde yük endeksi 98’e kadar ulaşır. 45 kesit oranı bulunan bu modellerde jant çapları ise 19-20’dir. 24 ay boyunca garantiye sahip olan bu lastiklerin taban genişliği ise 245 mm olarak karşınıza çıkar. 

Kumho Oto Yaz Lastiği

Yalnızca yaz sezonunda kullanıma uygun olan Kumho yaz lastikleri son nesil enerji tasarrufu lastikleri olarak bilinir. Hem konforlu sürüş özelliğiyle hem de enerji tasarrufu sayesinde kullanıcıları uzun yıllar boyunca memnun etmeye devam eder. Mükemmel viraj alma özelliği sayesinde en keskin virajlarda dahi güvenle ve rahat bir şekilde sürüşe devam etmenize olanak sağlar. Jant çapları 16 cm’den başlar ve araç tekerlek boyutu büyüdükçe lastiklerde de artış meydana gelir. Kullanım türü binek olan bu lastiklerde taban genişliği 195 mm’den başlar. Kesit oranları ise 55’tir. 

Kumho Oto Kış Lastiği

Kış mevsimlerinde lastiklerinize zincir takmak zorunda kalmak istemiyorsanız, Kumho kış lastikleri ile bu amacınıza ulaşabilirsiniz. Kullanımı oldukça pratik olan, uzun yıllar boyunca aşınma meydana gelmeyen kış lastikleri her yıl seri bir şekilde üretilmeye devam ediyor. Aracınıza en uygun lastik modellerini online bir şekilde temin edebilirsiniz. Kesit oranı 40 olan kış lastiklerinde hız kodu W olarak bilinir. Yaz lastiklerine oranla daha geniş taban ölçülerine sahiptir. Yük endeksi 105’e kadar ulaşan kış lastiklerinde taban genişlikleri 275 mm’den başlar. Jant çapları ise klasik 19’dur. Jantlarında kullanılan paslanmaz çelik yapı sayesinde küflenme meydana gelmez. Renklerinde atma meydana gelmez ve parlak bir şekilde kullanmaya devam edebilirsiniz. 

Kumho Çeker Aks Lastikler

Çeker aks özelliğe sahip şekilde üretilen Kumho lastikler yaz sezonunda kullanıma daha uygundur. Jant çapları genellikle 15 olan bu ürünlerde kesit oranı ise 16’dır. Daha çok motosiklet tarzında kalın lastik gerektiren araçlarda kullanılır. Taban genişlikleri 305 mm’den başlar ve ihtiyaca göre artış gösterir. 

Kumho Lastikler Nerede Üretilir?

İlk kez temin edecek olanların akıllarında yer alan sorulardan biri de Kumho lastik ne malı sorusudur. Kalitesinden ödün vermeden üretimine devam eden Kumho, Asya, Avrupa ve Amerika pazarlarında adından söz ettiren bir marka haline gelmiştir. 1960 yılında kurulan ve teknolojiyle birlikte orantılı olarak gelişme kaydeden firmanın tüm lastikleri çeşitli ülkelerde üretilmeye devam ediyor. Çin, Güney Kore, Amerika başta olmak üzere pek çok büyük ülkede hem Ar-Ge çalışmalarını hem de lastik üretimlerini devam ettirmektedir. Kısa sürede kalitesini kanıtlayan ve tasarımlarıyla, kaliteli malzemeleriyle, uzun yıllar boyunca dayanan lastikleriyle adından söz ettirmiştir. Her zaman lastik sektöründe öncü bir firma olmanın haklı gururunu yaşayan Kumho, ürünlerinde daima yeni nesil teknolojiye yer vermektedir. Bu sayede daha kullanışlı ve daha modern lastiklerle karşınıza çıkar. 

Kumho Lastik Fiyatları

Yaz lastiklerinden kış lastiklerine, dört mevsim lastiklerden çeker aks lastiklere varana dek Kumho lastik fiyatları açısından da müşterilerini memnun eder. Oldukça ideal fiyatlar kapsamında sunulan lastikleri bütçenize ve araçlarınıza en uygun şekilde temin edebilirsiniz. Özellikle de indirim ve kampanya dönemlerinde Kumho lastik fiyatları 2021 seviyesinden satışa sunulur. Böylece yeni yılda eski fiyatlardan lastiklerinizi satın alabilirsiniz. Yüksek tutuş performansı ve yüksek sürüş performansı ile mutlaka araçlarınıza takılması gereken lastikleri kaliteli şekilde seçmelisiniz. Burada devreye giren Kumho lastikler tüm özellikleriyle istek ve ihtiyaçlarınızı karşılayacak seviyededir. Yaz lastikleri, kış lastikleri ve dört mevsim lastik modelleri arasında özelliklerine, çekiş gücüne, jant malzemesine, taban genişliğine ve iklim uygunluğuna bağlı olarak fiyat farklılıkları meydana gelebilir. Ancak genel olarak tüm lastiklerde ideal fiyatlar özel olarak belirlenir. 

Kumho Lastik Dayanıklı mıdır?

Pek çok ülkede seri üretimine ve Ar-Ge çalışmalarına devam eden Kumho firmasının tüm lastik modelleri dayanıklılığı ile tanınır. Geniş bir ürün yelpazesine sahip olmasındaki en önemli etkenlerden biri de dayanıklı lastikler üretmesidir. 

Kumho Lastikler Hangi Malzemeden Üretilir?

Kumho lastiklerin üretiminde en çok kullanılan malzemeler çelik malzemeler, kauçuk malzemeler ve kompozit malzemelerdir. Hem sağlamlık açısından hem de dayanıklılık açısından en sık kullanılan bu malzemeler tasarım ve hava akımı açısından da kolaylık sağlar. 

Kumho Lastikler Beklentileri Karşılar mı? 

Kumho lastikler gerek tasarımlarıyla, gerek dayanıklılığı ve aşınmaya karşı olan direnciyle, dört mevsime uygun kullanımlarıyla müşteri beklentilerini yüksek oranda karşılar. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Kumho Lastik

438 ürün listeleniyor
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Hepsiburada Limiti
Jant Çapı
Toplam 48 / 438 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?