Yayınevleri, her yıl onlarca kitap ve okuyucuyu bir araya getirerek her türlü içerikten bilgiye erişmeleri için aracılık ediyor. Okunacak binlerce kitap arasından okuyucuyu gerçek anlamda etkileyen ve kaliteli içerikler üreten yayınevleri ise bir adım öne çıkıyor. Özellikle dünya ve yerli edebiyata ait popüler yazarlarla günceli takip etmek günümüzün sürekli ve hızlı şekilde dönüşen dünyasında büyük önem arz ediyor. Bu anlamda, okuyucuyla farklı kalemleri buluşturan yayınevleri de daha fazla ilgi görüyor. Küsurat Yayınları, yerli ve yabancı edebiyatın en farklı ve ilgi çekici örneklerini okuyucu ile buluşturuyor. Yayın hayatına henüz yeni başlamış olan Küsurat Yayıncılık; Liseden Arkadaşlar, Leyla ile Mecnun, Aurora'nın İlk Öpücüğü, Anne Olunca Anlarsın ve İyiyim Oturuyorum gibi ses getiren kitaplarıyla okuyucularından ilgi görüyor.

Sanata Olan Bakışını Kurucusundan Alıyor

Küsurat Yayınları; Leyla ile Mecnun, Ben de Özledim, Kara Bela ve Bana Masal Anlatma ilk akla gelenler olmak üzere yazdığı ve yönettiği pek çok film ve diziyle ismini duyuran senarist ve yönetmen Burak Aksak tarafından hayata geçiriliyor. Küsurat Yayınları, kurucusu Burak Aksak'ın sanata olan ironik ve farklı bakışını, okuyucuya sunduğu kitaplara da aktarıyor. 2017 yılında kurulmasına rağmen kısa sürede oldukça ilgi çeken yerli ve yabancı kitapları okuyucularla buluşturan Küsurat Yayıncılık, okumanın dili, dini, yaşı, kültürü ve hiçbir başka ayrımcılık gerektiren özelliği olmadığı düşüncesini savunuyor. 

Genç ve Yetenekli Yazarlara Öncelik

Yayınevleri, genellikle klasik ve popüler olan yazarların kitaplarını hayata geçirerek risk almaktan kaçınabiliyor. Küsurat Yayıncılık, farklı ve sıra dışı seçimleri ile genç ve yetenekli yazarlara da fırsat sunuyor. Bu anlamda kalemine güvenen ve okuyucuları ile buluşmayı hak eden yazarlara da büyük bir imkan yaratıyor. Üstelik Küsurat Yayınları, hemen her şeyin sıradanlaşıp rutine dönüştüğü günümüzde, farklı bakış açısı sunan kalemleri seçmeye de dikkat ediyor. 

Okurlarla Yazarları Buluşturan Yayınevi

Yayınevleri, genellikle yazarların ardında kalan gizli kahramanlar olarak biliniyor. Bu nedenle, pek çok kişi en sevdiği yazarın kaleme aldığı satırları okumasına yardımcı olan yayınevlerini göz ardı edebiliyor. Küsurat Yayıncılık, çıkardığı kitapları sürekli olarak çeşitli etkinliklerde okuyucuları ile buluşturarak edebiyat dünyasının sınırlarını da genişletiyor. Bu anlamda okurlarla buluşmaya, daha çok sahada bulunarak kitap fuarlarına katılmaya, edebiyat festivallerinde yer almaya oldukça fazla önem veriyor. 

Dünya Edebiyatını da Okuyucuya Sevdiriyor

Küsurat Yayıncılık, yerli yayınlarla öne çıkıyor gibi görünse de dünya edebiyatında saklı kalmış pek çok yazarın olduğuna inanıyor. Yalnızca yerli değil, dünya edebiyatında da okuyucuların deneyimlemeyi hak ettiği pek çok kalemi çevirererek hayat vermeye devam ediyor. Dünyanın bir köşesinde keşfedilmeyi bekleyen pek çok kıymetli yayını okurseverler ile buluşturuyor. Küsurat Yayınları, henüz çevrilmeyi bekleyen senaryo kitaplarını da Türkçeye kazandırmayı hedefliyor. Öte yandan, mizah türünde pek çok dünya edebiyatındaki eseri okuyucuyla buluşturmaya çalışıyor.

Yayınevinin Çok Ötesinde

Küsurat Yayınları, yalnızca okuyucu ile buluşmayı hak eden kalemlere hayat vermiyor, aynı zamanda bazı kitaplarından elde ettiği gelirlerle önemli vakıflara da bağışta bulunuyor. Bu yönüyle pek çok yayınevinin daha önce dokunmadığı alanlara kitaplar aracılığı ile erişiyor. Yayınevinin bu anlamda ilk atılımı, en çok ses getiren kitaplarından biri olan Çalgı Çengi, Düğün Dernek, Kardeş Payı ve İşler Güçler gibi tanınmış dizi ve filmlerin senaristi ve yönetmeni olarak bilinen Selçuk Aydemir’in kaleme aldığı Liseden Arkadaşlar oluyor. Küsurat Yayıncılık imzası ile çıkan bu kitabın telif geliri Türk Böbrek Vakfı’na bağışlanıyor. Yerli ve yabancı pek çok kitapla okuyucunun ufkunu açmayı hedefleyen Küsurat Yayıncılık imzası taşıyan kitaplara hemen göz atabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Küsurat Yayınları

65 ürün var
 1. Ürün Çeşidi A-Z
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Değerlendirme Puanı
 4. Sepette Kampanyalı Ürünler
 5. İndirimli Ürünler
 6. Hemen Al Sonra Öde
 7. Yayın Tarihi
 8. Yazar A-Z
 9. Basım Dili
 10. Boyut
 11. Satıcı A-Z
 12. Kelime Filtresi
Teslimat FiltreleriKonumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Konum Seç
Yarın Kapında
Başa dön