Kyocera, üstün teknolojisi sayesinde çevreyi koruyan fotokopi makinesi ile ilgileri üzerine çeker. Küçük iş gruplarının, geniş departmanların ve okulların ihtiyaçlarını karşılayan özellikleri sayesinde kullanım kolaylığı sağlar. Kyocera; hızı, güçlü teknolojisi ve profesyonel olanakları ile benzersiz verimlilik sunar. Kullanıcıların zamandan tasarruf etmesini sağlar. Yüksek çözünürlüklü baskı kalitesinin ve üstün performansın farkını hissettirir.

Her ofis için uygun kompakt boyutta, 360° işlevselliğe sahip, şık tasarımlı ve modern teknoloji ürünü cihaz, verimli bir çalışma ortamı sunar. Kompakt tasarımı sayesinde az yer kaplar. 10 kg ağırlığı, 390 mm'lik uzunluğu, 361 mm'lik genişliği ve 362 mm'lik kalınlığı ile kullanım kolaylığı sağlayan ürün, ofisinizde oldukça az yer kaplar. Renkli dokunmatik ekranı özelliği ile ihtiyaçlarınızı karşılar.

Kyocera Fotokopi Makinesi Yararları

Kyocera fotokopi makinesi, profesyonel olarak günlük yazıcı, fotokopi, tarama ve faks ihtiyaçlarını rahatlıkla karşılayabileceğiniz bir üründür. Üstün performans hızına ve sürekli çalışma kabiliyetine sahiptir. Yüksek çözünürlüklü  baskılar elde etmenizi sağlar.  Sahip olduğu teknolojisi ile kullanıcılara nasıl yazdırma yapacakları, belgeleri nasıl tarayacakları ve fakslayacakları ile ilgili yönlendirmede bulunur. Enerji tasarrufu özellikleri sayesinde profesyonel baskı gereksinimlerinizi karşılarken, daha hızlı, üretken ve esnek olmanıza olanak sağlar. Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayarak sizi ve işinizi yarı yolda bırakmaz.

Kyocera Fotokopi Makinesi Kullanım Alanları

Okul, küçük iş grubu ya da büyük departmanlarda kullanmanız için ideal bir üründür. Kyocera fotokopi makinesinin kullanımı kolay ve çok fonksiyonludur. Kompakt tasarımı sayesinde ofisinizde istediğiniz her yere rahatlıkla yerleştirmenizi ve kolayca kullanmanızı sağlar. Çok fonksiyonlu fotokopi makinesi, okul, iş grupları ve küçük ofisler için profesyonel bir doküman yönetim çözümünün tüm faydalarını sunar.

Kyocera Fotokopi Makinesi Kullanım Kolaylığı

Kurulumu ve kullanımı ise kolaydır. Renkli dokunmatik ekran özelliği ile ihtiyaçlarınızı karşılar. Düşük gürültü seviyesi ile sizi rahatsız etmez. Uyku modunda düşük güç modu ile enerjiden tasarruf etmenizi yardımcı olur. Düşük enerji tüketimi sayesinde maliyet konusunda size sıkıntı yaratmaz. Dayanıklı parçaları ile  uzun ömürlü bir kullanım sağlar. HyPAS™ çözüm platformu, güçlü kişiselleştirmelere olanak tanır.

Kyocera Fotokopi Makinesi Hızı

Kyocera fotokopi makinesi, siyah-beyaz taramalarda dakikada 25/12 sayfaya kadar (300 dpi) A4/A3 baskı ile işinizi kolaylaştırır. İlk kopya süresi, yaklaşık 9 saniyedir. Kopya, renkli tarama ve faks fonksiyonları vardır. 1600 sayfaya kadar kapasiteye sahip olup, çeşitli kâğıt türleri ile kullanım imkânı sunar.  AirPrint ile mobil yazdırma desteği ve farklı medya tipleri için 6 adede varan kâğıt giriş tepsisi ile sizlere hem rahatlık hem de esneklik sağlar. Faks özelliği tarama hızı, yaklaşık 3 saniye iken gönderim hızı ise yaklaşık 4 saniyedir.

Kyocera Fotokopi Makinesi Görüntü Kalitesi

1200 dpi (1800x600) baskı çözünürlüğüne sahiptir. Fotokopi çözünürlüğü ise 600 x 600 dpi'dır. Entegre dosya sıkıştırma özelliği sayesinde dataları dijitalleştirmenizi ve elektronik olarak göndermenizi sağlar. Datalarınızı sıkıştırmak için MMR tarayıcı sıkıştırma metodunu kullanır. Kompakt bir paket içerisinde kullanım kolaylığı ve farklı kâğıt kullanım seçenekleri sunar. ECOSYS teknolojisi sayesinde üstün performansın ve kalitenin ayırdına varabilirsiniz. Kalite artıran özellikleri ile size daha mükemmel görüntüler ve daha net metin olanağı sağlar. Kyocera fotokopi makinesi, tüm Windows işletim sistemleri, XP Vista 7 ve 8, Mac OS X 10.5 ve üzeri Unix, Linux ve diğer işletim sistemleri ile uyumludur. Kyocera işlemcisi, 390 MHz hızındadır. Ağ bağlantısı dışında USB ile de bağlanma imkânı sunar.

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Kyocera Fotokopi Makinesi

18 ürün var
 1. Markalar
  1. Kyocera
  2. Sharp
  3. Samsung
  4. Canon
  5. Develop
  6. Epson
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Ürün Puanı
 4. Fırsat Ürünleri
 5. Satıcı A-Z
 • Marka Kyocera
DSACategoryId/2147483643/15238/15618/kyocera
Başa dön