Lancome, Fransız güzelliğinin özünü temsil ediyor. Her şeyden önce klişeleşmiş güzellik standartlarından çok uzakta mutlu dişiliğin markası olmaya devam ediyor. Kadınlarla sonsuza dek iletişim halinde olmayı hedefleyen Lancome, araştırma ve tutku, bilim ve zarafet arasındaki en zor birleşimleri kusursuzca başarıyor. Başlangıçtan beri marka, mükemmellik ürünleri yaratıyor.

1935 yılında Armand Petitjean tarafından kurulan Lancome, 80 yıllık başarısını, Fransız dokunuşuyla güzelliği ve ihtişamı özümseyen, dünyanın önde gelen lüks güzellik markası olarak sürdürüyor. Marka, makyaj tutkusu ve cilt bakımı yenilikçisi olarak ününü pekiştirmeye devam ediyor. Sadece dinamizmi değil, sürekli olarak bilim ve yaratıcılığı yeni seviyelere taşıyarak beklentilerin üzerine çıkıyor. Lancome, güzellikte en iyiyi elde etmeyi, en iyi şekilde yapmayı amaçlıyor. Dünya çapında 163'ten fazla ülkede ürünleri satılıyor ve kullanılıyor. Lancome; Julia Roberts, Penelope Cruz, Lily Collins, Kate Winslet ve Daria Werbowy gibi günümüzün en başarılı oyuncu ve modellerinin temsil ettiği kadın markası olmaya devam ediyor. Lancome'un misyonu, kadınlara, arayışlarını ve güzelliklerini coşkuyla karşılayan üstün ürünler ve hizmetler sunuyor.

Fransız kültürel değerleri ve bir bütün olarak zarafetin ve güzelliğin Fransız algısı hala markanın kimliğinin kalbinde yer alıyor. Keşif ve macera ruhu, dünya çapında bir ölçekte dinamik olarak başarılı olmaya devam ediyor. Grubun en önemli markası olan Lancome için en çarpıcı buluşlarını saklayan L’Oreal laboratuvarlarının olağanüstü kapasiteleri sayesinde gelişimci ve yaratıcı ruhu güçlendiriliyor ve mükemmel hale geliyor. Cilt bakım ürünlerindeki hemen her yeni gelişme, bu entegre çabanın meyvesi oluyor. Yaratıcılığın ve sevincin ruhu, Lancome’ın ünlü makyaj dalında, her yeni koleksiyonda enerji ve hayal gücünün patlamasıyla tam olarak ifade ediliyor. Petitjean'ın büyük bir parfüm evi olan Lancome'un orijinal konseptinin ruhu, parfümdeki başarılarıyla dünyanın her ülkesindeki her kadına çok sayıda cazibesini sunuyor.

Lancome olumlu güzelliğe odaklanarak, "Doğal güzelliğimizi sergilemek için kendi cildimizi kullanıyoruz." ifadesinden yola çıkıyor. Kadınların cilt bakımında ve güzelliğinde ihtiyaç duydukları sezgisel anlayışta bir lider haline gelmek üzere yeniliklerini sürdürüyor. Lancome, zamanının ilerisinde öncü bir marka olarak, güzellik piyasasına rakipsiz sonuçlarla olağanüstü ürünler getiriyor. Marka, işe yarayan ürünler yaratmak için bilim ve güzelliği birleştirmeyi temel alıyor. Efsaneleşmiş parfümleriyle Lancome, gerçekten de kadınların ve modernliğin markası olmaya devam ediyor.

Lancome'un  yaşlanma karşıtı kremleri, serumları ve nemlendiricileri ile cilt bakım yeniliği konusundaki uzmanlığını keşfedebilirsiniz. Bu ürünlerle kusursuz bir cilt için cildinizi iyileştirebilir, düzeltebilir, nemlendirebilir ve canlandırabilirsiniz. Yansıtmak istediğiniz parlak cildinizi ortaya çıkartmak için lüks bir cilt bakım rutini ile kendinizi şımartabilirsiniz. Olmak istediğinizden daha fazlası için göz farı, ruj ve maskara gibi efsanevi makyaj malzemelerini keşfedebilirsiniz. Lancome size dumanlı gözler ve cesur kırmızı rujlarla ihtişamı veya doğal ve kusursuz bir makyajın zarafetini sunuyor.

En çok sevilen ürün yelpazelerinden olan maskaraları, diğer maskaraları geride bırakan bir maskaralar grubu olma özelliği taşıyor. Farklı ihtiyaçlar için farklı formülasyonlar ile tüm güzellik çantalarında vazgeçilmez hale geliyor. Yoğun hacimde, gün boyu topaklanma ve akma yapmayan maskaralar, Lancome uzmanlığının ve tecrübesinin bir kanıtı olarak kullanılıyor. Sektördeki en iyi ve en sevilen alanlardan olan maskaralar grubu, dünya çapındaki ününü sürdürüyor. Bu maskaraların sayısız faydasının yanı sıra tasarımları ve detayları da dikkat çekiyor.

Lancome'un unutulmaz parfümleri, romantik ve tatlı kokularıyla birlikte duyularınızı büyütmeye davet ediyor. Çiçek ve fresh kokuların eşsiz karışımıyla harmanlanan dayanılmaz parfümleri ve diğer egzotik aromalı parfümlerini keşfedebilirsiniz.

ARA
Loading interface...
Loading interface...

Lancome

411 ürün var
  1. Ürün Çeşidi A-Z
  2. Fiyat Aralığı
    -
  3. Değerlendirme Puanı
  4. Satıcı A-Z
Başa dön