1935’te Fransa’da kurulmasından bu yana sektörde hız kaybetmeden büyüyen Lancome, bünyesinde pek çok farklı ürün barındırıyor. Cilt bakım ürünleri ve makyaj malzemeleri de üreten firma, parfüm sektöründe de ön sıralarda yer alıyor. Kalıcı kokuları ve göze hitap eden tasarımı ile dikkat çeken marka, reklam çalışmalarında bir araya geldiği ünlü isimler ile parfüm piyasasındaki yerini haklı olarak koruyor. Yıllardır kadın ve erkek parfümlerinde öne çıkan Lancome’a ait pek çok farklı model bulunuyor.

Lancome Parfüm Çeşitleri

Lancome hem erkekler hem de kadınlar için parfüm üretiyor. Her iki farklı kategoride firmanın yoğunlaştığı unsurlar hoş, kalıcı, güçlü, cesur ve baştan çıkarıcı kokular olarak görülüyor. Ürün yelpazesindeki çeşitlilik sayesinde farklı tenler, mevsimler ve etkinlikler için aranan tüm seçenekler Lancome’da bulunabiliyor. Böylelikle firma hem erkek hem de kadın tüketiciler için akılda kalan ve tercih edilen bir marka değeri taşıyor.

Lancome parfüm çeşitleri üretilirken pek çok farklı nota kullanılıyor. Bu notalarda ise özellikle çiçek ve baharat kokularına yoğunlaşıyor. Böylelikle firmanın ürettiği parfümler pek çok farklı zaman ve etkinlikte kullanım olanağı sağlıyor. Erkekler için üretilmiş olan parfümlerinde baharat ve çiçek aromaları bir arada kullanılırken, oluşturduğu güçlü koku akıllardan silinmiyor. Farklı duyuları harekete geçiren aromaları sayesinde Lancome parfümler her kıyafetin bütünleyicisi olarak ön plana çıkıyor. Kadınlar için üretilmiş olan modellerinde ise yoğun olarak çiçek, baharat ve ağaç kokularından yararlanıyor. Bütün bu unsurları etkileyici şekilde birleştirerek üretilen Lancome parfüm çeşitleri ürettiği hoş kokulu modeller sayesinde farklı talepleri olan tüm kullanıcılara hitap ediyor.

Ürettiği parfümlerde kullandığı çiçekler gül, kayısı çiçeği, şeftali çiçeği, frezya, manolya, yasemin, menekşe, orkide, şakayık gibi farklı aromalara dayanıyor. Baharatların başlıcaları ise vanilya, bergamot, paçuli ve vetiver olarak sıralanıyor. Bunların yanında parfümlerde meyve ve ağaç kokuları da kullanan Lancome portakal, armut, kuşburnu, liçi, ahududu ile sandal ağacı ve sedir ağacından da vazgeçemiyor. Misk ve tütsüyü de karışımlarında kullanarak akıllarda kalan marka baştan çıkaran, cesur ve kalıcı karışımlar elde ediyor.

Lancome Parfüm Fiyatları

Lancome, parfüm dünyasında en önde gelen isimler arasında yer alıyor. Yıllardır vazgeçmeden ürettiği, oldukça tanıdık kokuları sayesinde akıllardan silinmeyen parfümleri bulunuyor. Lancome markasının klasikleşmiş parfümleri ile sadık bir tüketici kitlesi bulunuyor. Parfüm fiyatları da tüketicilerin dikkat ettiği bir husus olarak öne çıkıyor. Kalıcı, hoş ve etkileyici kokuyu mümkün olan en uygun fiyatla elde etmek her tüketiciyi memnun ediyor.

Lancome'un ürettiği akılcı karışımlar sayesinde parfümünüzün kokusu kalıcı ve dayanıklı hale geliyor. Bu sayede parfümünüzün çok az bir kısmını kullanarak bile gün boyu istediğiniz gibi kokabiliyorsunuz. Böylelikle parfümünüz için ödediğiniz fiyat, zaman ve yarar açısından değerlendirildiğinde oldukça uygun hale geliyor. Lancome parfüm fiyatları şişenin tasarımına, kullanılan reklam yüzüne, kokunun içeriğine ve şişenin ebadına göre değişiyor. Bu farklı unsurlara göre ortaya çıkan skalada her bütçeye uygun fiyatlar dikkat çekiyor.

Yıllara meydan okuyan bir alışkanlık olabilmek için tüketicinin birden fazla şartının sağlanması gerekiyor. Lancome'un güçlü karışımları, beklentileri fazlasıyla karşılıyor. İçinde barındırdığı hoş kokuya layık, şık şişe tasarımı da bu alışkanlıkta önemli rol oynuyor. Parfüm fiyatları da alışkanlıkların ortaya çıkmasında önemli rol oynuyor. Göze hitap eden şişe tasarımı, farklı notalar kullanılarak pek çok farklı aroma ile elde edilen etkileyici koku ile yıllardır alışkanlığınız olan Lancome parfüm çeşitleri ulaşabileceğiniz en uygun fiyatlar ile sizleri bekliyor.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Lancome Parfüm Fiyatları ve Çeşitleri

Kozmetik Kişisel Bakım
Kozmetik Kişisel Bakım
Kozmetik
Kozmetik
Parfüm
Parfüm
Erkek Parfüm
Erkek Parfüm
Kadın Parfüm
Kadın Parfüm
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
İndirimli Ürünler
Toplam 24 / 65 ürün
DSACategoryId/60001547/2147483603/341406/lancome