La Prairie'nin yolculuğu 1930'larda İsviçre'nin Montreux kentinde başladı. Profesör Paul Niehans'ın kliniğinde geliştirdiği yüksek etkili kırışıklık karşıtı içerikler, zaman içinde La Prairie adını alarak önce Avrupa, ardından tüm dünya ile buluştu. Böylece lüks kozmetiğin en önemli temsilcilerinden biri doğmuş oldu. Özellikle 1980'li yıllarda geniş bir kullanıcı kitlesine ulaşan lüks kozmetik markası, hızlı ve yoğun etkileri sayesinde ünlenerek dünya çapında sevilen bir kozmetik markası haline geldi. Yolculuğuna kırışık karşıtı kremlerle başlayan La Prairie, günümüzde teması yine 'anti - aging' olan makyaj malzemeleri de üretiyor. 

Lüks Kozmetiğin Öncüsü La Prairie

Üst düzey etkiye sahip olan kırışıklık karşıtı kremi ile ismini dünyaya duyuran marka, bu yüksek etkiyi ürünlerinde kullandığı havyar, altın parçacıkları, okyanus derinliklerinden çıkarılan mineral ve yosunlar gibi benzersiz içeriklerden alıyor. Zaman içinde yalnızca kırışıklık karşıtı yüz kremi ile sınırla kalmayıp müşterilerinin farklı ihtiyaçlarına uygun ürünler çıkararak ürün yelpazesini genişleten marka, günümüzde losyondan seruma, göz altı kreminden maskeye, dudak balmından gece kremine pek çok cilt bakımı ürünü üretiyor. 

Tümünün ortak noktası 'anti - aging' olan La Prairie kremleri, genellikle hücre yenileme, cilt pigmentasyonunu eşitleme, kırışıklık giderme ve sıkılaştırma gibi etkilere sahip oluyor. Yaşlanmayla birlikte başlayan ciltte kırışma, leke, kuruluk gibi problemlerin giderilmesinde tercih edebileceğiniz bu yüksek etkili kremler, genç yetişkin yaş grubundan ilerleyen yaş gruplarına kadar geniş bir kitleye hitap ediyor. 'Anti - aging' cilt bakım ürünlerinin yanı sıra çoğu makyaj malzemesinin cildi yıprattığı ve yaşlandırdığı gerçeğinden yola çıkarak 'anti - aging' makyaj malzemelerini de piyasaya süren La Prairie, bu alanda da öncü seriler geliştiriyor. 

La Prairie Yaşlanma Karşıtı Yenilikçi Makyaj Malzemeleri 

Lüks cilt bakım ürünleri ile beraber yüksek kalite makyaj malzemelerini de satın alabileceğiniz La Prairie, yaşlanma karşıtı özel makyaj serileri sayesinde makyajın yıpratıcı ve yaşlandırıcı etkilerini tersine çevirebilir; makyaj yaparken aynı zamanda cildinizi koruyabilir ve güçlendirebilirsiniz. Tıpkı cilt bakım ürünlerinde olduğu gibi makyaj malzemelerinde de benzersiz içeriklere yer veren lüks kozmetik markası, özellikle makyaj yapmak isteyen ancak makyajın olumsuz etkilerinden endişelenenler için ideal alternatifler sunuyor. 

Özellikle ten makyajının en önemli aşamasını oluşturan fondöten, pudra, kapatıcı ve concealer gibi makyaj ürünlerinde lüks alternatifler sunan La Prairie, cildinizdeki kusurları kapatırken cilt hücrelerini yeniliyor, nemlendiriyor, renk tonunu eşitliyor, kırışıklıkları azaltıyor ve cildinizi güneşten koruyor. La Prairie makyajın önemli bir kısmını oluşturan ten makyajı konusunda farklı cilt tonları ve cilt tipleriyle uyumlu onlarca değişik pudra ve kapatıcı alternatifi sunuyor. 

La Prairie'yi Özel Yapan Detaylar

La Prairie, "üst segment" ve "lüks" gibi sıfatlar alırken bu sıfatları hangi kriterlere göre aldığı merak edilebiliyor. La Prairie'yi özel kılan detayların başında oldukça değerli bileşenler barındıran ürün formülleri geliyor. Cilt için üst düzeyde faydalı olan içerikleri, yüksek maliyetli olsa dahi ürünlerinde kullanan lüks kozmetik markası, böylece estetik operasyonlarla eş değer sonuçlar ortaya koyan benzersiz seriler geliştiriyor. Cildin yenilenmesinde eşsiz bir paya sahip olan beyaz havyar, okyanusun binlerce metre altından çıkarılan yosunlar, gerçek altın parçacıkları, La Prairie'nin kusursuz cilt sağlığı ve güzelliği için tercih ettiği içeriklerden yalnızca birkaçını oluşturuyor. Lüks içeriklerin yanı sıra aynı kaliteyi ve özeni ambalajlarında ve fırça, ayna, aplikatör gibi yan ürünlerinde de sürdüren kozmetik markası, her adımda üstün nitelikli detayları keşfetmenizi sağlayarak memnuniyetinizi ve mutluluğunuzu en üst noktaya çıkarıyor. 


ARA
Loading interface...
Loading interface...

La Prairie

15 ürün var
  1. Ürün Çeşidi
  2. Fiyat Aralığı
    -
  3. Değerlendirme Puanı
  4. Satıcı
  5. Kelime Filtresi
Başa dön