Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Lassa 185/65 R15 88T Snoways 3 Oto Kış Lastiği ( 2019 Ve Öncesi )

Lassa
Bu ürün şu an satılmamaktadır.
Loading interface...
DSACategoryId/60002705/2147483631/259720
Lassa 185/65 R15 88T Snoways 3 Kış Lastiği (Üretim: 2018)

Kış koşullarına uyum sağlayacak lastik arayışında olanların ihtiyaçlarına cevap veren Lassa Snoways 3, mükemmel ıslak ve kuru zemin performansı sunuyor. Tek yönlü özel deseni sağlam yol tutuşu ve frenleme sağlıyor. Binek arabalarla uyumlu olan Lassa Snoways 3 kış lastiği, en yeni teknolojilerle geliştirildiği için tüm kış şartlarında kusursuz performans sergiliyor.

Düşük Yakıt Tüketimi Sağlayan Yuvarlanma Direnci

  • Zikzak şeklindeki özel kanalcıklar, kenar etkisi oluşturarak ıslak ve kaygan zeminde yol tutuşunu artırıyor. Karlı ve buzlu yollarda mükemmel manevra kabiliyeti sağlıyor.
  • Derin ve yatay oluk hacmi suyun daha hızlı tahliye edilmesini sağlarken arabanın suda kızaklama riskini minimuma indiriyor.
  • Rc polimerli kauçuk kış karışımı hamur, lastiğin elastikiyet özelliğini artırarak ıslak, karlı ve buzlu yol performansını kusursuzlaştırıyor.
  • Yüksek yatay oluk ıslak ve karlı zeminde üstün kesme etkisi sağlıyor.
  • Optimize edilmiş karkas dizayn sayesinde dengeli bir basınç dağılımı sağlayan Snoways 3, düşük yuvarlanma direnci sayesinde yakıt tüketimini azaltıyor.

Güvenli ve Konforlu Bir Kış İçin

Mevsim: Kış
Kullanım Türü: Binek
Islak Zeminde Fren Mesafesi: C
Hız Kodu: T
Dış Ses Seviyesi: 70 dB

Türkiye’nin Lider Markalarından Biri: Lassa

Türkiye'nin köklü ve lider lastik markalarından biri olan Lassa, 1974 yılında Sabancı Holding ve ortakları tarafından kuruldu. Kurulduktan 10 yıl sonra Japon lastik devi Bridgestone ile ortaklık kuran marka, sektöründe öncü şirketlerden biri olarak varlığını sürdürmektedir.

Tüm Zeminlerde Yüksek Performans Arayışı

Islak ve kuru olmak üzere her iki zeminde de performansından taviz vermeyen bir kış lastiği arayan sürücülerin memnuniyetini kazanan Snoways 3 kış lastiği, yakıt tüketimini düşürerek karbon salınımının azalmasını sağlıyor ve bu özelliği ile de sürücülerin ve sektöründe lider otomobil markalarının beğenisini topluyor.


SNOWAYS 3

Lassa'dan en yeni teknoloji ile geliştirilen tüm kış koşullarına uygun "sağlam" lastik!
Lassa Snoways 3 tek yönlü özel deseni ile ıslak ve kuru zemin performansından taviz vermeden, yüksek performansı ile karlı zeminde sağlam çekiş, yol tutuş ve frenleme performansını maksimum güvenli sürüş ile sunar.

ÖZELLİKLER

Kaygan zeminlerde üstün yol kavrama 
Özel olarak tasarlanmış yeni zig-zag şeklindeki kanalcıklar, ilave kenar etkisi yaratarak, kaygan zeminlerde yol kavrama yeteneğini artırır. Hem kar hem de buzla kaplı yollarda daha mükemmel manevra kabiliyeti ve yol tutuş sunmaktadır. Performansdan ödün vermeden, yüksek güvenlik ile keyifli bir sürüş keyifi sunar

Karlı, ıslak ve buzlu zeminlerde daha yüksek kesme etkisi 
Yüksek yatay oluk hacmi sayesinde ile karlı, ıslak ve buzlu zeminlerde daha yüksek kesme etkisi sağlar. Virajlardaki yol tutuşu, dikkat çeken önemli özelliklerindendir. 

Geliştirilmiş ıslak, karlı ve buzlu zemin performansı ve etkin su tahliyesi 
Yüksek yatay oluk hacmi ile su merkezden dışarıya daha hızlı tahliye edilir, suda kızaklama riski azalır. Özel yeni RC polimerli kış karışımı ile daha kuvvetli bağ yapabilen ve elastikiyet özellikli silikası kullanıcısına geliştirilmiş ıslak, karlı ve buzlu zemin performansı sunar 

 

LASSA’LARINIZI SAKLARKEN BUNLAR DİKKAT EDİLMELİ!

SERİN ORTAMDA DEPOLAYIN
Lastiklerinizi daha iyi muhafaza etmek için kuru ve iyi havalandırılmış ortamda depolayın. Rutubetten uzak, kalması ömrünü uzatacaktır.


ZARARLI MADDELERDEN UZAK TUTUN
Lastiklerinizin ömrünü uzatmak için rutubet, asit, petrol, yağ, gres vb. kimyasal maddelerden uzak tutun. Lastikle teması aşınmasına yol açabilir.


DOĞRUDAN GÜNEŞ IŞIĞINDAN KORUYUN
Güneş ışığı ve yüksek sıcaklık lastiklerin formuna zarar verir. Lastiklerinizin güneş ışığı almasını engelleyin, yüksek ısıdan koruyun. Gölge ve rutubetsiz bir alanda saklamaya özen gösteriniz.


OZON KAYNAKLARINDAN UZAK TUTUN
Floresan ampuller, elektrikli ısıtıcılar, elektrik motorları lastiğe zarar veren ozon gazı yayarlar. Ozon gazı lastikte çatlamalara sebep olur.


YERE 10 CM MESAFELİ DEPOLAYIN
Lassa lastiklerinizi uzun süreli depolarken, zemine en az 10 cm mesafede ve dik şekilde yerleştirin. Lastikleri yatay biçimde üst üste koymak zorunda kalırsanız en fazla 150 cm yükseklikte depolama yapın ve olası şekil bozukluklarını engellemek için ayda bir defa lastikleri alt-üst yapacak biçimde döndürün.


BEŞ YILDA BİR UZMAN KONTROLÜNDEN GEÇİRİN
Lastiklerinizi uzun süreli kullanmak ve güvenle yol almak için Beş(5) yılda bir yetkili uzman kontrolünden geçirmeyi ihmal etmeyin.

Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
Başa dön