Laufenn lastik modellerini kullanarak arabanızı daha güvenli şekilde sürmeye başlayabilirsiniz. Markanın son teknoloji ürünü lastik çeşitleriyle aynı zamanda yakıttan tasarruf da elde edebilirsiniz. Düşük yuvarlanma direnci özelliğine sahip olan Laufenn lastiklerle daha az yakıt tüketerek daha fazla mesafe kat edebilirsiniz. Hem yazlık hem de kışlık lastikler üreten marka sayesinde yıl boyunca otomobilinizin performansını üst düzeyde tutabilirsiniz. Yazlık lastikleri kullanarak sıcak asfalta aracınızı kolayca adapte edebilirsiniz. Hızlanma sürenizi kısaltan ve frenleme performansınızı iyileştiren yazlık lastik modelleriyle sıcak hava koşullarına uygun ürünlerden yararlanabilirsiniz. Kış aylarındaki soğuk havalara uyum gösterebilmek için de Laufenn lastiklerden faydalanabilirsiniz. Kış lastikleri, sıcaklıklar eksi derecelere düştüğünde de yumuşaklıklarını korumayı başarır. Bu sayede karlı ve buzlu yollarda arabanızı sürebilmeniz kolaylaşır. Zincir kullanmanıza da gerek bırakmayan kış lastiklerinizi arabanıza takarak soğuk ayları tam uyum gösterebilirsiniz.

Mevsimlere Adapte Olan Lastikler

Dört mevsim lastikleri üreten Laufenn ile aracınızı tüm mevsimlere uyumlu hale getirebilirsiniz. Dayanıklı hamurlarla üretilen lastiklerden uzun ömürlü şekilde faydalanabilirsiniz. Lastik hamurlarında kullanılan kauçuk maddesi son derece esnek bir yapı oluşturur. Bu esneklik sayesinde arabanızla viraja girdiğinizde lastikleriniz dönüş yönünüze doğru biçimlenerek daha güvenli bir sürüş deneyimi yaşayabilmenize yardımcı olur. Laufenn’in tasarladığı lastiklerle yol tutuşu performansınızı üst noktaya taşıyabilirsiniz. Yaz ve kış lastiklerinde bulunan desenlerle arabanız asfalta daha sıkı şekilde tutunur. Desenlerin esneme kabiliyetinin yüksek olmasından yararlanarak arabanızla virajlara daha güvenli bir biçimde girebilirsiniz. Lastiklerde yer alan çentikler de sürücüler için avantaj yaratır. Çentikli lastikler, frenleme mesafenizin azalmasını sağlayarak acil durumlarda ani şekilde frenleyebilmenize olanak tanır. Kış lastiklerinde yaz lastiklerine oranla daha fazla çentik bulunur. Bu sayede, kış lastiğinize karlı havalarda zincir takmanıza gerek kalmaz.

Dayanım Oranı Yüksek Lastikler

Laufenn markasının geliştirdiği modern lastiklerin dayanım oranı oldukça yüksektir. Aşınmaya karşı koruma yaratan desenleri ve çentikleri kontrol ederek lastiklerinizi değiştirme zamanınızın gelip gelmediğini görebilirsiniz. Lastiklerinizin aşınmasını minimize etmek için her bir lastiği çaprazında yer alan lastikle düzenli olarak değiştirebilirsiniz. Hız sınırlarına uyarak arabanızı sürmeniz de lastiklerinizin ömrünü artırabilmenize yardımcı olur. Basınç değerlerine dikkat ederek de lastiklerinizi koruyabilirsiniz. Yolculuğa çıkmadan önce lastiklerinizin hava basıncını kontrol ederek herhangi bir sorun olup olmadığını öğrenebilirsiniz. Jant çapı, kesit oranı ve yük endeksi gibi değerleri inceleyerek aracınıza uygun lastikleri satın alabilirsiniz. Laufenn marka lastikler sürüş gürültüsünde azalma yaşamanızı da sağlar. Sürüş sırasında oluşabilen lastik gürültüsünü minimize eden kauçuklar sayesinde aracınızın kabinine en az oranda ses ulaşır.

Doğru lastik seçimi yapmanın püf noktaları nelerdir?

Arabanıza alacağınız lastikleri içinde bulunduğunuz mevsimin koşullarına göre seçmelisiniz. Yaz lastikleriyle sıcak havalara uygun bir ürüne sahip olabilirsiniz. Kış lastikleri ise soğuk ve yağışlı havalar için elverişlidir. Aynı ürünlerden yıl boyunca yararlanmak için dört mevsim lastikleri sipariş edebilirsiniz.

Yaz lastiklerinin fark yaratan avantajları nelerdir?

Yaz lastikleri yüksek sıcaklıklara sahip asfaltların kaygan ve hamurumsu dokusuna uygun malzemelerle üretilir. Hızlanma sürenizi kısaltan yaz lastikleriyle arabanızı tam performansla kullanabilirsiniz. Yol tutuşunuzu üst düzeye çıkaran yaz lastiklerini kullanarak engebeli ve virajlı yollarda direksiyon hakimiyetinizi kolayca koruyabilirsiniz.

Kış lastiklerinin özellikleri nelerdir?

Suda kızaklama sorununu önleyen kış lastiklerinde derin tahliye kanalları bulunur. Bu kanallar suyu kısa bir sürede dışarıya atarak direksiyon kontrolünüzü koruyabilmenizi sağlar. Kış lastikleri donmaya karşı dayanıklı kauçuklardan üretilir. Bayır çıkarken çekiş gücünüzü artıran sırt desenleri bulunan bu lastiklerle yüksek performans elde edebilirsiniz.

ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Laufenn Lastik Fiyatları

Marka
16
17
15
14
18
13
19
20
75
Konumseçilmedi
Jant Çapı
Toplam 24 / 229 ürün
DSACategoryId/60002705/2147483631/259720/laufenn