Laufenn Lastik

Laufenn lastik modelleri arabanızı daha güvenli sürmenizi sağlamaktadır. Her zaman son teknolojiyi kullanarak lastik çeşitlerini üreten Laufenn markası, size yakıttan tasarruf etmeyi de sağlamaktadır. Düşük yuvarlanma direnci özelliği sayesinde bu lastikler daha uzun mesafeyi daha kısa bir şekilde almanızı sağlamaktadır. Hem kışlık hem de yazlık lastikler üretmesi sayesinde bu markanın lastiklerini tercih ederek aracınızın her zaman üst düzey bir performans göstermesini sağlayabilirsiniz. Böylece aracınız her mevsimde kolay bir şekilde yola adapte olacaktır. Laufenn lastiklerini kullanarak hızlanma sürenizi kısaltırken fren performansınızı da daha iyi bir seviyeye getirebilirsiniz. Hava sıcaklıkları çok düşük derecelere gelse bile Laufenn lastikleri yumuşak yapılarını her zaman korumayı başarmaktadır. Böylece zincir kullanımına gerek olmadan kış aylarında da aracınızı istediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

Laufenn 4 Mevsim Lastikleri

Laufenn 4 mevsim lastik modelleri sayesinde her mevsim, şartlara adapte olmayı başarılı bir şekilde gerçekleştiren lastiklere sahip olursunuz. Her mevsime uyumlu hale gelen bu lastikler sayesinde en keskin virajlarda bile güvenli bir sürüş deneyimi yaşayabilirsiniz. Her koşul altında dayanıklı özel hamurlar ile üretilen bu lastikler aynı zamanda uzun ömürlü olmaktadır. Oldukça esnek bir madde olan kauçuk kullanarak yapılan bu hamurlar, yol tutuş performansınızın da en üst seviyede olmasını sağlayacaktır. Bu markaya ait çentikli lastikler ile fren mesafenizi azaltarak acil durumlar söz konusu olduğunda ani frenleme imkânına sahip olursunuz. Yılın her döneminde hiçbir koşuldan olumsuz etkilenmeden Laufenn lastik 4 mevsim modellerini kullanabilirsiniz.

Modern ve Dayanıklı Laufenn Lastikler

Modem bir teknoloji ile üretilen ve dayanıklı olan Laufenn lastikleri, aşınmaya karşı korumalı bir desene sahiptir. Lastik üzerinde bulunan çentikler sayesinde lastiklerinizin değişim zamanını kolay bir şekilde görebilirsiniz. Hız sınırlarına ve kullanım şartlarına uygun bir şekilde aracınızı sürmeniz Laufenn lastiklerinizin daha uzun süre kullanılmasını sağlamaktadır. Aracınıza en uygun lastikleri Laufenn markasının sunduğu zengin ürün portföyü içerisinde bulabilirsiniz.

Laufenn lastik fiyatları tercih ettiğiniz lastik modeline göre değişmektedir. Uygun koşullar altında Laufenn lastik satın alma işlemlerini tamamlayabilirsiniz. Tamamen ihtiyacınıza yönelik özel üretilmiş lastik seçenekleri ile Laufenn markası her zaman sizin yanınızdadır. Laufenn lastikleri sayesinde yılın her döneminde ve Her mevsimde keyifli bir sürüş deneyimi elde edebilirsiniz. 

En Doğru Laufenn Lastik Seçiminin Püf Noktaları Nelerdir?

Aracınız için en doğru Laufenn lastik seçimini yapmak istiyorsanız bulunduğunuz mevsime göre Laufenn lastiklerini seçebilirsiniz. Sıcak havalara uygun bir lastik arıyorsanız Laufenn yaz lastiği en ideal seçenek olacaktır. Soğuk ve yağışlı havalar için Laufenn kış lastikleri daha elverişli bir ürün olmaktadır. Yıl boyunca tüm şartlara uygun bir lastik arıyorsanız bunun için dört mevsim lastiklerini tercih edebilirsiniz. Laufenn lastik özellikleri dahilinde kendinize ve aracınıza en uygun tercihi yapabilirsiniz.

Laufenn Yaz Lastiklerinin Avantajı Nedir?

Laufenn yaz lastiği kullanmanın avantajı, yüksek sıcaklıklarda asfaltın kaygan ve hamurumsu olduğu durumlarda bile uygun yapıda olmasıdır. Buna uygun malzemeler ile üretilen Laufenn yaz lastikleri daha kısa sürede hızlanarak araç kullanımını tam performans ile gerçekleştirmenizi sağlamaktadır. Ayrıca yol tutuşu açısından da üst düzey seviyeye ulaştıran yaz lastikleri, özellikle virajlı ve engebeli yollarda daha kolay direksiyon hakimiyeti kurmanızı sağlamaktadır.

Laufenn Kış Lastiklerinin Avantajı Nedir?

Laufenn kış lastikleri derin tahliye kanallarına sahip olduğu için suda kızaklama sorununu önlemektedir. Bu kanallar üzerinden su kısa sürede dışarı atıldığı için direksiyon kontrolünüzü daha kolay koruyabilirsiniz. Aynı zamanda donma gibi sorunlara karşı dayanıklı olan kauçuklar kış aylarında yokuş çıkarken çekiş gücünüzü arttıran ve yüksek performans elde etmenizi sağlayan bir özelliktedir.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Laufenn Lastik Fiyatları

487 ürün listeleniyor
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Hepsiburada Limiti
Jant Çapı
Toplam 48 / 487 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?