Lexmark Yazıcılar

Elektronik cihazların temel özelliklerinin değişen ihtiyaçlar doğrultusunda geliştirilmeye çalışıldığı günümüzde, yazıcılar da söz konusu süreçten payını alıyor. İş ve eğitim alanındaki kullanımı başta olmak üzere, verimlilik vadettiği tüm alanlarda, kullanıcı deneyimini iyileştirmeyi amaçlayan Lexmark yazıcılar sürdürülebilir teknolojik yaklaşımların en güzel örneklerinden birini teşkil ediyor. Birden fazla işlevi bünyesinde barındıran ürünler, bir yazıcıdan bekleyeceğiniz her şeyi son derece rahat şekilde karşılamayı başarıyor.

Kullanıcı ihtiyaçlarını dikkate alarak üretim sürecinde gerçekleştirdiği inovasyonlarla dikkat çeken Lexmark, yazıcı kullanımıyla ilgili geleneksel deneyimlerin tamamını bambaşka bir seviyeye çıkarıyor. Çıktı alma, görsel içeriklerin baskısı, fotokopi ve tarama gibi özelliklere sahip olan Lexmark yazıcılar kullanıcıların beğenisini kazanıyor. Ayrıca birden fazla bağlantı seçeneğine sahip olmasıyla da ön plana çıkan ürünler, uzun süreli kullanım ve verimlilik ortaya koyuyor.

Üst Düzey Performans ve Verimlilik

İlk yazdırmadan son yazdırmaya kadar üst düzey performans ve tutarlı görüntü kalitesi sunan Lexmark yazıcılar, kullandığı tonerler aracılığıyla da daha yüksek sistem kapasitesine sahip olmanızı sağlıyor. Bu da cihazla yapacağınız tüm işlemlerin toner kaynaklı herhangi bir teknik sorunla karşılaşmasına izin vermiyor. Yazdırma, grafik tasarım unsurlarının farklı ağırlıktaki kâğıtlarda baskısı, çok sayıda fotokopi ve istediğiniz materyalin taranması işlevlerine bünyesinde yer veren ürün grubu, sağladığı yazılım desteğiyle de dikkat çekiyor. Kolay yönergeler sayesinde hızlı kurulum imkânı tanıyan Lexmark, tüm elektronik aygıtlar ve işletim sistemleriyle kolayca entegre olabilen yazılım altyapısıyla işinizi kolaylaştırıyor.

İş yeri kullanımına ek olarak evlerde tercih etmek için de uygun modellere sahip olan marka, tüm ürünleriyle ergonomik kullanım avantajı sunuyor. Fazla yer kaplamayan ve güç kaynağıyla kolayca bağlantısı yapılabilen modeller, üzerinde yer alan LCD ekranlar yardımıyla baskının durumunu kontrol etmenizi mümkün kılıyor. Çevre dostu yaklaşımıyla da ön plana çıkan Lexmark yazıcılar, enerji tasarrufuna önem veriyor. Fazla güç tüketimini önleyen cihazlar, bütçenize de destek oluyor. Çeşitli boyutlardaki kâğıtlarla çıktı almanızı sağlayan ürünler, farklı baskı çalışmalarını da gerçekleştirmenizi sağlıyor.

Yüksek Çözünürlüklü Grafik Baskı

Yüksek çözünürlüklü grafik baskılar elde etmenizi sağlayan Lexmark yazıcıların çıktı kalitesi oldukça üst seviyede. Grafik tasarım çalışmalarınızın baskısını almanız gerektiğinde tercih ettiğiniz yazıcıda kullanılabilen tüm kâğıtlarla dilediğiniz sonuçları elde edebilirsiniz. Normal baskılarda olduğu gibi, grafik baskılarda da tutarlı görüntü kalitesi vadeden cihazlar, sık kullanımda bile ilk günkü özelliğini koruyor. Öte yandan dakikada verdiği çıktı ve çektiği fotokopi sayısıyla da ön plana çıkan modeller standart bir yazıcı deneyimini başka bir boyuta taşıyor. 

Lexmark yazıcılar sahip oldukları bağlantı özellikleriyle birden fazla cihaza entegre olabiliyor. Wi-Fi seçeneğini bünyesinde barındıran ürün grubu, bazı modellerdeyse USB ve ethernet opsiyonlarına da yer veriyor. Markanın daha üst seviyedeki bazı cihazlarında da hem USB ve Wi-Fi hem de ethernet seçeneği kullanıcıların beğenisine sunuluyor.

Bellek ve işlemci kapasitesiyle en karmaşık belgeleri bile hiçbir soruna mahal vermeden yazdırabilen Lexmark yazıcılar, yazılım temelli yaklaşımlarda da üst seviyede performans ortaya koyuyor. Ürünler sürdürülebilir teknolojinin avantajlarını kullanıcılarla buluşturmayı hedefliyor.

Soru 1: Lexmark yazıcılar hangi işletim sistemleriyle uyumlu?

Cevap 1: Çevrim içi yazılım desteği sunan Lexmark'ın ürettiği yazıcılar Windows, macOS ve Linux işletim sistemleriyle uyumlu şekilde çalışıyor.

Soru 2: Cihazlarda hangi boyuttaki kâğıtları kullanabilirim?

Cevap 2: Tercih ettiğiniz modele göre değişmekle birlikte Lexmark yazıcılarda A4, A5, B5 ve B6 kâğıdı başta olmak üzere birçok farklı tür kullanabilirsiniz.

Soru 3: Cihazlar tarattığım dosyaları hangi formatta kaydediyor?

Cevap 3: Tarayıcı kullanarak yaptığınız işlemlerde görsel içeklerinizi TIFF, PDF ve JPEG olarak kaydedebilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Lexmark Lazer Yazıcı

19 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Baskı Türü
Toplam 19 / 19 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?
hepsiburada sözlük
Bu Kategoride En Çok Merak Edilenler
KablosuzKablosuz ifadesi temelde kablo olmadan veri alıp gönderebilme özelliğine işaret eder. Akıllı ev sistemleri, otomobiller, otomatik sulama veya endüstriyel otomasyon sistemleri gibi birçok uygulamada kullanılan kablosuz özelliği, internet erişimi için de yaygınca tercih edilir. Teknolojik cihazların birbirleriyle irtibatını sağlamak adına tesis edilen internet alt yapısı, karmaşık ve büyük bir ağdır. Ev ve iş yerlerinde kullanılan yerel bilgisayar ağları kablolu LAN ve kablosuz WLAN olarak ikiye ayrılır. Özellikle mobilitenin önemli olduğu dizüstü bilgisayarlarda veya akıllı cep telefonlarında kablosuz bağlantı özelliği yer alır. Bu haberleşme yöntemi modem üzerindeki antenlerle cihaz bünyesinde bulunan kart arasında gerçekleşir. Kablosuz haberleşmenin başarılı bir şekilde gerçekleşebilmesi için cihazla modemin uyumlu olması ve erişim şifresinin doğru bir şekilde girilmesi gerekmektedir. Wi-Fi şeklinde de anılan kablosuz özelliği dünya çapında bazı standartlar kapsamında geliştirilmiştir. Bu standartlar The Institute of Electrical and Electronic Engineers (Elektrik ve Elektronik Mühendisleri Enstitüsü) tarafından belirlenir. IEEE 802.11b standardı 2.4 GHz frekansında 11 Mbps hızla veri aktarımını mümkün kılar. Daha sonra geliştirilen IEEE 802.11g standardında ise kablosuz iletişim yine 2.4 GHz frekansında fakat ortalama 22 Mbps hızla yapılır. 2.4 GHz frekansını kullanan kablosuz cihazların çok sayıda olmasından dolayı tek bir yerde aynı anda birçok kablosuz bağlantı olabilir. Bundan dolayı Wi-Fi internet bağlantısı elektromanyetik girişimden etkilenerek bozulabilir. Kapsama alanını genişletmek ve veri aktarım performasını artırmak amacıyla kullanılmaya başlanan 5 GHz frekansı 2.4 GHz yayın kalabalığından da kurtuluş sağlamıştır. IEEE 802.11n standardı da MIMO (Multiple Input, Multiple Output) teknolojisi sayesinde 2.4 GHz ve 5 GHz frekanslarını aynı anda kullanmayı mümkün kılmıştır. Dual band yayın da denilen bu yöntemle yaklaşık 130 Mbps veri aktarım hızına ulaşılabilmektedir. IEEE 802.11ac standardı ise sadece 5 GHz frekansında yayın yapmasına rağmen 1.3 GHz gibi çok yüksek değerde bir bant genişliği kullanabilir.
Detaylar