1975'te bir kozmetik hekimi tarafından bulunan ve ilk ürünü yalnızca bitki ekstrelerinden üretilen Lierac, kısa sürede cilt yaşlanmasının ve tedavi edilmemiş cilt rahatsızlıklarının düzeltilmesinde uzmanlaşarak bir numaralı Fransız dermokozmetik markası olur. İlk formüllerinin özünde aslan pençesi, sarmaşık ve ulak otu üçlüsü bulunur. Bu üçlü bitkisel sinerjinin kolajen ve hiyalüronik asit sentezinden sorumlu hücreler üzerindeki etkisi, birçok klinik araştırmayla ispat edilmiştir.

1979'da Lierac laboratuvarını kendi grubuna entegre eden Patrick Ales, markaya yeni bir boyut kazandırır. Lierac, özünde kadınlar için keyif veren bir dokunuşla etkili bir cilt bakımı sağlama amacını güder. Etkin dokulardaki duyarlılığı, parfümlerdeki hazzı ve her bir Lierac ürünündeki lüks ambalajın sihrini görmek, gerçek bir zevktir.

Lierac Nasıl Üretilir?

Eczacılar, biyologlar, dermatologlar ve biyokimyacılardan oluşan grup, Lierac’ın özel araştırma laboratuvarını oluşturur. Lierac’ın araştırma ve geliştirmeleri tanınmış hastaneler ve araştırma merkezleri tarafından da desteklenir. Bu ortaklık sayesinde Lierac, özel cilt uzmanlığı melezleme kozmetiğinde eşsiz bir maharet kazanır.

Lierac Hangi Ülkenin Markasıdır?

Hatasız etkinlik, güvenlik ve duyumsallık, her Lierac formülünün gelişimine öncülük eden üçlüdür. Lierac’ın sıra dışı cilt uzmanlığı ve eşsiz mahareti; tüketici çalışmaları, dermatolojik kontrol altında yapılan klinik testlerle desteklenir. Paraben ve petrokimyasal gibi tartışmalı maddeleri yok etme veya azaltma, aktif bileşim maddelerinin mükemmel dozu ile sağlanır. Lierac ürünlerinin üretimi, Fransa’da ürünleri formülleyen kişilerin özenli ve itinalı kontrolleri altında yapılır. Her bir ürün, katı standartlara uyularak Paris’teki birleştirilmiş laboratuvarlarda üretilir.

Doğduğu tarihten bu zamana Lierac, öncelik olarak yüksek duyarlılıkta ürünler formüle eder. Bir parfümün zarafetinden onun dokusuna kadar her şey, kadına çok eşsiz deneyimler hissettirmek ve onu doğru tarza ulaştırmak için üretilir. Lierac laboratuvarı, her kadına ferahlık hissi ve ciltle ilk temasından itibaren fayda sağlayan ürünler sunmak için ürünlerin aktif dokusunu yeniden oluşturur.

Lierac Nasıl Bir Markadır?

1975’ten beri cilt yaşlanmasının izlerini düzeltmede daha ileriye gitmek arzusuyla canlı kalan Lierac laboratuvarları, Ales grubunun bitki kozmetiğindeki eşsiz deneyimine dayanarak ve bu deneyimi en iyi şekilde bilimle birleştirerek yoluna devam eder. Böylece, anlık ve uzun vadede etkili sonuçlar ortaya çıkar. Doğal ve bitkisel ürünler 1975’ten beri Lierac’ın araştırmalarının temel amacı olmuştur. Lierac laboratuvarları, en yeni bilimsel buluşlara dayanarak etkili bitki özleri ve aktif bileşenleri en yüksek yoğunluklarda tutan kompleksler kullanır.

Lierac Nasıl Bir Üründür?

Estetik veya kozmetik bilim dalında kadınların ihtiyaçları; kırışıklık düzeltme, cilt sarkmalarına karşı savaşma ve eşit yüz rengi gibi genel olarak aynı konulardır. Kozmetik ve estetik bilim dallarının ilham kaynakları, genellikle aynı faktörlere bağlıdır; ancak, bu dalların teknikleri farklıdır.

Biyoloji, sürekli gelişmekte olan bir bilim dalıdır. DNA’nın keşfinden beri biyoloji alanı katlanarak büyümüştür ve cilt yaşlanması araştırmaları ve ilaçlarında faydalı bilgiler sunmaktadır. Son yıllarda cilt yaşlanmasının zararlı etkilerini durduracak kadar etkili kozmetik ürünler geliştirmek için cildin hücresel ve moleküler elementlerini anlamada eşi benzeri görülmemiş ilerlemeler kaydedilmiştir.

Çok çeşitliliğe sahip Lierac ürünleri içerisinde birbirinden farklı ve etkili kullanım özelliklerine sahip kozmetik kişisel bakım ürünleri bulunur. Ürünlerin bitkisel ve doğal özlü yapıya sahip olması nedeniyle emziren ve hamile olan annelerde bile kullanılır. Ayrıca, bebeklere özgü bebek bakım ürünleri de bulunur. Erkeklere özgü ürünlerin de bulunduğu Lierac bakım ürünleri içerisinde sadece yüz için değil; vücut ve saçlar için de etkili ürünler bulunur. Kremler, losyonlar ve özel suları bulabileceğiniz vücut ürünlerini kullanarak vücudunuzun hak ettiği bakıma kavuştuğundan emin olabilirsiniz.

Lierac

186 ürün var
  1. Fiyat Aralığı
    -
  2. Fırsat Ürünleri
  3. Ürün Puanı
  4. Satıcı A-Z
BAŞA DÖN