Üst düzey hoparlör, bilgisayar çevre birimi ve oyunculara yönelik sayısız ekipmanla adını teknoloji dünyasına duyuran Logitech, genel amaçlı kullanım ve oyunculara özel kulaklık modelleriyle dikkat çekiyor. İnternet üzerinden sesli iletişim kuran teknoloji meraklılarının ve Call Center çalışanlarının yönelebilecekleri ürünlerin yanı sıra, çevresel ses etkisi sunabilen ve ileri seviye özelliklere sahip kulaklıklar geliştiren Logitech, son derece başarılı yazılım desteğini de arkasına alan ürünleriyle beklentileri fazlasıyla karşılıyor.

Logitech Kulaklık Çeşitleri

Dijital içeriklerdeki seslerin en iyi şekilde işitilebilmesi noktasında öne çıkan ve seçilen ürüne göre ekstra özelliklerle donatılan Logitech kulaklık çeşitleri, kendi içinde büyük farklılık gösteriyor. Kullanım alanı, kulaklık büyüklüğü, kulaklık hoparlörünün (Sürücü) genişliği ve kulaklığın beraberinde getirdiği teknolojik yetenekler bu farklılığın temelini oluşturuyor. Tercih edilen ürüne göre kablolu ya da kablosuz olarak dizayn edilen kulaklıklar, kullanıcıların azami düzeyde serbesti kazanabilmelerine hizmet ederken, dijital içeriklere ait seslerin kayıpsız ve kesintisiz şekilde duyulabilmesine olanak tanıyor. Üzerlerinde mikrofon da bulunabilen aygıtlar, iletişim uygulamalarının değerlendirilmesi esnasında ya da oyunlardaki takım arkadaşlarıyla mükemmel biçimde irtibat kurulabilmesinde görev alıyor.

Multimedya içeriklerinin takibinde ve temel düzeyde sesli görüşmelerde kullanılabilecek nitelikteki Logitech kulaklık çeşitleri, dışarıdan gelen sesleri engelleyecek mekanizmalarla kullanıcılarını memnun ediyor. Özellikle gürültülü ortamlarda çalışan ve iletişim kurma noktasında zorluk çekenlerin yönelebilecekleri ürünler, ayarlanabilir kafa bantları sayesinde uzun soluklu görüşmelerin konforlu şekilde gerçekleştirilebilmesine zemin hazırlıyor. Tasarım açısından tatmin edici yapıdaki kulaklıklar, günlük yaşamda ve iş hayatında yer verilen diğer çevre birimleriyle uyumlu renk ve biçimlerde üretiliyor.

Oyun tutkunlarının gereksinimlerini karşılamak adına ortaya konan modeller, gerek tasarımlarıyla gerekse sahip oldukları teknik kabiliyetlerle büyük çeşitlilik arz ediyor. Dolby ses özelliğinden istifade eden, 7.1 çevresel ses özelliği sunan, LED aydınlatmaları aracılığıyla kullanıcısını bilgilendiren ve programlanabilir tuşlarla zenginleştirilen Logitech kulaklık çeşitleri, oyun esnasında performansı arttıracak kulaklık edinmek arzusundakilere sesleniyor. Kablolu ya da kablosuz formda üretilen oyuncu kulaklıkları, Logitech’in yazılımlarından yararlanarak alternatif şekillerde de değerlendirilebiliyor. Kullanıcı sesini değiştirme, ekolayzır ayarı, ses düzeyi ve ses efektleri ayarlama noktasında beklentisi olan teknoloji ve oyun meraklılarını mutlu eden modeller, yapısal bakımdan da değişiklik sergileyebiliyor. Klasik 3.5 mm kulaklık girişinden bağlanabilen aygıtların yanında, USB portundan bağlanarak hem ses hem de diğer verileri aktarabilen Logitech kulaklık çeşitleri de bulunuyor. Aktif gürültü engelleme mekanizmalarıyla da güçlendirilen kimi ürünler, oyuncuların konsantrasyonlarının daima tepe noktada seyretmesine yardımcı oluyor.

Logitech Kulaklık Fiyatları

Call Center çalışanlarının da tercih edebilecekleri modelleri ürün gamında bulunduran Logitech, tek kulaklıklı (Mono) ve kablosuz cihazlarıyla kurumsal şirketler için de çözüm sunuyor. Şarj edildikten sonra saatlerce kesintisiz şekilde kullanılabilen ve onlarca metrelik çekim alanı vadeden aygıtlar, profesyonellerin keyifli bir çalışma süreci yaşayabilmelerini sağlıyor. Birçok konferans yazılımıyla uyumluluk gösteren ve sahip olduğu sertifikalarla da bunu kanıtlayan modeller, Windows ve Mac’lere bağlanarak değerlendirilebiliyor.

eSpor turnuvalarına katılan profesyonel oyuncuların, günlük yaşantısında internet aracılığıyla sesli iletişim kuranların ve daha farklı alanlarda bilgisayar kulaklığına ihtiyaç duyan tüm kullanıcıların rahatlıkla yönelebilecekleri Logitech kulaklık fiyatları konusunda birçok değişkene göre farklılık taşıyor. Edinilecek ürünün hangi alanda kullanılacağı, kablolu veya kablosuz oluşu, ses çıkış gücü, Dolby gibi teknolojileri desteklemesi ve daha pek çok ayrıntı, modellerin fiyat açısından çeşitlilik sergilemesine kapı aralıyor.

Markanın deneyimli ellerinden çıkan ve yazılım desteğiyle değeri daha da artan Logitech kulaklık çeşitleri, teknoloji meraklılarının ve profesyonellerin en büyük yardımcılarından biri olmayı başarıyor.

Logitech Kulaklık Fiyatları ve Markaları

23 ürün var
 1. Alt Kategoriler
 2. Markalar A-Z
  1. Logitech
  2. Snopy
  3. Philips
  4. Sennheiser
  5. Sony
  6. Pioneer
  7. Trust
  8. JBL
  9. Goldmaster
  10. Skypal
  11. Razer
  12. Frisby
  13. Beats
  14. SteelSeries
  15. Everest
  16. Jabra Gn
  17. Stirring Tech
  18. Asus
  19. Bose
  20. L-Tech .
 3. Fiyat Aralığı
  -
 4. Fırsat Ürünleri
 5. Ürün Puanı
 6. Kullanım Tipi
 7. Kulaklık Modeli
 8. Kullanım Alanı
 9. Mikrofon
 10. Bağlantı
 11. Renk
 12. Gürültü Önleme
 13. Kablo Uzunluğu
 14. Satıcı A-Z
 • Marka Logitech
DSACategoryId/2147483646/3013120/18/520/logitech
BAŞA DÖN