Logitech, 1981 yılında İsviçre merkezli olarak kurulan ve bilgisayarlar için mouse üretimi yaparak sektöre adım atan dijital dünyanın önemli markalarından birisidir. Teknolojinin gelişmesine paralel olarak sektörün ihtiyaçları doğrultusunda bilgisayar ve diğer elektronik cihazlar için mouse haricinde diğer çevre birimleri üretimine de başlayan marka, üretimini yaptığı bu ürünlerini dünyanın birçok ülkesinde pazarlamaktadır. Logitech’in en önemli ürünlerinin başında da Logitech Speaker Hoparlör modelleri gelmektedir.

Logitech Speaker Hoparlörler, sese önem veren kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılayabilecek kaliteli çözümler sunmaktadır. Ses sistemleri denilince akla ilk gelen markalardan birisi olan Logitech, çeşitli kullanım amaçlarıyla üretmiş olduğu birçok modeli ile göze çarpıyor.

Logitech Speaker Hoparlör Nasıl Seçilir?

Speaker hoparlör seçerken dikkat edilmesi gereken hususların başında ürünü hangi amaçla kullanacağınız gelebilir. İster film izleyin isterseniz müzik dinleyin, kaliteli bir ses siteminiz yoksa alacağınız keyif oldukça düşük olabilir. Film izlerken sesleri evinizin rahatlığında, sinema kalitesinde duymak çok keyifli olabilir. Aynı şekilde müzik dinlerken de müziği tüm ayrıntılarıyla dinleyebilmenin de keyfi bir başka olacaktır. Tabi ki oyun meraklıları için de iyi bir ses sistemi eşliğinde oyun oynamak keyif verici olur. Oyundaki tüm efektleri, bazen çatışma seslerini, bazen de online oyunlarda diğer oyuncuların ayak seslerini duyabilmek önemli ve oyunun can alıcı noktalarından olabilir. Seçeceğiniz hoparlör çeşitleri, özellikleri bakımından kullanım amacınıza ve ortama uyumlu olmalıdır. Kullanmak istediğiniz mekanın büyüklüğü nasıl bir hoparlör seçmeniz gerektiği konusunda size fikir verebilir. Oldukça büyük salon tipi mekanlar için 7+1 veya 5+1 ses sistemi tercih edebilirsiniz. Daha küçük mekanlarınız için yine 7+1, 5+1 ses sistemleri tercihinizin yanında 2+1 ses sistemi tercihi de ideal olabilir. Daha da düşük boyutlarda mekanlarınız için tercihiniz 1+1 veya tekli hoparlör şeklinde de olabilir. Kısacası her boyuttaki mekan için Logitech Speaker Hoparlör modellerinden birisini sipariş ederek keyifli anlar yaşamaya başlayabilirsiniz.

Logitech Speaker Hoparlör Çeşitleri Nelerdir?

Keyifli vakit geçirmek isteyen kişiler bazen bunu tek başlarına değil de arkadaşlarıyla birlikte büyük bir mekanda yapmak isteyebilirler. Bu durumda oldukça geniş bir alanda sevdikleriyle beraber yapılacak keyifli aktiviteler için kaliteli bir ses sistemi olmazsa olmazlardandır. Sevdiklerinizle beraber izleyeceğiniz bir film için ufak bir hoparlör yeterli olmayacaktır. Aynı şekilde beraber dans edip eğlenmek için çalınan müziğin mekanın her noktasından gümbür gümbür duyulabilmesi gerekir. Logitech Speaker hoparlör çeşitleriarasında 7+1 veya 5+1 ses sistemi büyük mekanlarda ses çözümleri için ideal olabilmektedir. Daha küçük mekanlar için 5+1 ve 7+1 ses sitemleri de tercih edilebilir ancak 2+1 ses sistemi de küçük mekanlar için yeterli gelebilir. Daha küçük masaüstü kullanım ve taşınabilir hoparlör çözümleri için 1+1 ses sistemi veya tek hoparlör tercihiniz uygun olabilir. Logitech hoparlör çeşitleri, her ihtiyacınız için farklı çözümler sunar.

Logitech Speaker Hoparlör Fiyatları

Logitech tarafından her ihtiyacınız düşünülerek üretilmiş hoparlör modelleri arasından bütçenize ve kullanım amacınıza uygun olarak seçim yapabilirsiniz. Kaliteli modeller arasından seçeceğiniz ürünün özelliğine göre fiyatı değişkenlik gösterebilir. Masaüstü bilgisayar ya da dizüstü bilgisayar kullanan ve sadece bilgisayarlarından gelen sesleri duymak isteyenler için düşük bütçeli bir hoparlör tercihi uygun olabilir. Ancak bütçe konusunda sıkıntınız yoksa ve daha kaliteli ses almak istiyorsanız, bilgisayar haricinde TV ve diğer akıllı cihazlarla uyumlu ses sitemleri de tercihlerinizin arasına girebilir. Hemen Logitech Speaker Hoparlör fiyatları arasından bütçenize uygun olanı seçip sipariş vererek mükemmel sesin keyfine varabilirsiniz.

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Logitech Speaker ve Hoparlör Fiyatları

24 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Logitech Speaker Hoparlörler
  2. Mikado Speaker Hoparlörler
  3. Snopy Speaker Hoparlörler
  4. Platoon Speaker Hoparlörler
  5. Trust Speaker Hoparlörler
  6. Jwin Speaker Hoparlörler
  7. Frisby Speaker Hoparlörler
  8. Edifier Speaker Hoparlörler
  9. Havana Speaker Hoparlörler
  10. Hytech Speaker Hoparlörler
  11. Jameson Speaker Hoparlörler
  12. Sada Speaker Hoparlörler
  13. Ednet Speaker Hoparlörler
  14. Hadron Speaker Hoparlörler
  15. Hiper Speaker Hoparlörler
  16. A4Tech Speaker Hoparlörler
  17. Dark Speaker Hoparlörler
  18. Magicvoice Speaker Hoparlörler
  19. Smart Speaker Hoparlörler
  20. Avec Speaker Hoparlörler
  21. Buyfun Speaker Hoparlörler
  22. Concord Speaker Hoparlörler
  23. Powerway Speaker Hoparlörler
  24. Rampage Speaker Hoparlörler
  25. Tastech Speaker Hoparlörler
  26. Tigdes Speaker Hoparlörler
  27. Tigoes Speaker Hoparlörler
  28. 50Bir Speaker Hoparlörler
  29. Bose Speaker Hoparlörler
  30. Cyber Speaker Hoparlörler
  31. Cırcledata Speaker Hoparlörler
  32. Everton Speaker Hoparlörler
  33. Google Speaker Hoparlörler
  34. Kama Speaker Hoparlörler
  35. Leader Speaker Hoparlörler
  36. Madtrex Speaker Hoparlörler
  37. Microlab Speaker Hoparlörler
  38. Razer Speaker Hoparlörler
  39. Sfm Speaker Hoparlörler
  40. Taotronics Speaker Hoparlörler
  41. Altec Lansing Speaker Hoparlörler
  42. Amoi Speaker Hoparlörler
  43. Angel Eye Speaker Hoparlörler
  44. Asonic Speaker Hoparlörler
  45. Assmann Speaker Hoparlörler
  46. Astral Speaker Hoparlörler
  47. Bluw Speaker Hoparlörler
  48. CRESCENT Speaker Hoparlörler
  49. Carbon Speaker Hoparlörler
  50. Daytona Speaker Hoparlörler
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Ürün Puanı
 4. Fırsat Ürünleri
 5. Hoparlör Sayısı
  1. 2 + 1
  2. 1 + 1
  3. 5 + 1
  4. Tek Hoparlör
 6. Uzaktan Kumanda
 7. Bluetooth
 8. USB Girişi
 9. Ses Ayarı
 10. Elektrik Girişi
 11. Renk
 12. Satıcı A-Z
 • Marka Logitech
DSACategoryId/2147483646/3013120/18/256/logitech
Başa dön