Logitech, 1981 yılında İsviçre merkezli olarak kurulan ve bilgisayarlar için mouse üretimi yaparak sektöre adım atan dijital dünyanın önemli markalarından birisidir. Teknolojinin gelişmesine paralel olarak sektörün ihtiyaçları doğrultusunda bilgisayar ve diğer elektronik cihazlar için mouse haricinde diğer çevre birimleri üretimine de başlayan marka, üretimini yaptığı bu ürünlerini dünyanın birçok ülkesinde pazarlamaktadır. Logitech’in en önemli ürünlerinin başında da Logitech Speaker Hoparlör modelleri gelmektedir.

Logitech Speaker Hoparlörler, sese önem veren kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılayabilecek kaliteli çözümler sunmaktadır. Ses sistemleri denilince akla ilk gelen markalardan birisi olan Logitech, çeşitli kullanım amaçlarıyla üretmiş olduğu birçok modeli ile göze çarpıyor.

Logitech Speaker Hoparlör Nasıl Seçilir?

Speaker hoparlör seçerken dikkat edilmesi gereken hususların başında ürünü hangi amaçla kullanacağınız gelebilir. İster film izleyin isterseniz müzik dinleyin, kaliteli bir ses siteminiz yoksa alacağınız keyif oldukça düşük olabilir. Film izlerken sesleri evinizin rahatlığında, sinema kalitesinde duymak çok keyifli olabilir. Aynı şekilde müzik dinlerken de müziği tüm ayrıntılarıyla dinleyebilmenin de keyfi bir başka olacaktır. Tabi ki oyun meraklıları için de iyi bir ses sistemi eşliğinde oyun oynamak keyif verici olur. Oyundaki tüm efektleri, bazen çatışma seslerini, bazen de online oyunlarda diğer oyuncuların ayak seslerini duyabilmek önemli ve oyunun can alıcı noktalarından olabilir. Seçeceğiniz hoparlör çeşitleri, özellikleri bakımından kullanım amacınıza ve ortama uyumlu olmalıdır. Kullanmak istediğiniz mekanın büyüklüğü nasıl bir hoparlör seçmeniz gerektiği konusunda size fikir verebilir. Oldukça büyük salon tipi mekanlar için 7+1 veya 5+1 ses sistemi tercih edebilirsiniz. Daha küçük mekanlarınız için yine 7+1, 5+1 ses sistemleri tercihinizin yanında 2+1 ses sistemi tercihi de ideal olabilir. Daha da düşük boyutlarda mekanlarınız için tercihiniz 1+1 veya tekli hoparlör şeklinde de olabilir. Kısacası her boyuttaki mekan için Logitech Speaker Hoparlör modellerinden birisini sipariş ederek keyifli anlar yaşamaya başlayabilirsiniz.

Logitech Speaker Hoparlör Çeşitleri Nelerdir?

Keyifli vakit geçirmek isteyen kişiler bazen bunu tek başlarına değil de arkadaşlarıyla birlikte büyük bir mekanda yapmak isteyebilirler. Bu durumda oldukça geniş bir alanda sevdikleriyle beraber yapılacak keyifli aktiviteler için kaliteli bir ses sistemi olmazsa olmazlardandır. Sevdiklerinizle beraber izleyeceğiniz bir film için ufak bir hoparlör yeterli olmayacaktır. Aynı şekilde beraber dans edip eğlenmek için çalınan müziğin mekanın her noktasından gümbür gümbür duyulabilmesi gerekir. Logitech Speaker hoparlör çeşitleriarasında 7+1 veya 5+1 ses sistemi büyük mekanlarda ses çözümleri için ideal olabilmektedir. Daha küçük mekanlar için 5+1 ve 7+1 ses sitemleri de tercih edilebilir ancak 2+1 ses sistemi de küçük mekanlar için yeterli gelebilir. Daha küçük masaüstü kullanım ve taşınabilir hoparlör çözümleri için 1+1 ses sistemi veya tek hoparlör tercihiniz uygun olabilir. Logitech hoparlör çeşitleri, her ihtiyacınız için farklı çözümler sunar.

Logitech Speaker Hoparlör Fiyatları

Logitech tarafından her ihtiyacınız düşünülerek üretilmiş hoparlör modelleri arasından bütçenize ve kullanım amacınıza uygun olarak seçim yapabilirsiniz. Kaliteli modeller arasından seçeceğiniz ürünün özelliğine göre fiyatı değişkenlik gösterebilir. Masaüstü bilgisayar ya da dizüstü bilgisayar kullanan ve sadece bilgisayarlarından gelen sesleri duymak isteyenler için düşük bütçeli bir hoparlör tercihi uygun olabilir. Ancak bütçe konusunda sıkıntınız yoksa ve daha kaliteli ses almak istiyorsanız, bilgisayar haricinde TV ve diğer akıllı cihazlarla uyumlu ses sitemleri de tercihlerinizin arasına girebilir. Hemen Logitech Speaker Hoparlör fiyatları arasından bütçenize uygun olanı seçip sipariş vererek mükemmel sesin keyfine varabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Logitech Speaker ve Hoparlör Fiyatları

35 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
İndirimli Ürünler
Hemen Al Sonra Öde
Fiyat Aralığı
Toplam 24 / 35 ürün
DSACategoryId/2147483646/3013120/18/256/logitech