Logitech klavyeler konforlu ve rahat biçimde klavye kullanma deneyimi sunuyor. Farklı özelliklere sahip bu bilgisayar aksesuarları çeşitli kullanıcı profillerine hitap edebiliyor. Ürünlerin şekilleri, tuş sayıları, tuş özellikleri, tuşlar arası boşluklar, özel tuş seçenekleri, uyumlu işletim sistemi destekleri, renkleri, bağlantı biçimleri modelden modele farklılık gösteriyor. Logitech Tablet Klavye Fiyatları da ürünlerin fonksiyonellik, kullanışlılık ve performans niteliklerine kıyasla bütçe dostu satın alım imkânı sunuyor.

İşlevselliği ile Öne Çıkan Modeller

Klavyelerin masaüstü, tablet ve dizüstü bilgisayarlar için üretilen modelleri bulunuyor. Örneğin dizüstü bilgisayarlar için tasarlanan kompakt klavyeler hem daha az yer kaplıyor hem de yazma sürecini çok daha rahat hale getiriyor. Ses kontrolü, mail açma vb. erişimlerini tek dokunuşa indirgeyen seriler de hızlı ve etkili kullanım olanakları ile cezbediyor. Örneğin anlık erişim sağlayan 6 erişim tuşlu klavyeler, 12 programlanabilir F tuş sistemi zamandan tasarruf etmenizi mümkün kılıyor. Hızlı erişim tuşlu Logitech klavyelerle şarkıları atlayabilir, sesi açıp kapatabilir, videoları duraklatabilir, ileri ya da geri sarabilirsiniz. Programlanabilir tuşlar ise sık kullanılan programları, klasörleri, İnternet sayfalarını, uygulamaları açmak için özelleştirme sağlıyor. Kompakt modeller standart klavyelere kıyasla daha küçük bir tasarım sunarak seyahatlerde avantaj sağlarken, standart klavye tasarımları bulunduğunuz yerde iş ve işlemlerinizi hiç zorlanmadan yapabilmenizi önceliyor.

Hız ve Etkili Kullanım Özellikli Klavyeler

Klavyelerin kablolu ve kablosuz seçenekleri ile farklı ihtiyaçlara yanıt veriyor. Kablolu, USB alıcılı, Bluetooth ve Wireless bağlantı özellikli serilerden dilediğinizi tercih edebilirsiniz. Pilli kablosuz klavyelerin uzun pil ömürlü olması avantajlar arasında gösteriliyor. Logitech Unifying alıcıyı bilgisayara takıp eklemek yeterli oluyor. Özel tak-çalıştır sisteminin kurulumu bir dakikadan kısa sürede yapılıyor. Kişisel kullanım gereksinimlerinize göre ayarlama yapmak isterseniz eğimli ayaklı Logitech klavyeleri düşünebilirsiniz. Bu eğimli ayaklar açılıp katlanabiliyor. Marka güvencesi ve kalitesi ile gelen klavyeler fonksiyonelliği güç ve sağlamlıkla buluşturuyor.

Her An Her Yerde Rahat Kullanım

Kablosuz klavyelerin uzun menzilli olan modelleri bağlantı gecikmelerini, frekans karışmalarını ve bağlantı kopmalarını bertaraf ediyor. Bu ise dilediğiniz yerden rahatlıkla çalışmalar yapıp oyunlar oynayabileceğiniz anlamına geliyor. Klavyeler üzerindeki karakterler kolayca okuyabileceğiniz özellikte tasarlanıyor. Parlak ve kalın karakterler hem her daim rahat okuma olanağı sunuyor hem de kolay kolay aşınıyor. Ayrıca hem yazarlar hem de oyun severler kıvrımlı boşluk tuşu tasarımlı Logetch klavyeleri tercih ediyor. Bu özel dizayn daha rahat yazı yazabilmeniz adına ellerinizin doğal pozisyonunu teme alıyor.

Şık, Dayanıklı ve Ergonomik Tasarımlar

  • Logitech klavyeler rahatça yazı yazabilmeniz dikkate alınarak geliştiriliyor. Örneğin özelleştirilebilir tuşlu ve sayı tuşlu klavyeler kolay kullanım sağlarken, ideal tuş aralıkları yanlış yazım ya da tuşa basım durumlarını ortadan kaldırıyor.
  • Sessiz tuş takımları sayesinde çalışmalar yaparken, yazı yazarken ya da oyun oynarken gürültü tuşa basım kaynaklı gürültü meydana gelmiyor. Ayrıca İnce profilli klavyeler ellerinizi klavye üzerinde rahatça gezdirmenize olanak tanıyor.
  • Sağlamlığı ile öne çıkan Logitech klavyeler şık ve estetik olmalarının yanı sıra güvenli bir kullanım alanı da yaratıyor. Eğilebilir ayaklar, sıvı dökülmelerine dayanıklılık ve sağlam tuş tasarımı bu anlamda öne çıkıyor.
  • Sıvı dökülmelerine dayanıklı olan klavyeler rahat kullanımın yanı sıra uzun ömürlü bir alan da sağlıyor. Bu modellerde klavye üzerine dökülen sıvılar, özel kanallar aracılığı ile dışarı atılıyor. Böylece olası ufak dökülmeleri dert etmenize gerek kalmıyor.
  • Sağlam tuşlu klavyeler uzun süre eskimeden, bozulma olmadan kullanılabiliyor. Örneğin 10 milyon tuş vuruşlu Logitech klavyeler klasmanı içerisindeki en iyi performansı verenler arasında yer alıyor.
Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Logitech Tablet Klavye Fiyatları

İndirimli Ürünler
Hemen Al Sonra Öde
Yurt Dışından Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Toplam 24 / 24 ürün
DSACategoryId/2147483646/42/60000203/60000840/logitech