Looney Tunes

Looney Tunes, çocukların sevdiği birçok farklı karakteri bünyesinde barındıran bir film serisi olmaktadır. Bu film serisinin baskılarını tişörtlerde, pijama takımlarında, şort ya da kaprilerde, çantalarda bulabilmek mümkündür. Bütün bu seçeneklere ek olarak, duvar süsü ve kurşun kalemlerde de bulabilmek mümkündür. Looney Tunes tişört seçenekleri hem kız çocukları, hem de erkek çocukları için farklı renklerde ve farklı bedenlerde bulunmaktadır. Aynı şekilde iki cinsiyetten çocuklar için de Looney Tunes sweat seçenekleri bulunmaktadır. Bu beden seçenekleri, 0-3 aydan başlayarak 6-12 aya kadar uzanmaktadır. Bunun yanında, 6, 7 ve 8 yaşlar için bedenler bulunmaktadır. Genel-geçer beden kalıpları düşünülürse de S ve M bedenleri bulabilmek mümkündür.

Lisanslı Ürünler İle Kaliteli Giyim

Çocukların yetişme çağında en çok ilgi duydukları ve en çok izledikleri şeylerden biri çizgi filmler olmaktadır. Bu nedenle, bu alanda izledikleri karakterlerden bazılarını kendilerince çok özdeşleştirmekte ve birçok eşyasında bu figürleri görmeyi istemektedirler. Looney Tunes oyuncak ve daha birçok nesne üzerinde bu figürlerin baskısını kolaylıkla bulmayı sağlamaktadır. Özellikle lisanslı ürünlerde hem kaliteyi, hem de çocukların sevdikleri karakterleri bir arada bulabilmek mümkün olmaktadır. Bu ürünler pijama, şort, tişört ya da diğer formlarda olabilmektedir.

Looney Tunes şapka bunlardan biri olmaktadır. İstenen formda kolaylıkla bulunabilen bu figürlerin oyuncaklar üzerinde de bulunması mümkündür. Looney Tunes figür olarak tişörtler üzerinde sıklıkla kullanılmakta olduğu gibi, ürün çeşitliliği anlamında birçok farklı seçeneğe sahip olmaktadır. Bebekler için de zıbın şeklinde modelleri bulunan bu figürlerin, her yaş grubundan çocuk için ulaşılabilir olduğu söylenebilmektedir. Böylece, beden ve yaş konusunda sıkıntı yaşamadan istenen figürde tişört, şort ya da diğer kıyafetler alınabilmektedir.

Çocukların En Sevdiği Figürler Artık Tişörtlerinde!

Çocuklar için, sevdikleri figürleri eşyalarında görmek oldukça mutluluk verici bir detay olmaktadır. Bu nedenle Looney Tunes, birçok farklı nesne üzerinde bu karakterlerin figürlerini kullanmaktadır. Özellikle, giyim eşyalarında sıklıkla kullanılan figürlerin peluş oyuncaklarda da kullanımı mümkündür. Looney Tunes peluş oyuncakları, Bugs Bunny, Tazmanya Canavarı gibi bilinen ve en çok sevilen figürlerden oluşmaktadır. Bunlara ek olarak, Tweety ve Sylvester peluş oyuncakları da oyuncak olarak bulunabilmektedir. Bu ürünler lisanslı olmakla birlikte, çocuklar için herhangi bir irritasyona ya da sağlık problemine sebep olmayacak şekilde tasarlanmıştır. Herhangi bir sert kısmı ya da kanserojen madde barındırma durumu bulunmamaktadır. Bu nedenle de her yaş grubu için rahatlıkla alınıp, kullanım sağlamak mümkün olacaktır.

Oyuncaklara ek olarak, Looney Tunes boxer modelleri de bulunmaktadır. Çocuklar için geliştirilen bu modellerde de birçok farklı beden bulunmaktadır. İstenen figürdeki boxer modeli temin edilebilmektedir. Looney Tunes kravat yine çocuklar için eğlenceli bir alternatif olarak kullanıma sunulmuştur. Bu ürünün kullanımında birkaç farklı boyut seçeneği bulunmaktadır. Anlatıldığı üzere, çocuklar için birçok farklı seçeneği bulunan Looney Tunes figürlerinin yetişkin tişört seçeneği de bulunmaktadır. Bu tişört modelinde de S ve M beden olmak üzere iki farklı beden seçeneği bulunmaktadır. Siyah renkli ve baskılı bu tişört modeli sayesinde hem yetişkin, hem çocuklar için Looney Tunes karakterleri eğlenceli bir çizgi film olmaktan çıkıp gerçek hayatta kullanıma sunulmaktadır.

Oyuncak ve Puzzle Olarak Looney Tunes Figürleri

Looney Tunes, çizgi serilerinin karakterleri birçok yaş grubundan çocuk tarafından benimsenmektedir. Bu benimseme sonucunda, giyim, çanta, aksesuar gibi birçok alanda kullanımı da gerçekleştirilmektedir. Bunun yanında, gerçeğe en yakın hissi veren peluş oyuncaklarda da bu figürleri görmek mümkün olmaktadır. Bu oyuncaklar sayesinde, çocuk üç boyutlu bir şekilde bu karakteri görebilmekte ve dokunabilmektedir. Bu da çocuğun görsel ve bilişsel anlamda ikili bir iletişim yapabilme yeteneğini geliştirmektedir. Ayrıca, keyifli vakit geçirmesine de yardımcı olmaktadır. Bu peluş oyuncakların yanı sıra, kullanımı ile bilişsel zekâya katkıda bulunan bir diğer ürün de Looney Tunes puzzle seçenekleri olmaktadır. Bu puzzle ile çocuk hem sevdiği bir çizgi dizi karakteri ile eğlenceli vakit geçirebilmekte, hem de puzzle birleştirerek olaylara bütüncül bir yaklaşım elde etme yeteneğini kazanmaktadır. Bu iki öğrenme stilinin bir arada gerçekleşmesi de çocuğun sıkılmasını önlemektedir. 

Oyuncakların dışında, bu film serisi figürlerini pijama ve çorap gibi nesnelerde de bulabilmek mümkündür. Looney Tunes pijama modelleri hem kız çocuklar, hem de erkek çocuklar için farklı şekillerde ve farklı bedenlerde bulunabilmektedir. Tayt şeklinde ya da şort şeklinde bulunabilen modellerin uzun olanları da vardır. Bu seçim, çocuğun beden yapısı ve mevsim şartlarına dikkat edilerek yapılabilmektedir. Looney Tunes çorap modelleri de hem kız çocukları, hem de erkek çocuklarının ortak olarak giyebileceği unisex modellere ve kız, erkek ayrımının beden olarak yapıldığı bir diğer kategoride tasarlanmıştır. İstenilen model, ayak bedenine uygun olup olmadığına bakılarak alınabilmektedir. 

Looney Tunes Lisanslı Ürünleri 

Birçok farklı kategoride ürün veren Looney Tunes film serisinin çanta şeklinde tasarımları da bulunmaktadır. Özellikle, çanta ve tişört gibi ürünlerde lisanslı olup olmadığına dikkat edilmesi daha kolay olmaktadır. Lisanslı olan çanta ve diğer benzeri eşyaların hem dayanıklılık, hem de garanti açısından daha verimli bir sonuç vaat ettiği gözlenmiştir. Looney Tunes çanta seçenekleri, kız çocuklar için ve erkek çocuklar için özellikle okula gitmeyi, çanta hazırlamayı teşvik etmek açısından oldukça faydalıdır. Eğlence zamanını çağrıştıran figürlerin okul gibi disipline edilmiş bir zaman dilimi içerisine bu yollarla sokulması, çocuğun okul, ders ve disiplin gibi kavramlara daha az korkarak ve daha sıcak yaklaşmasını sağlayacaktır. Bu nedenle sadece bir dekoratif ürün olmanın yanı sıra çocuk psikolojisi açısından da olumlu etkileri olduğunu söylemek doğru olacaktır. 

 Aynı şekilde, Looney Tunes giyim ürünlerindeki baskılar, çocuğun kendi kendine giyinme gibi becerileri kazanmasında teşvik edici bir rol üstlenmektedir. Çocuk, sevdiği şeyleri gördükçe motive olacak ve bu işlemleri daha hızlı adımlarla halledecektir. Looney Tunes pijama takımı da uyku problemi ve uyku rutinini sağlıklı bir şekilde oluşturma da yardımcı bir faktör olarak düşünülebilmektedir. Sevilen kıyafetlerin, sevilen figürlerin teşvik ediciliğinden bu gibi alanlarda yararlanmak olumlu etki bırakacaktır. Bu ve daha fazla ürün için Hepsiburada sayfasına göz gezdirmek mümkündür.

Looney Tunes Ürünleri Orijinal midir? 

İçlerinde sadece baskılı olanlar ve lisanslı olarak ayrıma tabii tutulmuş iki ayrı kategori bulunmaktadır. Looney Tunes ürünlerinde lisanlı olarak belirtilen ürünler, orijinal etiketli ürünlerdir.

Looney Tunes Ürünlerini Alırken Nelere Dikkat Edilmeli? 

Ürünleri alırken orijinallik teyidinin iyi yapılabilmesi için etiketlerin iyi kontrol edilmesi gerekmektedir. Bunun dışında alınan ürünün, kumaş ve beden ölçülerinin kişiye uyumlu olup olmadığına dikkat edilmelidir. 

Looney Tunes Ürünleri Kaç Derecede Yıkanır? 

Looney Tunes ürünleri tek bir kategoriden oluşmamaktadır. Bu nedenle kumaş türlerine göre bir yıkama çeşidi tercih edilmesi daha doğru olacaktır. Pamuklularda 60 dereceye kadar yıkama yapılabilmektedir. Üzerinde baskı bulunan lisanslı ürünlerde ise makineye atılmadan önce ters çevirmek gibi bir yönteme başvurmak daha uzun süreli kullanım getirecektir.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...