1990 yılında kurulan LS2 markası, motosiklet tutkunlarının favori markalarından biri olma özelliği taşıyor. Kask, motosiklet koruma ekipmanları gibi pek çok farklı ürün grubu ile tüketicilere hitap eden marka, ECE standartlarına uygun üretimleriyle ön plana çıkıyor. Çeşitli testlerden geçirdikten sonra kullanıma sunduğu kask modelleri ise markanın dünyanın pek çok ülkesinde ilgi görmesini beraberinde getiriyor. Amerika ve Kanada gibi ülkelerin ardından kısa sürede dünyanın diğer ülkelerinde de ürünleri talep görmeye başlayan LS2, kısa sürede bir dünya markası olmayı başarıyor.

Sharp Testlerinden Yüksek Puanlar Alan LS2 Kask Modelleri

Motosiklet kullanıcılarının LS2 kask modellerine büyük ilgi göstermesinin nedenleri arasında son derece zorlu olduğu bilinen ve sonucu tüketicilerle de paylaşılan Sharp Independent testlerinden yüksek puanlar alması başı çekiyor. Farklı testlerden de yüksek puanlar almayı başaran kask modelleri, kendi segmentindeki itibarını korumaya devam ediyor. Marka, kask modellerinde motosiklet tutkunlarına oldukça geniş bir model yelpazesi sunuyor.

Ses geçirgenlik düzeyi açısından da beklentileri karşılayan fullface kask modelleri, markanın ikonik ürünlerinden olmayı başarıyor. Darbeye karşı yüksek mukavemet özelliği sergileyen kask çeşitleri arasında cross modeller de yer alıyor. Ses geçirgenlik düzeyinin düşük olması, LS2 kask modellerinin benzerlerinden ayrılmasını sağlıyor. Rüzgâr, trafik ve diğer çevre seslerini azaltıyor olması, sürüşlerde konsantrasyonun çok daha yüksek olmasını sağlayarak güvenli bir sürüşe katkıda bulunuyor.

Zarar Gören Parçalar İçin Kolay Değişim Avantajı

Çeşitli nedenlerle kullanılan kaskın bir parçası zarar gördüğünde pratik bir şekilde değiştirilebiliyor. Çünkü, koleksiyon içerisinde kask parçaları da yer alıyor. Özellikle kask camı çeşitleri, son derece zengin bir renk çeşitliliği sunuyor ve aralarında güneş camı çeşitleri de bulunuyor. Aynı zamanda marka tarafından üretilen orijinal kask camı vidası gibi çeşitli parçalar da temin edilebiliyor. Çizilme gibi istenmeyen durumlarda buhar camı değiştirilebiliyor.

Kırılan ya da hasar gören çıkarılabilir parçaların temin edilebilmesi, yeni bir kask almaya gerek bırakmıyor olmasıyla da avantajlı bir seçeneğe dönüşüyor. Kask camı, yan kapak seti, çene açma mandalı ya da güneş camı butonu gibi aparatlar, pratik bir şekilde temin edilerek değiştirilebiliyor. Seçenekler arsında kas içi ped çeşitleri de yer alıyor. İç pedler ve yanak pedleri, dilendiği takdirde set olarak da tercih edilebiliyor. Arka havalandırma ya da buhar camı gibi çeşitli ihtiyaçlar da kolaylıkla karşılanabiliyor.

Yüksek Koruma Sunan Motor Montu Modelleri

LS2 ürün koleksiyonları içerisinde motor montu modelleri de yer alıyor. Son derece şık bir tasarıma sahip olan mont modelleri, kaza durumunda vücudun en çok zarar gören bölümleri için ultra koruma önlmeleri alıyor. Sürüş esnasında maksimum konfor sunacak şekilde dizayn edilen tasarımlar, özellikle dirsek ve omuz gibi vücut bölümlerinin hareket kabiliyetinden ödün vermeyecek biçimde üretiliyor. LS2 mont modelleri, uzun süreli sürüşlerde de konfor beklentisini her açıdan karşılayabiliyor.

Neon renk şeritleri, markanın motor montu tasarımlarında kullandığı detaylar arasında bulunuyor. Özellikle gece sürüşlerinde motosiklet kullanıcısının fark edilmesini sağlamasıyla güvenli bir sürüşe katkıda bulunuyor. Yüksek kaliteye sahip birinci sınıf malzemeler kullanılarak üretilen LS2 mont modelleri, geniş beden seçenekleri de sunuyor. Fermuarlı havalandırma panelleri, kolayca çıkarılabilen termal içlikler gibi çeşitli detaylar ise tasarımların avantajlı bir kullanım imkânı sunmasını beraberinde getiriyor. Yazlık, kışlık ve mevsimlik gibi seçenekler, ihtiyaca yönelik seçim yapmayı kolaylaştırıyor. CE onaylı, EN1621 güvenlik sertifikasına sahip olan omuz ve dirsek korumalı mont çeşitleri de markanın büyük beğeni toplayan tasarımları arasında bulunuyor.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

LS2

1.772 ürün var
  1. Ürün Çeşidi A-Z
  2. Fiyat Aralığı
    -
  3. Değerlendirme Puanı
  4. Beden A-Z
  5. Renk
  6. Satıcı A-Z
  7. İndirimli Ürünler
  8. Kelime Filtresi
Teslimat FiltreleriKonumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Konum Seç
Yarın Kapında
Başa dön