Doğa sporlarına yönelik tasarlanan kıyafetler, çeşitli özellikleri ile normal spor kıyafetlerden farklı oluyor. Özel kesimleri, kullanışlı tasarımları ve kumaşları ile değişen outdoor kıyafetler, doğa içinde rahat hareket etmeye imkan verecek özellikler taşıyor. Özellikleri ile birlikte değişen tasarımlara sahip olan outdoor spor kıyafetler, alanında bilgi sahibi markalar tarafından üretiliyor. Alman kökenli spor ve outdoor giyim markalarından biri olarak tanınan Maier, farklı outdoor kıyafet koleksiyonları üretiyor. Markanın tasarımlarında kadınlara ve erkeklere yönelik monttan dağcı pantolonuna kadar birçok ürün yer alıyor.

Maier ürünlerinde kıyafet modeline göre değişen detaylara yer veriyor. Marka dört mevsim giyilebilecek spor ceketlerinde su geçirmezlik, rüzgar geçirmezlik, yüksek düzeyde nefes alabilir kumaş dokusu gibi özellikler kullanıyor. Kumaş tercihlerinde ağırlıklı olarak hafifliği ile outdoor kıyafetlerde avantajlı bir kullanım sunan polyester kullanan marka, kıyafetlerin nefes alabilir yapısını desteklemek için ekstra havalandırma detaylarına sahip oluyor. Ceket ve montlarda PFC-Free DWR su geçirmezlik kaplaması ile doğada güvenli bir şekilde kullanılacak ürünler üretiyor. Marka, mont ve ceket gibi üst kıyafet türlerinde çıkarılabilir iç montu bulunan iki parçalı ürünleri de bulunduruyor. İki parça ürün olarak ayrı ayrı ya da birlikte kullanılabilecek olan ürünler, su ve rüzgar geçirmezlik gibi önemli detayların yanında kullanımı kolaylaştıracak fermuar ve ceplerle de donatılmış oluyor. Üst kıyafet çeşitleri dışında geniş çaplı bir ürün koleksiyonu olan marka tişört, yelek, gömlek ve kadınlar için esnek outdoor elbise gibi birçok ürüne yer veriyor. Tişört ve elbise gibi ürünleri farklı ortamlarda da kullanılabilirken özellikle erkeklere yönelik yelekler işlevsel tasarımı ile ilgi topluyor. Yelek çeşitlerinde yumuşak kumaştan ürettiği, mont ve ceket benzeri kıyafetlerin içine ara katman olarak giyilebilecek ince dokulu yelekler bulunuyor. Kadınlar için de aynı özellikleri taşıyan yelekler tasarlıyor ve günlük hayatta da kullanılabilecek yelekler hafif tasarımı ile dikkat çekiyor. Kalın dokulu yelekler ise üst kıyafet olarak tercih edilecek modeller oluyor. Kalın dokusu ve fonksiyonel geniş cepleri ile av sırasından ideal bir kullanım sunuyor.

Maier markasının üst kıyafetleri dışında alt kıyafetleri de farklı ürün çeşitlerini içeriyor. System Dual Protection® çift kumaş dokusu ile su geçirmezlik, rüzgar geçirmezlik ve yüksek nefes alabilme özelliği sunuyor. Dryprotec Membran kumaş teknolojisi olarak da adlandırılan terin hızlı dışarı atılmasını sağlayan kumaş teknolojisini kullanan marka, pantolon çeşitlerinde polyester kumaşı ağırlıklı olarak tercih ediyor. Markanın hem kadın hem erkek pantolonlarında kullandığı diğer bir özellik ise diz kısmında fermuara yer vermesi oluyor ve fermuarı sayesinde pantolonlar şort olarak kullanılabiliyor. Diğer dikkat çekici bir özellik ise Maier markasının pantolonlarında UV filtresi kullanması oluyor. Güneşin zararlı ışınlarının cilde ulaşmasını engelleyen özellik markanın ayırt edici yönü olarak dikkat çekiyor. Aynı zamanda alt kıyafet türlerinde leke tutmayan kumaşların tercih edilmesi doğada oldukça işlevsel bir özellik olarak göze çarpıyor.

Markanın pantolon çeşitlerinin yanından şort ve kadınlar için spor kesim kapri-etek modelleri bulunuyor. Gerek günlük spor kıyafetler ile gerek doğa yürüyüşlerinde giyilebilen ürünler, markanın su geçirmezlik ve “Dryprotec Membran” kumaş özelliğini taşıyor. Kadınlar için elbise modellerinde ise rahat ve esnek elbiselere yer veriyor. Erkek kıyafetlerinde ise polo yaka tişörtler ve spor kesim gömlekler üretiyor. Erkekler için sportif kısa şortlara da yer vererek doğada ihtiyaç duyacağınız birçok ürünü sizlere sunuyor. Hem kadınlara hem de erkeklere yönelik fonksiyonel outdoor kıyafetler üreten markanın ürünlerini inceleyebilir, farklı beden ve renk seçeneğine sahip ürünleri temine edebilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...