Dinamik tasarımları ile kadınların beğenisini kazanan yerli markalardan biri olan Marjin, ayakkabı ve çanta koleksiyonları ile tanınıyor. Orijinal bakış açısı ile benzersiz koleksiyonlara imza atan marka, daha önce denenmemiş farklı tasarımları ile öne çıkıyor. Özellikle sıra dışı ayrıntıları ve dikkat çekici yaratıcı detayları kullandığı ayakkabı tasarımları ile moda dünyasında vazgeçilmez bir konuma yükselen markanın kaliteli malzeme seçimi de dikkat çekiyor. Orijinal deri ile birlikte kaliteli yan malzemeler kullanan marka, ayakkabı modellerinde topuklu ayakkabılara, günlük spor ayakkabılara, terlik ve sandaletlere yer veriyor ve çizme gibi kışlık ürün çeşitleri ile de kullanıcıların beğenisini kazanıyor. Farklı sezonlara uygun ayakkabı türlerinde taklit edilemez özgün bir tarz yakalayan Marjin markası, dinamik ayakkabı koleksiyonları ile özel tasarımlar arayanların tercihi oluyor.

Zengin ayakkabı koleksiyonunun yanında Marjin ürünleri arasında kadın bot ve çanta koleksiyonları da yer alıyor. Markanın çantalarında en fazla dikkat çeken özelik, çantaların kullanışlı tasarımları oluyor. İşlevsel tasarıma sahip olan çantalar, farklı moda anlayışına sahip kadınlar tarafından konforla kullanılabiliyor. Marjin, çanta çeşitlerinde ayakkabı koleksiyonlarından farklı olarak daha sade ve zarif bir tarz sergiliyor. Kullanışlılığı ile tercih edilen çantalar arasında çapraz çantalar, omuz çantaları, sırt çantaları, el çantaları ve uzun askılı çantalar bulunuyor. Omuz çantalarında ve çapraz çanta tasarımlarında standart ebatları kullanarak rahat takılacak ürün çeşitleri üretiyor. Kısa askılı omuz çantalarında hem parıltılı renkleri hem de mat renkleri kullanıyor. Mat renkleri tercih ettiği çantalarsa günlük yaşamda takılabilecek kaliteli modeller olarak öne çıkıyor. Farklı günlük kıyafetler, ayakkabılar ve kemerler ile uyumlu kullanılabilecek mat renkli günlük omuz çantalarının dış yüzeyleri oldukça sade bir tasarıma sahip oluyor. Ön yüzeylerinde çeşitli süslemelerin kullanıldığı ürünlerse dikkat çekici modeller ve kibar modeller olarak iki farklı tasarımla kadınların karşısına çıkıyor. Tasarımlarının yanında kenar kesimleri ve askı dizaynları farklılık gösteren günlük Marjin çantalar arasındaki parıltılı modeller özellikle gündüz düzenlenen özel davetlerde ve iş yaşamında tercih ediliyor. Markanın günlük kullanıma uygun çanta çeşitlerinden olan sırt çantaları ise klasik çizgilere sahip oluyor. Klasik modeli ile okulda, günlük yaşamda ve işte takabileceğiniz ürünler, orta boy iç hacmi ile oldukça işlevsel bir kullanım sunuyor. Sırt çantalarının yanı sıra günlük omuz çantalarında genç kadınlara yönelik tasarımlar; sportif biçimi, büzmeli ağzı, püskül detayları ve tarzı ile benzer modellerden ayrılıyor.

Çapraz çanta ve el çantası çeşitlerinde ise Marjin, klasik ve kibar bir çizgi takip ediyor. Küçük tasarımları ve zarif modelleri ile oldukça şık bir duruş sergileyen ürünler, kaliteli dış dizaynları ile dikkat çekiyor. Ağırlıklı olarak tek renk olan çapraz çantalar arasında hem günlük modeller hem de özel davetlerde kullanılacak ürünler bulunuyor. Özellikle davetlerde kullanıma uygun tasarımlar, markanın zarif tarzını yansıtan parçaların başında geliyor. Çeşitli süslemelere sahip olan gece çantaları ise parıltılı dış yüzeyleri ve abartılı olmayan kaliteli süslemeleri ile birçok özel ortamda takılıyor. Marjin omuz çantalarında portföy tipi el çantası çeşitleri de yer alıyor. Askısız veya çıkarılabilir askılı tasarımları ve ince yapıları ile dikkat çeken modeller; küçük parıltılı taşları, zımba süslemeleri ve deri desenli şerit süslemeleri ile farklı kadınlar tarafından tercih ediliyor. Portföy çanta türleri arasında klasik modeller olarak nitelendirilebilen Marjin portföy çantaları uzun süre modası geçmeden kullanabilirsiniz. Günlük el çantalarda ise abartıya kaçmayan detayları ile ilgi çeken çanta modeller, Marjin markası sizlere sunuluyor. Değişen modelleri ile farklı ortamlarda kullanacağınız Marjin ürünleri arasından sizde tarzınıza uygun ürünü seçebilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Marjin

702 ürün listeleniyor
Giyim / Ayakkabı
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler