Profesyonel olarak müzik üretimi ve icrasıyla ilgilenenlerin yakından tanıdığı İngiltere merkezli amfi ve ses ekipmanları markası Marshall, gerek müzikseverlere gerekse profesyonellere hitap eden kulaklık modelleriyle de adından söz ettiriyor. Marshall’ın kendine özgü dokunuşlarıyla hayat bulan ve güncel teknolojileri de beraberinde getiren çözümler, hem kişisel kullanıma uygun bir aksesuar hem de şık bir ürün olarak değerlendirilebiliyor. Müziğe değer veren ve en iyi ses kalitesiyle sevdiği müzikleri deneyimlemek isteyenlerin rahatlıkla tercih edebilecekleri modeller, sunduğu özelliklere göre farklı fiyat aralıklarında seyrediyor. Marshall kulak üstü kulaklık fiyatları, ürünlerin kablolu ya da kablosuz olmasına, kullanım alanına ve teknik yeterliliklerine bağlı olarak değişiklik arz ediyor.

Marshall Kulak Üstü Kulaklıklar ile Benzersiz Müzik Deneyimine Hazır Olun

  • Marshall’ın geliştirdiği kulak üstü kulaklıklar ilginizi çekiyorsa, prodüksiyon işlerinde kullanmak üzere kulağı kaplayan modelleri, genel dinleme süreçleri için de kulağın üstünde duran ürünleri tercih edebilirsiniz.
  • Yeterli seviyedeki kablo uzunlukları sayesinde size kullanım esnasında hareket özgürlüğü kazandıran Marshall kulaklıkları; müzik çalar, bilgisayar ve daha pek çok aygıtla birlikte kullanabilirsiniz.
  • Tamamen kablosuz kulaklıklar edinerek prodüksiyon işlerinizi ve eğlence süreçlerinizi en iyi şekilde sürdürmeyi planlıyorsanız, markanın sunduğu Bluetooth destekli çözümlere yönelebilir, ilgili modellerin yüksek kapasiteli bataryaları sayesinde onlarca saatlik müzik deneyimi yaşayabilirsiniz.
  • Gürültülü çalışma ortamlarında bulunuyor, dış mekân seslerinin, müzik deneyiminizi olumsuz yönde etkilememsini hedefliyorsanız, aktif gürültü engelleme mekanizmalı Marshall kulak üstü kulaklık modellerini edinebilir, gereksinim duyduğunuz anlarda bu mekanizmadan yardım alabilirsiniz.
  • Hem kulağın üstünde duran hem de kulağı kaplayan ürünlerde yer alan özel yastıklamalar ve yumuşak dokulu ayarlanabilir baş bandı aracılığıyla, konforlu bir kullanım tecrübesi elde edebilir, uzun saatler boyunca müzik keyfinizi kesintisiz şekilde sürdürebilirsiniz.
  • Edineceğiniz Bluetooth destekli kulak üstü kulaklıklarda dinlediğiniz müzik parçalarını, ürünlerin üzerinde yer alan 3.5 mm bağlantı noktası yardımıyla sevdiklerinizin kulaklıklarına da aktarabilir, müziği paylaşmanın keyfini yaşayabilirsiniz.

Doğal ve Doğru Sesleri İşitebilmeniz İçin İdeal Çözümler

Evde, seyahatte ve açık alanda kullanabileceğiniz şekilde dizayn edilen Marshall kulak üstü kulaklık modelleri, geniş sürücüleri sayesinde size hayal ettiğiniz sesi sunuyor. Gerek müzik parçalarında gerekse diğer multimedya içeriklerinde son derece tatmin edici bir performans gösteren kulaklıklar, dengeli mid ve tizlerin yanı sıra etkileyici baslar işitmenizi sağlıyor. Monitör kulaklık formundaki çözümler ise mixing ve mastering aşamasında, en doğru ve doğal sesleri duyabilmenizi mümkün kılarken üzerinde çalıştığınız ses projelerini, hedeflediğiniz biçimde sonlandırmanıza yardım ediyor. Yalnızca prodüksiyon sürecinde değil workstation ve dijital piyano formundaki enstrümanlarla da Marshall’ın geliştirdiği monitör kulaklıkları kullanabiliyor, bu enstrümanların sahip olduğu sesleri, olması gerektiği gibi duyabiliyorsunuz.

Marshall Kulaklıklar Ergonomik Tasarımları ve İşlevsel Yapılarıyla Öne Çıkıyor

Genel itibarıyla katlanabilen formda üretilen ve bu sayede çantalarınıza rahatlıkla konumlandırabileceğiniz kulak üstü kulaklıklar, ayrılabilir kablolarıyla da size taşıma esnasında esneklik kazandırıyor. Üzerlerinde bulunan kontrol tuşları ve çeşitli bağlantı noktalarıyla farklı şekillerde değerlendirebileceğiniz ve ayarlarını kişiselleştirebileceğiniz ürünler, temel fonksiyonları haricinde de yeteneklerle donatılabiliyor.

Tarz sahibi müzik tutkunlarının ilgisini çekebilecek nitelikteki Marshall kulak üstü kulaklık modelleri, alternatif renk seçenekleriyle hazırlanıyor. Gerek giysilerinizle gerekse aksesuarlarınızla uyum sağlayacak temel renklere sahip kulaklıklar, teknik kabiliyetleriyle olduğu gibi taşıdıkları tasarım ayrıntılarıyla da hayranlık uyandırıyor. Uzun soluklu kullanımlara uygun şekilde üretilen modeller, bu yönüyle de beğeni topluyor.

Sıkı bir müzik tutkunuysanız ya da profesyonel olarak müzik üretimi gerçekleştiriyorsanız, markanın ürün gamını inceleyebilir, gereksinimlerinize uygun çözümü, Marshall kulak üstü kulaklık fiyatları üzerinden kolayca satın alabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Marshall Kulak Üstü Kulaklık Fiyatları

6 ürün listeleniyor
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Fiyat Aralığı
DSACategoryId/2147483646/3013120/18/520/60004548/marshall