Max Factor, kozmetik ve kişisel bakım ürünleri kapsamında kullanıcıları doğru kullanıma yönlendirmeyi amaçlıyor. Bu bağlamda geliştirdiği ürünler ile de dikkat çekiyor. Profesyonel makyajın temellerini atan doğal içerikli makyaj malzemeleri ile birçok alternatif sunuyor. Özel günlerde ve günlük kullanımlarda rahatlıkla kullanabileceğiniz birçok ürünü yelpazesinde barındırıyor. Aynı zamanda kullanıcılara; kullanım kolaylığı, pratiklik, kalıcılık ve kusursuz makyaj avantajları sağlanıyor. Kalıcılığı ile gün boyu pürüzsüz cilt yapısına sahip olma şansınız da bulunuyor. Özellikle cilt bakım ürünlerinde pigment, cilt yapısı, pürüzsüz görünüm gibi hususlar ön planda tutuluyor. Göz makyajı, cilt makyajı, dudak makyajı konularında kullanabileceğiniz pek çok farklı ürün bulunuyor. Max Factor bünyesinde bulundurduğu ürünler ile fazla efor sarf etmeden yapılabilecek makyaj çeşitliliği ve pürüzsüz bir cilt imkanı da sunuyor. Fondöten, bb krem, cc krem, ruj, far paleti, rimel, eyeliner, göz kalemi gibi pek çok ürünü ihtiyacınıza göre tercih edebilirsiniz. Max Factor ürünlerini detaylı bir şekilde incelemek için Hepsiburada ile ürün araştırması yapabilirsiniz.

Max Factor Fondöten

Max Factor markasının önde gelen ürünlerinden biri de fondötenler oluyor. Max Factor fondötenler nemlendirici etkiye sahip bir şekilde üretiliyor. Bu bağlamda kullanıcının cilt yapısının nem yapısını da dengelemiş oluyor. Cilt kalitesinin görünümünü de geliştirmeye yardımcı oluyor. Alt ve üst tonlara sahip olan fondötenler pigmentleri gereği ten renklerine göre uyum sağlıyor. Aynı zamanda simli ve mat yapıları da bulunuyor. Doğal, hafif ve yoğun pigmentli bir yapısı bulunuyor. Cilt yapısının ihtiyacı olan E vitaminini de karşılıyor. Cilde bakım etkisi de sunmuş oluyor. Nemlendirici etkisi bulunan fondötenler baz olarak da kullanılabiliyor. Aynı zamanda cilde sürüldüğünde doğal bir görünüme de sahip oluyor. Sarı, pembe ve nötr olmak üzere alt ton seçenekleri bulunuyor. Cilde yumuşaklık ve ışıltı kazandırıyor. Normal, hassas ve karma ciltler için kullanım seçenekleri bulunuyor. Her cilt yapısına uygun olarak üretilen fondötenlere ek olarak Max Factor BB krem ve Max Factor CC krem seçenekleri de yer alıyor. Daha doğal bir görünüm elde etmek isteyen kullanıcılar bu ürünleri de tercih edebilir.

Max Factor Ruj

Kozmetik ürünlerin ve makyajın olmazsa olmazlarından biri de rujlar. Max Factor ruj seçenekleri ile de kullanıcı cezbediyor. Mat, simli, ışıltılı, parlatıcı, açık renk, koyu renk gibi birbirinden farklı ruj seçenekleri bulunuyor. Cilt ve göz makyajınızı tamamlayabileceğiniz Max Factor rujlar ile gün boyu kalıcılık sağlayabilirsiniz. Ayrıca dudaklarınızı yumuşak ve ışıltılı bir görünüme kavuşturabilirsiniz. Özel günlerde Max Factor çıkmayan ruj seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. Nude, pembe, kırmızı gibi farklı alt ve üst tonlarda bulunan ruj seçeneklerini de günlük kullanımlarda tercih edebilirsiniz. Ayrıca dudak makyajınızı rujların yanı sıra Max Factor dudak kalemleri ile de taçlandırabilirsiniz. Kolay sürülebilir yapısı bulunan rujlar ile dudak yapınızın bakımını da sağlayabilirsiniz. Ekstra nemlendirici etki vermek isterseniz Max Factor dudak parlatıcısı kullanabilirsiniz.

Max Factor Göz Makyajı Ürünleri

Makyaj denildiğinde kullanıcıların en çok uğraştıkları ve en çok özen gösterdikleri göz makyajı da akıllara geliyor. Söz konusu Max Factor markası da bu durumu baz alarak göz makyajı için birçok farklı ürünü ürün yelpazesine katıyor. Bunlar arasında; eyeliner, rimel, far paleti, göz kalemi, makyaj bazı, kapatıcı gibi seçenekler yer alıyor. Her kullanıcının göz yapısına ve kişisel zevkine uygun ürünler üretiliyor. Gün boyu kalıcılık ve kusursuz görünüm sağlamak ana amaçlardan oluyor. Profesyonel makyaj kullanımı içinde göz makyajı ürünleri Max Factor markası içinden tercih edilebiliyor. Özellikle de Max Factor far paletlerinde büyük bir çeşitlilik söz konusu oluyor. Renk seçeneği, pigment yapısı, mat ya da simli oluşu, tonlamaları, paletin kaç adet fardan oluştuğu gibi hususlar ürün çeşitliliğini artırıyor. Bu çeşitliliğin sebeplerine kalıcılık da eklenebilir. Klasik ve spor renklerin yanı sıra her mevsime, her ortama uyum sağlayabilecek eğlenceli far paleti renk seçenekleri de bulunuyor. Göz makyajının ortaya çıkmasını sağlayan far paletleri arasında kendinize uygun olan ürünü tercih edebilirsiniz. Tekli olarak satılan ürünleri tercih edebileceğiniz gibi çoklu far paletlerini de tercih edebilirsiniz. Göz makyajının önemli unsurlarına Max Factor eyeliner da ekleniyor. Likit ve kalem şeklinde olabilen eyeliner modelleri arasında kalem olanlar daha kolay bir sürüş tekniğine sahip oluyor. Max Factor maskara çeşitleri ile de ön plana çıkıyor. Maskaralarda; fırça yapısı yapılan tercihlerde önemli bir yere sahip oluyor.

Max Factor Markası Hakkında Kısaca Bilgi

Max Factor markası Amerika merkezli olarak üretime başlıyor. Kullanıcılar için kozmetik ve kişisel bakım ürünleri geliştiriyor. Adından söz ettiren marka global olarak biliniyor. Kusursuz makyaj mottosu ile ürünlerini geliştiren marka önde gelen isimlerden oluyor. Özellikle de makyaj yapmayı seven kullanıcıların en çok tercih ettiği markalardan biri oluyor. Hem günlük kullanımlarda hemde özel günlerde sıkça kullanabileceğiniz birçok ürün geliştiriliyor. Her cilt tipine uygun ürün geliştirilerek kullanıcıların istek ve ihtiyaçlarını karşılamak amaçlanıyor. Allık, fondöten, rimel, ruj, pudra, kapatıcı, bronzer, göz kalemi, eyeliner gibi birçok kozmetik ve bakım ürünü geliştiriliyor.

Max Factor Fiyatları

Max Factor ürünleri fiyatları ürünün sağlayacağı etkilere göre değişiklik gösterebiliyor. Özellikle kozmetik ürünlerde farklılık gösteren niteliklere sahip olan ürünlerde fiyat farklılıklarına sıkça rastlanıyor. Ürünlerin içeriği, kalitesi, boyutu, kullanım şekli, simli ya da mat olması gibi kriterler ürünlerin fiyatında değişikliğe sebep olabiliyor. Söz konusu markanın ürünleri; kullanıcılara fark yaratan etkiler vermeyi amaçlıyor. Bu sebeple de içeriğinde doğal yapılar kullanmaya özen gösteriyor. Söz konusu markanın kozmetik ürünleri Hepsiburada ile en çok satanlar, artan fiyat, azalan fiyat veya en yeniler şeklinde sıralanarak kullanıcılara sunuluyor. Bu şekilde listelenen ürünler kendi aralarında ya da diğer markalarla fiyat ve özellik yönünden karşılaştırılabilir. Max Factor ürünlerine fiyatlarına alarmı kurarak ürünlerde oluşabilecek indirimlerden haberdar olabilirsiniz. Çeşitli özellik filtrelemelerinden yararlanabilirsiniz. Hepsiburada’da özellik filtrelemesi yaptıktan sonra bütçenize uygun bir fiyat aralığı da girebilirsiniz. Sonrasında listelenen ürünleri artan ya da azalan fiyat şeklinde sıralayabilirsiniz. Böylece fiyat skalasını daha düzenli bir şekilde inceleyebilirsiniz.

Max Factor Yorumları

Online alışverişlerde bir ürün satın almadan önce kullanıcı yorumlarına bakmak ve değerlendirmeleri incelemek önemli oluyor. Özellikle de kozmetik ve kişisel bakım ürünleri arasında yer alan ürünler için ön araştırma yapmak önemli oluyor. Max Factor ürünlerini kullananlar tarafından yapılan değerlendirmeler ve yorumlar alışveriş sürecinde markanın sağladıklarının yanı sıra etkili olabiliyor. Makyaj severlerin vazgeçilmez ürünleri Max Factor yelpazesi ile kullanıcılara sunuluyor. Fondöten, ruj, kapatıcı, göz kalemi gibi birçok ürün bu yelpazede yer alıyor. Her kullanıcı kendi ihtiyacını karşılayacak doğru ürünü seçerse daha olumlu sonuçlar alabilir. Bu bağlamda bu ürünler için kullanıcıların Max Factor yorumları önemli bir husus oluyor. Farklı özelliklere ve yapıya sahip olan ürünleri satın almadan önce detaylı araştırma yapmak da önemli. Kullanıcı yorumlarını ve değerlendirmelerini inceleyerek daha önce markaya ait ürünleri satın alan kullanıcılar memnun kaldı mı öğrenebilirsiniz. Uygulama ve sonuçlarını değerlendirmek üzere de yorumlar faydalı olabilir.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Max Factor

378 ürün var
  1. Ürün Çeşidi A-Z
  2. Fiyat Aralığı
    -
  3. Değerlendirme Puanı
  4. Satıcı A-Z
  5. İndirimli Ürünler
  6. Sepette Kampanyalı Ürünler
  7. Kelime Filtresi
Teslimat FiltreleriKonumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Konum Seç
Yarın Kapında
Başa dön