Maybelline New York Mascara Fiyatları

Maybelline New York, 1915 yılında kurulan bir firmadır. İlk makyaj malzemesi olarak maskaraları profesyonel anlamda piyasaya sunmuştur. Kurucusu kimyager Thomas Williams, kardeşinin kaşlarını ve kirpiklerini koyulaştırmak için kömür kullandığını görerek ilham almış ve makyaj malzemesi çıkarmaya karar vermiştir. Modern maskarayı ilk piyasaya süren Maybelline firmasıdır. Maybelline New York mascaralar her kadının makyaj çantasında yer alması gereken ürünlerden biridir. Kadınların güzelliğini daha fazla ortaya çıkaran makyaj ürünlerinden bir tanesi de makaralardır. Tek bir maskara ile farklı ve daha çekici bir görüntü elde etmek mümkündür. Kirpiklere maksimum dolgunluk veren Maybelline New York maskaralar bütün kadınlardan tam not almayı her zaman başarmaktadır. Maybelline New York maskaralar kendi içerisinde çeşitlilik yaşanması hem her kadının kendine uygun olan maskara bulmasını kolaylaştırmış hem de fiyatının farklı olmasına sebep olmuştur. Maybelline New York mascara fiyatları birçok nedene bağlı olarak değişkenlik gösterir.

Maybelline New York maskaraların satıcıları da birbirinden farklıdır. Satıcılar kendine özgü sebeplerden ötürü ürünlerine farklı fiyat verebilirler. Aynı ürünün satıcısı farklı olduğu için fiyatı da farklı olabilmektedir. Bunun yanı sıra çeşitlilik yine aynı şekilde fiyatlara etki etmektedir. Ürünün içinde bulunan özellikler Maybelline New York maskara fiyatlar değişken olmasına sebep olur. Fiyatlar zaman içerisinde markanın veya satıcının tercihine bağlı olarak düşebilmekte ya da artabilmektedir. Bu sebeplerden ötürü Maybelline New York maskaraların sabit fiyatı şudur demek mümkün değildir. Her üründe farklı bir özellik farklı bir ayrıcalık bulunmaktadır. Bunun sebeplerinin başlarında kişilerin kirpik yapısının farklı olmasıdır. Maybelline New York mascaralarından tam verim alabilmek için alıcıların doğru ürünü alması oldukça önemlidir. Kategori içerisinde Maybelline New York maskaraların bütün çeşitleri yer almaktadır. Ayrıca bütçenizi zorlamayacak uygun fiyatlı Maybelline New York maskaralarına da bu kategori üzerinden sahip olabilirsiniz.

Maybelline New York Maskara Özellikleri

Doğru maskara her kadının kişisel bakım ihtiyaçları arasında yer alır. Maybelline New York maskaralar bütün kadınların beklentilerini karşılamakta ve her kadını kendine hayran bıraktırmayı başarmaktadır. Maybelline New York maskaraların dikkat çeken en büyük özelliği kirpiklerde topaklanma yapmamasıdır. Topaklanma hem çirkin bir görüntüye sebep olmakta hem de kirpiklerde ağırlık hissi yaratmaktadır. Maybelline New York maskara ürünleri bu sorunu tamamen ortadan kaldırarak doğal kirpik görüntüsü oluşturmaktadır. Hem hacimli hem de doğal kirpik görüntüsü Maybelline New York maskara ile mümkün hale getirilmiştir. Bu özelikler göz önünde bulundurulduğunda akla ilk gelen Maybelline New York Colossal Curl Bounce maskara ürünüdür. Bu maskara çeşidi son zamanların en trend maskaralar arasında yerini korumaktadır.

Maskaralar için aranan diğer bir özellik ise en küçük kirpiklere bile ulaşım sağlanıp kirpiklerin daha uzun gösterilmesidir. Özel fırçası ile en kısa kirpiklere bile inanılmaz etki yaratıp kirpiklerin daha uzun gözükmesini sağlayan ise Maybelline New York lash sensational sky high mascara ürünüdür. Bu ürün bütün kullanıcılarından tam not almayı başarmış kullanıcılarını adeta kendine hayran bırakmıştır. Bu çeşidi alan alıcılar daha sonra yine tercihlerini bu üründen yana kullanmaktadır. Maybelline New York maskara kategorisi size tek tıkla uzun kirpiklerin kapısını açmaktadır. 

Kirpik yapısının kişiden kişiye değiştiği gerçeğini göz önünde bulunduran Maybelline New York ürün çeşitliliğini ve özelliğini geniş tutmuştur. Bir türlü volüm kazanmayan inatçı kirpiklere çözümü Maybelline New York maskara Over the top ürünü sağlamaktadır. İçerisinde bulunan özel bileşenleri ve yoğun volüm veren fırçası sayesinde inatçı kirpiklere uzun vadeli dolgunluk vermektedir. Eğer siz de bir türlü kirpiklerinize volüm kazandıramıyorsanız kesinlikle bu ürünle tanışmalısınız. Kullanıcılarını kendine bağımlı yapan bu ürün kategori içerisinde sizleri beklemektedir.

İlk sürüşte bile inanılmaz etki yaratan diğer bir ürün ise Maybelline New York volume Express Rocket ekstra siyah maskara çeşididir. Adından da anlaşılacağı üzere roket hızında kirpiklere volüm vermektedir. İlk sürüşte kirpiklere 8 kat hacim kazandıran bu ürün her kadının makyaj çantasında bulundurması gereken muhteşem bir üründür. İçerisinde birçok özelliği barındırır. Genelde maskaralar birkaç özelliğe sahipken bu ürün bütün özelliklere sahiptir. Çarpıcı bakışların mimarisi olan bu maskara ile bakışlarınız herkesin dikkatini çekecektir. Takma kirpiklerin yerini alan bu ürün, takma kirpikler kadar kirpikleri uzun ve volümlü göstermektedir. Ürünün bu özelliği kullanıcılarını cezbetmektedir. Özellikle ekstra siyah olması kullanıcısı sayısını arttırmaktadır. Bir maskaradan daha fazlası olan bu ürün ilk kullandığınız andan itibaren resmen sizi kendisine bağımlı yapacak harika bir üründür. Maybelline New York Rocket volume Express mascara ürününe tek tıkla sahip olmak için yapmanız gereken tek şey bu kategori içerisinden bu ürünü tercih etmektedir. 

Yelpaze etkisi, yaban gülü yağı formülü, tek tek ayrılmış kirpikler, ekstra siyah renk, dolgun ve hacimli görüntü, kaldırma etkisi; bütün bu özellikler tek tek maskaraların içerisinde bulunan bir özellik iken ,Maybelline New York lash sensational maskara bütün bu özelliklerin bir araya toplandığı bir üründür. Tek bir ürünle bütün bu özelliklere sahip olabilirsiniz. Yaban gülü yağı formülü kirpiklerin ihtiyacı olan bütün korumayı sağlamakla beraber aynı zaman da kirpikleri beslemektedir. Bu şekilde kirpiklerin yıpranması önlemekte kirpikleriniz bu ürün ile korunmaktadır. Siz de bu harika ürünle hem kirpiklerinizi korumak hem de kirpiklerinizde muhteşem bir etki yaratmak istiyorsanız gönül rahatlığı ile ürünü tercih edebilir, kirpiklerinizdeki muhteşem değişime tanıklık edebilirsiniz. Sadece özellikleri ile değil Maybelline New York maskara fiyat bakımından da alıcılardan tam not almaktadır. Fiyat performans ürünü olmasından daha çok, performansı fiyatının hayli üstündedir. Haliyle bu durum bütün kullanıcılardan tam not alarak markayı birinci sıraya taşımaktadır. Siz de bu muhteşem Maybelline New York maskaralara sahip olmak istiyorsanız yapmanız gereken tek şey bu kategoriyi inceleyip size uygun olan en doğru maskarayı tespit ederek talep etmektir. 

Maybelline New York Mascara Çeşitleri

Maybelline New York gerek maskara içeriği gerek maskara özelliği gerekse maskara fırçası ile kendi içerisinde çeşitlilik bakımından yarışmaktadır. Ürün çeşitliliği en fazla olan markalar arasında yer alan Maybelline New York her maskarası ile gönülleri fethetmeyi her zaman başarmış başarmaya da devam etmektedir. Maybelline New York, maskaralarını çeşitlendirirken özellikleri baz alır. Her bir ürününe farklı özellik katan Maybelline New York, ürünlerinin çeşitli olmasına özen göstermiştir. Bu çeşitlilik her bakımdan ayrıcalıklı olup kullanıcıların beğenisini toplamaktadır. X ile Y kişilerinin kirpik tipleri farklı olduğu için aynı ürün kullandığı taktirde aynı etki yakalanmayacaktır. Örneğin, bazı kirpik tiplerinde kirpiklerin daha uzun olması bazı kirpik tiplerinde ise volümün daha fazla olması istenmektedir. Buna en büyük etkiyi fırçalar sağlamaktadır. Maskaraların fırça şekli kirpiklerin ihtiyacı olan özelliği kazanmasında büyük rol oynar. Çeşitler arasında Maybelline New York mascara lash sensational ürününü ele alırsak bu ürünün en büyük özelliği yelpaze etkisi yaratmaktadır. Tabi ki bütün çeşitlerin de birçok özellik bulunur ama her çeşitte mutlaka ön plana çıkan özellik mutlaka vardır. Bu ürün çeşidinde ise bütün özellikler olmasına rağmen öne çıkan en büyük özelliği yelpaze etkisi yaratmadır. Aynı zamanda kirpiklerin güçlenmesine ve beslenmesine yardımcı olur. Bu sayede kirpiklerde oluşacak kırılma ve dökülmelerin önüne de geçmiş olursunuz

Maybelline New York maskaralarda ürün çeşitliliğine bakıldığında fırçaların ne kadar büyük öneme sahip olduğu gözükmektedir. Fırçanın yapısı, şekli kirpiklerin üzerinde büyük etki sağlamaktadır. Kirpiklere istenilen özelliklerin kazandırılmasının birçoğunu maskara fırçaları üstlenmektedir. Fırça ne kadar kaliteli ve ne kadar iyi olursa kirpiklerde doğru orantı ile bir o kadar iyi olacaktır. Fırçanın şekli kadar fırçanın yapısı da son derece önemlidir. Maybelline New York maskara özellikle fırçaların türü bakımında kaliteyi 1.sınıf tutmaktadır. Fırçanın kalitesine verilebilecek en iyi örnek Maybelline New York mascara waterproof ürünüdür. Bu ürün aynı zaman da suya dayanıklı olması ile de dikkat çekmektedir. Duş, havuz ve deniz sonrası akma yapmaz ve ilk verdiği etkiyi korumaya devam eder. Yaz döneminde birçok kişi akmayan bir maskara aramaktayken yardıma waterproof maskara koşmaktadır.

Maybelline New York, maskaralarında ayrı bir formül kullanarak ürünlerine farklı farklı özellikler verir. Bu özellikler zaman içinde çeşitliliği arttırmış ve maskara kullanıcılarına zengin maskara çeşitliliğinin kapısını açmıştır. Bir maskaradan daha fazlası olan Maybelline New York the Colossal maskara da bu çeşitliliğin arasında yer almaktadır. Bütün bu çeşitliliğe tek bir kategori üzerinden artık görmeniz mümkündür. Maybelline New York maskaralarının bir araya toplandığı bu kategoride tek tek arama yapmadan bütün ürünleri bir arada inceleyebilir özelliklerini ve fiyatlarını görebilirsiniz. Kategori içerisinde aynı zamanda ürünü daha önce satın alan kullanıcıların yorumlarını da çok rahatlıkla görebilirsiniz. Maybelline New York maskaralar ile çekici bakışlara sahip olmanın yolu bu kategori üzerinden geçmektedir. 

Son yılların trendi olan Maybelline New York Curl Bounce mascara da aynı şekilde bu kategori içeresinde sizleri beklemektedir. Kendinizi şımartmak, kirpiklerinize sağlıklı bir etki yaratmak istiyorsanız siz de bu kategori üzerinden Maybelline New York maskaralara sahip olabilirsiniz. Çeşitliliği ile en fazla ürünü sahip olan markalar arasında yer alan Maybelline New York maskaralar size artık sadece bir tık uzaklıktadır. 

Maybelline New York Mascaralar Suya Dayanıklı mıdır?

Maybelline New York maskaraların en belirleyici özelliklerinden biri olan suya dayanıklılık özelliği hemen hemen bütün çeşitlerinde bulunmaktadır. Çok nadir olsa da bazı çeşitlerinde bu özellik bulunmayabilir. İlgilendiğiniz Maybelline New York maskaraların suya dayanıklı olup olmadığını öğrenmek için ürünün özellikleri kısmını inceleyebilirsiniz. Özellikleri kısmında yer almıyorsa satıcı firma ile soru-cevap kısmından iletişime geçerek suya dayanıklı olup olmadığını aynı şekilde öğrenebilirsiniz.

Maybelline New York Maskaraların Garanti Süresi Var mı?

Maybelline New York maskaralar kozmetik dünyasının en favori maskaralarından biridir. Maskara kategorisi içerisinde de geniş bir yere sahiptir. Maybelline maskara çeşitleri farklı garanti sürelerine sahip olabilmektedir. Çok azı hariç hemen hemen hepsinde garanti süresi bulunmaktadır. Garanti süreleri sabit olmayıp çeşitliliğe göre değişkendir. İlgilendiğiniz Maybelline New York maskaraların garanti süresini öğrenmek için ürünün açıklama bölümünü incelemeniz mümkündür.

Maybelline New York Maskara Kirpik Dökülmesi Yapar mı?

Maybelline New York maskaralar kirpiklere zarar vermek yerine tam tersi korumak amaçlı üretilmiş ürünlerdir. Maybelline New York maskaralarında öncelik kirpiklerin sağlığıdır. Maybelline New York maskara elde etmek istediğiniz kirpik görüntüsünü size en sağlıklı şekilde sunmaktadır. Herhangi bir rahatsızlık ve hastalık söz konusu değilse Maybelline New York maskaralar kirpik dökülmesi yapmaz. Siz de diğer alıcılar gibi gönül rahatlığı ile Maybelline New York maskaraları tercih edebilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Maybelline New York Maskara Fiyatları

197 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler
Hepsiburada Limiti
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
İndirimli Ürünler
Değerlendirme Puanı
Toplam 59 / 197 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?