Mayo

Erkek çocuk mayoları çok sayıda renk ve model alternatifiyle öne çıkıyor. Tatili iple çeken çocukların plaj, deniz ve havuzlarda giydikleri ürünler, şort ve slip seçenekleriyle çocuklara ulaşıyor. Mayolar tatil beldelerinin olmazsa olmazları olarak değerlendiriliyor. Düz renkler, çok desenli modeller ve daha birçok seçenek esneklikleri ve rahatlıklarıyla çocukların âdeta yaz arkadaşı oluyor. Plaj modasına yeni soluk getiren birçok model, minik beylerin plaj neşesine katkı sağlıyor. Spor görünümlü konforlu modellerle gün boyu kumdan kale yapan, yüzen, denizde oynayan çocukların mutlulukları yüzlerinden okunuyor. Şort mayoları düz renk ya da desenli üstlerle kombinleyebiliyorsunuz. Çok sayıda terlik seçeneğiyle mayoları tamamlayan çocuklar ideal kombine sonunda ulaşıyor. 

Esnek ve Rahat Modeller

Erkek çocuk mayolarının şortlu olan modelleri geniş tasarımları sayesinde hava akışı sağlıyor. Ürünlerin elastik bel bantları yardımıyla çocuklar özgürce hareket ediyor, rahatça yüzüyor, kumda kale yapıyor. Çocukların sevdikleri desenlere sahip mayo tasarımları plaj şıklığına ivme katıyor. Miniklerin vazgeçilmezi olan dinozor figürlerinin çeşitli renk ve desenlerle mayolarda yerini alıyor ve ürünler etrafa canlılık saçıyor. Tek renkli, çift renk bloklu, desenli, baskılı tasarımları plaj dışında her türlü yazlık ortamlarda da kullanabiliyorsunuz. Çocukların ürünleri kolsuz atletlerle ve yarım kol tişörtlerle giymesi mümkün. Korsan, köpek balığı ve benzeri renkli baskılarla dizayn edilen ürünler ilgi çekicilikte çocukları bir üst noktaya çıkarıyor.

Çocuk mayolarına ait birçok özellik mevcut:

  • Ürünlerin cepleri sayesinde minikler küçük eşyalarını rahatça yanında taşıyabiliyor.
  • Tasarımlar esnek kumaşlarla üretildikleri için çocukların hareketleri kısıtlanmıyor.
  • Mayolar sayesinde çocukların özel bölgeleri koruma altında oluyor.
  • Tasarımlar yüzme sporuyla ilgilenen çocuklar tarafından kış aylarında da kullanılabiliyor.
  • Modeller çocuklar deniz ya da havuzdan çıktıktan kısa süre sonra kuruyor.

Şık ve Modern Mayolar 

Erkek çocuk mayoları arasında baba oğul mayo seçenekleri önemli bir yer tutuyor. Hem çocuklar hem babalar bir örnek tasarımlarla tatil keyfi yapmaya bayılıyor. Güvenilir ve kaliteli markalara ait mayo modelleri iddialı dizaynlarla ortaya çıkıyor. Su sporlarıyla ilgilenen çocuklar için tasarlanan uzun kollu üstler de ayrıcalık yaratıyor. Çocuk mayo modellerinde kısa ve uzun paçalı alternatifler bulunuyor. Şort mayolardaki file astarlar kolay kullanım sağlıyor. Slip mayo modelleri çocukların bedenini sardığı için miniklerin rahat hareketlerine olanak tanıyor. Balıklı modeller, hayvan figürlü tasarımlar, arabalı seçenekler, Disney karakterli ve süper kahramanlı ürünler fark yaratıyor. 

Çocuk mayolarının kullanımları ile ilgili bilmeniz gerekenler: 

  • Mayoları elde ya da çamaşır makinesinde kullanma imkânınız var. 
  • Yıkama esnasında ağartıcı kullanmanız tavsiye edilmiyor.
  • Mayolar kolay kuruduklarından hızlıca tekrar kullanıma hazır oluyor.
  • Ürünlerde sağlığa zararlı boya ve ham madde içeriği bulunmuyor. 
  • UV koruma özelliği bulunan mayolar fonksiyonellikleriyle fayda yaratıyor.

Erkek Çocuk Mayo Modellerinin Fiyatları 

Mayo modelleri son derece uyumlu seçeneklerle size ulaşıyor. Farklılık taşıyan her bir ürün ustalıkla yapılmış kesimleri, kaliteli ve yumuşak kumaş dokuları en keyifli kullanış şartlarını yaratıyor. Çocukların birden fazla mayosu bulunuyor. Özellikle şort mayolar sayesinde çocuklar denize ya da havuza giderken, modelleri tişörtlerle kombinleyerek kullanabiliyor. Erkek çocuk mayo modellerinin fiyatları çok sayıda değişkene bağlı olarak farklılık arz ediyor. Ürünlerin markaları, sezonları, tasarımları ve daha birçok faktör fiyatlandırma konusunda farklılık oluşturuyor. Deniz terlikleri ve sandaletlerle beraber de hoş bir görüntü yaratan mayo modelleri ile çocukların tatil keyfi ikiye katlanıyor. Erkek çocuk mayo modellerinin fiyatları markaya, tasarıma, ürün cinsine göre değişiklik gösteriyor. Birbirinden farklı modelleri inceleyerek beğendiğinizi hemen satın alabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Erkek Çocuk Mayo Modelleri

3 ürün listeleniyor
Slipstop
Speedo
Deniz Şortu
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?