Mehtap markası, özel teknolojiler kullanarak ürettiği tencere ve tavaları tüketicilerle buluşturuyor. Çelik sertliğine yakın alüminyum malzeme kullanılarak üretilen ergonomik tasarımlı ürünler mutfakta yüksek performans ve işlevsellik sağlıyor.

Marka, 1974 yılında ilk defa Teflon kaplı mutfak malzemeleri üretmiş ve 1996 yılından itibaren özellikle Teflon ağırlıklı üretime odaklanmıştır. Hâlen teflon bazlı mutfak gereçlerinin yanı sıra, emaye ve çelik malzemeler de üretmektedir. 2007 yılından bu yana elektrikli ev aletleri sektöründe de başarılı şekilde ilerlemektedir.

Markanın geniş ürün yelpazesinde; teflon kaplı tencere ve tavaların yanı sıra seramik ürünler, çelik tencere, tava ve çaydanlıklar, gıda hazırlama ürünleri, içecek hazırlama gereçleri yer alıyor. Ütüler, kişisel bakım araçları, sahanlar, karnıyarık tenceresi, mutfak tartısı da Mehtap tarafından üretilen ve mutfak ihtiyaçlarınıza sunulan ürünler arasında bulunuyor.

Mehtap markası, yeni nesil gereçlerle de mutfakta hayatınızı kolaylaştırmayı amaçlıyor. Mehtap tencere ve tavaların tabanı, yan duvarları ve iç kısımlarına Türkiye’de ilk kez uygulanan teknoloji sayesinde daha etkin bir yapışmazlık sağlanıyor. Ayrıca, bu teknolojiye bağlı olarak ürünlerin dış yüzey matlaşması ve deformasyon sorunu ortadan kaldırılıyor.

Kullanım kolaylığı, temizlik ve sağlık açısından işlevsellik sunan ürünlere hepsiburada.com üzerinden ulaşabilirsiniz. İhtiyacınıza uygun olan Mehtap tava, tencere, kek kalıbı gibi ürünleri filtreleyip, inceleyebilirsiniz. Size en uygun olanını dilerseniz kısa birkaç adımı takip ederek kolay şekilde satın alabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Mehtap

448 ürün var
 1. Ürün Çeşidi A-Z
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Değerlendirme Puanı
 4. Kuponlu Ürünler
 5. Renk
 6. Ürün Rengi A-Z
 7. Türü A-Z
 8. Satıcı A-Z
 9. İndirimli Ürünler
 10. Kelime Filtresi
Başa dön