Sporu bir yaşam biçimi haline getirmiş bireyler için eşsiz bir kullanım sunan mekik aleti modelleri, egzersiz aktivitelerinizi çok daha eğlenceli ve verimli hale getiriyor. Ergonomik tasarımları sayesinde karın bölgesi çalışmalarına çok daha ağırlık vermenizi amaçlayan ürünler, formunuzu korumanıza yardımcı oluyor. Gerek istenmeyen bölgesel yağları eritmek gerekse fazla kiloları vücuttan atmak için rahatlıkla tercih edebileceğiniz mekik çekme aletleri, egzersiz programınıza en doğru şekilde cevap vermeyi hedefliyor.

Sağlıklı bir egzersiz programının olmazsa olmazlarından mekik aleti, birbirinden farklı seçenekler ile bir arada sunuluyor. Evinizde, ofisinizde, bahçenizde ya da varsa spor salonunuzda rahatlıkla kullanabileceğiniz ürünler sayesinde, hem günlük egzersiz programınıza yeni bir soluk getirebilir, hem de daha belirgin karın kasları elde edebilirsiniz. Farklı tasarımları ve renk seçenekleri ile birlikte gelen ürünlerden dilediğinizi seçebilir, kondisyonunuzu arttırırken, ev dekorasyonunuzu da geliştirebilirsiniz.

Özellikle karın kasları üzerinde oldukça etkili olan ürünler, kolay bir hareketle bu bölgeyi harekete geçirmeyi hedefliyor. Yatay kalkışlar yaparak, kolaylıkla crunch hareketleri elde etmenize olanak tanıyan mekik aleti modelleri, üst kısmında bulunan yastık sayesinde de boynunuzdaki gerilimi azaltma imkanı sunuyor. Geleneksel mekik çekme egzersizini çok daha verimli ve etkin bir hale getirirken, vücudunuzda oluşabilecek istenmeyen yaralanmaların da önüne geçen ürünler, çok daha kaliteli bir spor seansı elde etmenize yardımcı oluyor.

Vücudunuzdaki belirli kas gruplarını çalıştırmaya yönelik hazırlanan mekik aletleri, aynı zamanda çok yönlü bir kullanım sunuyor. Bacak, göğüs, kalça ya da kol gibi vücudun farklı bölgelerini çalıştırmanıza da olanak veren mekik aleti modelleri, karın kaslarını çalıştırırken, diğer kas gruplarını da ihmal etmemenizi amaçlıyor. Gerektiğinde yan pozisyonda da kullanabileceğiniz ürünler, yan karın ve bacak içleri için de etkin bir egzersiz imkanı sağlıyor. Crunch, tam mekik, sit-ups ya da ayak kaldırma hareketi yapabileceğiniz farklı modelleri, dilerseniz karın egzersizi dilerseniz bacak egzersizi için rahatlıkla kullanabilirsiniz. Alt, üst ve orta karın kaslarını ayrı ayrı hedefleyebileceğiniz mekik aletleri sayesinde, bölgesel zayıflama ya da güçlendirme elde edebilirsiniz.

Dijital göstergeli mekik aleti sayesinde sporunuzun her aşamasını kayıt altına alabilir, gelişmenizi kolaylıkla takip edebilirsiniz. Planlı ve programlı bir şekilde sporunuzu yapmanızı amaçlayan dijital göstergeli mekik aletleri, zamanınızı çok daha verimli kullanmanızı, vücudunuzu yormadan sporunuzu tamamlamanızı hedefliyor. Harcadığınız zaman, yaktığınız kalori, toplam çekilen mekik adeti gibi farklı göstergeleri rahatlıkla takip etmenizi sağlayan LCD ekran sayesinde programınızı eşit şekillerde bölümlendirebilirsiniz.

Farklı direnç ayarları yapmanıza olanak veren göstergeler, mekik aletinizi seviyenize göre ayarlayabilmenizi de sağlıyor. Düşük seviyeden, en yüksek seviyeye rahatlıkla çıkmanız için tasarlanmış ürünler, çok daha hızlı fiziksel sonuçlar elde etmenizi amaçlıyor. Vücut şekillendirme, yağ yakma, kardiyo gibi farklı spor evreleri sırasında ayrı ayrı kullanabileceğiniz ürünler, bel kemiğinizi korumanıza ve yağ yakımını çok daha hızlı hale getirmenize yardımcı oluyor. El ve ayakları desteklemek için özel dizayn edilmiş modeller sayesinde güvenli bir spor seansı geçirebilir, istenmeyen yaralanmaların önüne geçebilirsiniz.

Katlanabilir yapıları ile de dikkat çeken ürünler, katlanabilen, fazla yer kaplamayan yapılarıyla da dikkat çekiyor. Hem yerden hem de zamandan tasarruf ederek keyifle spor yapabileceğiniz ürünleri, dilerseniz kardiyo egzersizlerinizden önce dilerseniz esneme hareketlerinizden sonra kullanabilirsiniz.

Egzersiz programınız her ne olursa olsun vazgeçilmez bir deneyim sunan mekik aleti modelleri, her bütçeye de uygun seçenekleri bir arada barındırıyor. Kategori içerisindeki ürünleri rahatlıkla inceleyebilir, mekik aleti fiyatları arasında karşılaştırma yapabilirsiniz. Bu sayede gerek bütçenize gerekse size en doğru mekik aletini seçebilir, egzersiz deneyiminizi bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Mekik Aletleri

Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Toplam 24 / 166 ürün
DSACategoryId/60001546/2147483635/353045/407949