Melodi Çikolata

Kültür, din fark etmeksizin tüm milletlerde ortak olan bir ürün varsa onun çikolata olma ihtimali çok yüksektir. Çok uzun yıllardır onlarca çeşidiyle ağızlarımızı tatlandıran çikolatalar, neredeyse herkesin sevdiği bir üründür. 7’den 70’e herkesin tükettiği, market raflarında bolca çeşidi olan bir üründür çikolata. Özel günlerde tüketilebilmesi gibi özel bir durum beklemeden de neredeyse her gün tüketilen çikolataların her ülkede özel bir yeri vardır. Melodi Çikolata da 1957 yılından beri Türkiye’de çikolatacılık yapan ve ülkemizde öncü şirketlerden biridir. Ürün çeşitliliğiyle her damak zevkine hitap eden Melodi çikolata, evlerinizde yerlerini almaya hazırdır. Kullanım alanına göre seçebileceğiniz Melodi markasının pek çok çikolata ve draje çeşitleri bulunuyor.

Ürün Çeşitleri ile Melodi Çikolata

Yıllardan beri Türkiye’de çikolata üretimi yapan Melodi çikolata, herkese hitap eden çeşitliliğiyle göz dolduruyor. Çikolata, herkesin sevdiği bir şekerleme olsa da sade hali dışında bir araya getirilen başka malzemelerle damaklara her zaman farklı tatlar sunar. Çoğu kişinin bu geniş ürün yelpazesinden favorisi olan çikolata elbet vardır. Melodi çikolata, sade çikolatanın farklı aromalarla, değişik kuruyemişlerle, farklı kakao oranlarının bir araya getirilmesiyle önümüze onlarca çeşit sunuyor. Bu çeşitlerin ambalaj tasarımları, sunumları da dikkat çekici olduğunda herkese hitap eden bir ürün ortaya çıkmış oluyor.

Çikolatanın sadece görüntüsü ya da size sunulan hali değil kalitesi de en önemli özelliklerindendir, kaliteli çikolata tüketmek, yaptığınız kutlamalarda ağzınızı daha da tatlandıracaktır.   Melodi çikolata, bunu başaran firmalardan biridir. Hem mutfağınızda kullanabileceğiniz, hem misafirlerinize sunabileceğiniz, hem de hediye edebileceğiniz çeşitleriyle ilginizi çekecektir. Melodi çikolata, modern tasarımlarıyla bugününüze hitap etse de sizi geçmişe götürecek nostalji para çikolatalarını da sizlerin beğenisine sunmuştur.  Kahvelerinizin yanına koymayı tercih edebileceğiniz Melodi çikolata draje, badem şekerleri ve hatta çikolata kaplamalı lokum da çeşitleri arasında yer alıyor. Hayatımızda mutluluk ile ilişkilendirdiğimiz çikolatanın her hali tüketenlere iyi geliyor. Bu çikolata tatları da sizlerin gerek özel anlarınızda gerek günlük hayat içerisinde verdiğiniz küçük kahve molalarında sizleri mutlu edecektir.

Melodi Çikolata ile Özel Günlere Özel Tatlar

Özel günlerde sevdiklerimizle beraber olmayı tercih ederiz. Özellikle bayramlar, ailemiz ve sevdiklerimizle beraber olduğumuz özel günlerdir. Yıllardan beri gelen gelenekle misafirlerimize çikolata ve kolonya ikram ederiz. Çikolatanın yeri bayramlar için ayrı önem taşır.  Konuklarımıza sunacağımız çikolataları çok dikkatli seçeriz ve özen gösteririz. Melodi çikolatanın her çeşidi özenle hazırlanmıştır. Bayramda sunacağımız çikolatalar ve draje çeşitleri de oldukça kalitelidir. Hem göze, hem de damağa hitap eden çikolatalar ambalajlarıyla da dikkat çeker. Bazı çeşitler tek tek rengârenk kâğıtlara sarılmış olarak bazı çeşitler de şık kutusuyla bizi özel hissettirir.  Melodi çikolata kutu çeşitleri içlerinde de lezzet farklılıklarıyla birbirinden ayrılır. Ağız tadınıza göre satın alabileceğiniz kutu çikolatalar vardır. Bitter, sütlü, beyaz çikolata çeşitleriyle seçebileceğiniz Melodi çikolata kutu çeşitleri truffle çikolata, draje ya da fındıklı, fıstıklı çikolata ve bunun gibi daha birçok çeşidin seçimi tamamen size kalmıştır.

Bayramlarda şık kutularıyla tercih ettiğimiz Melodi çikolata çeşitleri aynı zamanda çok hoş bir hediye önerisidir. Sevdiklerinize doğum günü hediyesi olarak onların zevkine göre Melodi çikolata kutu çeşitlerinden seçebilirsiniz. Ayrıca ayıcık, drajeler ve çikolatalardan oluşan bir iyi ki doğdun seti de sizlerin tercihine göre Melodi çikolata çeşitleri arasında yerini alıyor. Özel günlerden biri de bebeklerin doğduğu günlerdir. Yeni doğan bebek odalarında da gelen misafirlere sunmak ve kutlama niyetinde ağızlarını tatlandırmak için bebek çikolataları bulunur. Bebeğinizin adına özel olarak oluşturabileceğiniz çikolataların yanı sıra üstünde dekorlarıyla kız ve erkek bebekler için özel bir doğum serisi de sizlere sunuluyor. 

Melodi Çikolata ile Evde Nefis Lezzetler

Melodi çikolata sizlere sunulmaya hazır birçok çikolata çeşidi sunsa da mutfağınızda Melodi ürünleriyle hazırlayabileceğiniz lezzetleri de düşünmüştür. Tatlı yemekten zevk alan insanlar kendi mutfaklarında da bu tatları yakalamaya çalışabilirler. Kaliteli ürünleriyle çikolata ve türevlerini üreten Melodi çikolata ile evde nefis lezzetler ortaya çıkarabilirsiniz. Kek, kurabiye gibi evde yapmaktan keyif aldığınız tatlılarınızda kullanabileceğiniz kuvertür çikolata çeşitleri sizlere sunuluyor. Bitter, sütlü ve fildişi çikolata çeşitleri bulunan kuvertür çikolatalar ayrıca 2,5 kg miktarında olduğu için uzun süre kullanabileceğiniz bir üründür. Eğer miktar olarak daha az bir ürün isterseniz tercihlerinize göre gram yönünden daha az olan pul çikolatalara da göz atabilirsiniz. Melodi ürünleri ile kendinizi evinizde şef gibi hissederek size iyi gelen tatlar hazırlayabilirsiniz. Pasta ve kurabiyelerinize daha profesyonel açıdan yaklaşmak isteyenler için ise özel üretilmiş şeker hamuru, uzun ömürlü kullanımıyla sizlerin kalbini kazanacaktır.

Melodi çikolata çeşitleri ile sizlerin karşısına çıkarken sağlıklı beslenmek isteyenleri de unutmamıştır. Şeker ve yağ tüketmek istemeyenler genelde yüksek kakao oranlı çikolataları tercih eder ama onlarda da şeker vardır. Melodi çikolata ise şeker ilavesiz prebiyotik çikolata çeşitleriyle şekersiz çikolata tercih edenlerin ihtiyaçlarını karşılamaktadır. . Çikolatanın onlarca farklı çeşidiyle karşımıza çıkan Melodi çikolata, kahvaltı sofralarında da sizi yalnız bırakmıyor ve kakaolu fındık kreması ile masanızda yerini alıyor. En sade halinden aromalısına, kuruyemişlisine ve daha birçok çeşidiyle sizlerin damak tadına uyması aynı zamanda ambalaj ve kutu tasarımlarıyla da gözünüze hoş gözükmesi için tüm çikolatalar ve çikolatalı ürünler titizlikle üretilmiştir. Böylelikle herkesin aynı tip çikolata sevmediği durumunu düşünerek herkesin beğenisine özgü, kendi zevkine özel ürünler üretmektedir. Ürünleriyle herkese hitap etmek isteyen Melodi çikolata, ürettiği farklı tatlarla çikolatanın farklı yüzlerini sizlere göstermiş oluyor.

Melodi Çikolata ile Sevginin Yenilebilir Hali

Herkesin hayatında diğer insanlardan farklı olarak sevdiği ve değer verdiği insanlar vardır. Onlara kendilerini özel hissettirmek ve verdiğiniz değeri göstermek için hediyeler alırsınız. Hediyeler, manevi anlamı olduğunda daha kıymetli olur. Sevdiğiniz insanı mutlu edebilmek adına bazen alacağınız hediye üzerine çok düşünebilirsiniz. En güzel hediye yanı başınızda olabilir. Çikolatanın mutluluk hormonu salgıladığı herkes tarafından bilinir. Bu özel gününüzde Melodi çikolata sizin yerinize hediyenizi düşünmüştür. Doğum günü, yıldönümü ya da sevgililer günü gibi özel günlerde sevdiğiniz insana alacağınız hediye çikolata olabilir. Melodi çikolata kalpli çikolata çeşitleriyle sevginin yenilebilir halini sizlere hediye önerisi olarak sunmaktadır. Sevginiz gibi gerçek olan kırmızı güllerle hazırlanmış şık kutu içerisindeki kalpli çikolatalar, sevdiğiniz insanın yüzünü güldürecektir. Sadece romantik anlamda sevdiğiniz insanlar için değil, aynı zamanda hayatınızda değer verdiğiniz insanlar için de hediye önerileri bulunuyor.

Her yılın sonunda yaşanılan yılı uğurlayıp yeni yılı ağız tadıyla karşılayabilmek için sevdiklerinize yılbaşı hediyesi vermek isteyebilirsiniz. Melodi çikolata yılbaşı özel serisiyle yine sevdiklerinize verebileceğiniz hediyeler hazırlıyor. Gerek şık kutularıyla gerek yılbaşı figürleri ile her yaş grubuna hitap eden yılbaşı özel çikolatası, güzel bir hediye önerisi oluyor.

Değer verdiğiniz insanlara sunabileceğiniz başka bir çikolata hediyesi ise özel üretilmiş olan kutu çikolatalardır. Kutunun üzerinde bulunan Kaplumbağa Terbiyecisi gibi bir sanat eserinin aynı zamanda tablo görüntüsüyle gerçeğini aratmayan baskısı içerisinde çikolata bitmiş olsa bile yaşam alanınızın bir köşesinde tablo gibi kullanımını sürdürebilirsiniz. Böylelikle çikolata çabuk biten bir hediye olsa bile kutusuyla ömür boyu maneviyatı devam eden hediye olacaktır. Tüm Melodi çikolata ürünlerini Hepsiburada’dan bulabilirsiniz.

Melodi Çikolatalar Hangi Aromalara Sahiptir?

Melodi Çikolata vişne ve böğürtlen aromalarına sahiptir.

Melodi Çikolatalar Lezzetli Midir?

Evet, Melodi Çikolata tüm çeşitleriyle lezzetlidir. 

Melodi Çikolataların Kalorisi Ne Kadar?

Melodi Çikolata, çok fazla çeşitliliğe sahip olduğu için içerisindeki kakao oranı, aroma gibi etkenler doğrultusunda kalorisi değişmektedir.

ARA
Loading interface...
Loading interface...

Melodi Çikolata

312 ürün var
  1. Ürün Çeşidi
  2. Fiyat Aralığı
    -
  3. Değerlendirme Puanı
  4. Miktar A-Z
  5. Türü
  6. Satıcı A-Z
  7. Kelime Filtresi
Başa dön