Microsoft markası geliştirdiği bilgisayar donanım, yazılım ve aksesuarları ile kullanıcıların favorileri arasında yer alıyor. Kullanıcı deneyimlerini iyileştirme hedefindeki markanın klavye ve mouse ürünleri hem tasarım hem de işlevsellik anlamında öne çıkıyor. Farklı kullanıcı kitlelerine hitap etmek adına çeşitli özelliklerle harmanladığı klavye ve mouse setleri renk, fonksiyonellik, bağlantı tipi, kalıp, dayanıklılık çeşitliliği ile sizlere ulaşıyor. Kablolu ve kablosuz bağlantı seçeneklerine sahip ürünler iş, ev, eğlence amaçlı kullanıma elverişli olması ile de farklı profildeki pek çok kişiyi cezbediyor.

Beklentilerinize Uygun Klavye ve Mouse Setleri

Farklı özelliklerden güç alan mouse ve klavye setleri birbirinin tamamlayıcısı görevi görüyor. Örneğin kablolu klavyenin dahil olduğu setlerde fare de kablosuz kullanıma uygun oluyor.Tak ve kullan özellikli modeller için herhangi bir yazılım yüklemek gerekmiyor. Mouse ve klavyeyi bilgisayarınıza bağladığınız anda kullanmaya başlayabilirsiniz. Setler içerisindeki klavye ve farelerin tuş / buton sayıları ve işlevleri farklı oluyor. Örneğin sayısal verilerle işlemler yapanlara yönelik hesap makinesi kısayol tuşlu klavyeler bulunuyor, İnternette gezinmeyi sevenler için kaydırma butonlu fare çeşitleri setler içerisinde yer alıyor. Sıvıya dayanıklı klavyeler, yüksek optik hızlı fareler ve daha pek çok özelliğe sahip Microsoft setleri arasından dilediğinizi tercih edebilirsiniz.

Yenilikçi ve Şık Microsoft Klavyeler

  • Standart klavyelerden yeni nesil çoklu işlev özellikli olanlara değin geniş bir liste sizleri bekliyor. Kablolu klavyelerin PC ve notebook için kullanıma uygun olanları bulunuyor ve güçlü kablo materyalleri kolay kolay zarar görmediğinden uzun süre kullanım vadediyor.
  • Şifreleme özellikli Microsoft klavyeler yazdıklarınızı koruma altına almanıza olanak tanıyor. Hem işle ilgili hem de kişisel verileriniz iyi derecede korunduğundan, AES “Gelişmiş Şifreleme Standardı” ile sizlere daha güvenli bir alan sağlanmış oluyor.
  • Microsoft klavye-mouse setleri içerisindeki klavyelerin ergonomileri de kullanıcıları memnun ediyor. Tuşların toplam sayısı, ana materyalleri, ara boşluk değerleri, basım sesleri ve algılama hızları değişkenlik gösteriyor. Tüm bunlar en iyi kullanım gözetilerek tasarlanıp üretiliyor.
  • Bilek destekli Microsoft klavyeler ellerinizin daha rahat etmesini ve klavyeyi daha verimli şekilde kullanabilmenizi dikkate alıyor. El desteği alanının kalıpları ve dokuları da vücuda uyumlu olması ile ilgi çekiyor.
  • Klavyeler üzerinde kullanımı kolaylaştırmak amacıyla özel erişim tuşları bulunabiliyor. Örneğin Windows başlat düğmesi, web tuşu, ses ayar tuşu ve medya başlat-durakLat-durdur tuşları kullanıcılara büyük kolaylık sağlıyor. Hızlı ve etkin kullanım gereksinimlerinize göre uygun olan klavye modelini tercih edebilirsiniz.

Ergonomik ve İşlevsel Mouse Çeşitleri

  • Microsoft setler içerisindeki mouse çeşitlerinin tümü vücuda uygun kalıpları ile kendini belli ediyor. Kablolu ve kablosuz modellerin çalışma standartları, içerdiği teknolojiler, denetim nitelikleri, tuş ve tekerlek seçenekler, bağlantı türleri farklılaşıyor.
  • Özel yan tutma alanlarına sahip modeller ve 4 yönlü kaydırma özellikli Microsoft mouse çeşitleri ile kullanım son derece kolay ve etkili bir hal alıyor. Tekerlek mekanizmalı fareler ile uzun sayfalar arasında gezinmek, medya verileri ile çalışmalar yapmak etkili biçimde gerçekleşiyor.
  • BlueTrack teknolojisine sahip mouse’lar farklı yüzeylerdeki çalışma performansı ile kullanıcıların beğenisini kazanıyor. Evde, işyerinde ya da açık alanlarda pad gereksinimi olmadan kullanım konforu da doğrudan artırıyor.
  • Yüksek performanslı optik teknolojili mouse’lar yüksek nokta/inç DPI optik algılayıcıları ile denetim, keskinlik ve kontrolün de yüksek olmasını sağlıyor. Bu hassas algılama özellikle detaylı iş ve işlemler gerçekleştirenler ve oyun severler dahil herkesi memnun ediyor.
  • Sağ ve sol el kullanımına uygun fareler de işlevsel bir alan yaratıyor. Böylece örneğin alıştığınız el ya da diğer el kullanımına uygun bir alanda çalışmanız gerektiğinde mouse kullanmak zorlayıcı olmuyor.
Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Microsoft Klavye Mouse Seti Fiyatları

11 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
İndirimli Ürünler
Bağlantı
DSACategoryId/2147483646/3013120/1/3007055/microsoft