Mır Mır pet shop ürünleri arasında kedi kumları ve mamaları yer alır. Uzun yıllardır kum üreticisi olarak adından söz ettiren Mır Mır markası, geçtiğimiz yıllarda kedi konserveleri ve yaş mamalar üretmeye başlamıştır. Kedi sahiplerinin güvenini, kedilerin sevgisini kazanan marka, 20 yıldan uzun süredir edindiği mesleki tecrübe ve 15 yıllık marka deneyimi ile Türkiye'nin tercihidir. Her yıl yeni formülleri ve ürünleri ile ürün çeşitliliğini artırır. Uzman olduğu kum alanındaki profesyonelliğini kedi mamalarına da taşımayı amaçlar. Premium içerikli konserveler ile gücüne güç katan firma, kedi bakımında gerekli olan ürünlerde kaliteyi standartların üstüne taşıma gayesi ile çalışır. 

Mır Mır Ürünlerinin Avantajları 

 • Mır Mır ürünleri her pakette aynı kaliteyi deneyimlemeniz için özel çalışmalar yapmıştır. Her kullanımda bir önceki deneyiminizi yaşamanız garanti altındadır. 
 • Mır Mır kedi kumları kedilerin hassasiyetlerini de insanların konforu kadar dikkate alınarak üretilir. 
 • Konserve mamalar her öğünde tüketilebilecek özelliktedir. 
 • Hem mamalar hem de kumlar kalite standartlarına dair tescil almıştır. 
 • Kedilerin farklı ihtiyaçlarını gözeterek hazırlanan zengin ürün çeşidi sayesinde, kediniz için özel seçimler yapabilmeniz mümkündür. 

Mır Mır Kedi Kumları 

Mır Mır kedi kumları, bentonit kedi kumları ve silika kedi kumları olarak ikiye ayrılır. Bentonit kumlar, her cins ve ırktaki kedi için geniş ürün yelpazesi ile kedi severleri karşılar. Silika kumlar ise parfümlü ve parfümsüz alternatifleri ile çeşitlenir. Bentonit kumlar topaklanan türdedir ve düzenli temizlendiğinde kediler için hijyenik bir seçimdir. Birden fazla kedi sahibi olanlar için Multi Cat, hoş koku isteyenler için Charming Sceny, güçlü kum arayanlar için Extra Strencht, fazla topaklanma için Suer Clump, ultra parfümlü kum için Ultra Scented çeşitlere sahiptir. Bentonit kumlar tozsuz ve izsiz özellikli ve etkin koku kontrollüdür. Silika kumlar ise kokuyu içine çekerek hapseder ve sıvı buharlaşır. Parfümsüz, yeşil elma kokulu ve narenciye kokulu alternatifleri vardır. 4 LBS silika kum, 24 LBS topaklanan kum kadar uzun süre kullanılabileceği için silika kum paketleri çok daha küçüktür. 

Mır Mır Konserve Mama Çeşitleri

Mır Mır yaş mama konserveleri dayanıklı ambalajı ile uzun süre muhafaza edilebilir. Kuzu ve av hayvanlı, tavuk ve hindi etli, sığır etki, tavuk ve ciğerli, sardalya ve ton balıklı, somon ve alabalıklı çeşitleri bulunur. Ortalama %7.5 ham protein bulunduran yaş mamalar lif kaynağı ve ideal nem oranı ile hayvan beslenmesinde kullanılabilir. Tahıl içeren yaş mamalar, kuru mama yiyen kediler için ara ara tercih edilebilir. Vitamin ve mineral yönünden zengin olan mamalar, et ve et yan ürünleri sayesinde oldukça lezzetlidir ve kediler tarafından da sevilerek yenir. Sos içerisindeki parça etler, tüm mama çeşitlerinde kedilerce rahatlıkla çiğnenebilecek büyüklükte ve kıvamda tasarlanır. 

Mır Mır Ürünlerini Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli? 

 • Mır Mır pet ürünlerini seçerken kedinizin alışkanlıklarını göz önünde bulundurmalısınız. 
 • Yaşam alanınızı paylaştığınız kedilerin rahatı kadar kendi konforunuzu da önemsemelisiniz. 
 • Ürünlerin içeriklerine bakarak karşılaştırma yapabilirsiniz. 
 • Ürünleri alıp deneyerek, kedinizin hangisini daha çok sevdiğini görebilir ve bir sonraki alışverişlerinizde tercihinizi o üründen yana kullanabilirsiniz. 

Mır Mır kedi ürünleri, 15 yıldır Türkiye'deki kedi dostları tarafından tercih edilir. Kedi kumlarında dayanıklı, karton paketli, doğa dostu ambalajlar da bulunur. Kedilerin sağlıklı ve uzun bir yaşam sürmesi için özenle hazırlanan içerikler, Mır Mır güvencesi altındadır. Siz de yaşam kalitenizi artıracak kumlar ve kedinizin beğenisini kazanacak konserve mamalar için Mır Mır markasını tercih edebilirsiniz. Hemen sipariş verebilirsiniz. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Mır mır

48 ürün var
 1. Ürün Çeşidi
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Değerlendirme Puanı
 4. Satıcı A-Z
 5. İndirimli Ürünler
 6. Sepette Kampanyalı Ürünler
 7. Kelime Filtresi
Teslimat FiltreleriKonumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Konum Seç
Yarın Kapında
Hemen Kapında
Başa dön