ARA
Loading interface...
Loading interface...
MİTSUBİSHİ CLEANSUİ
MİTSUBİSHİ Cleansui Sürahi Tipi Su Arıtma Cihazı (200 Litre)

MİTSUBİSHİ Cleansui Sürahi Tipi Su Arıtma Cihazı (200 Litre)

MİTSUBİSHİ CLEANSUİ
%0 indirim 560,00 TL 560,00 TL
( / adet)
%
  • (Kargo Bedava)
  • (Kargo Bedava)
DSACategoryId/60002705/2147483620/13003264/60000414/13003364
MİTSUBİSHİ Cleansui Sürahi Tipi Su Arıtma Cihazı (200 Litre)

MİTSUBİSHİ Cleansui Sürahi Tipi Su Arıtma Cihazı (200 Litre)

 

MİTSUBİSHİ Cleansui su arıtma cihazları ile sağlıklı su elde ederken, para tasarrufu yanında çevrenin korunmasına da katkı sağlayabilirsiniz!

Son 30 yıldır Dünya'da ve Türkiye'de giderek artan sayıda ev ve işletmede MİTSUBİSHİ Cleansui su arıtma cihazları kullanılmaktadır. Ambalajlanmış suyun sağlıksız olduğuna dair tespitler ve artan fiyatlar nedeni ile gün geçtikçe şişelenmiş su almak yerine, içme suyu olarak filtrelenmiş musluk suyu kullanmak isteyen insanların sayısı artıyor.

 

Cihazda her biri 200 Litre suyu arıtan filtreler kullanılmaktadır ve filtre ömrü bittiğinde kendiniz kolaylıkla yenisi ile değiştirebilirsiniz. MİTSUBİSHİ Cleansui sağlığa yararları yanında ayrıca para tasarrufu da sağlar ve plastik şişeler gibi ambalaj atıkları oluşturmadığından çevreye saygılıdır.

 

MİTSUBİSHİ Cleansui'nin benzersiz fiber membran teknolojisi sayesinde sağlığa zararlı bakteriler ve kirleticiler sudan ayrılırken, insan sağlığı için gerekli, faydalı mineraller su içinde kalmaktadır.

 

Su içmek için musluk suyunu kullanmıyorsunuz. Peki ya sevdikleriniz için özenle hazırladığınız yiyecek ve içeceklerde?

Ev ve iş yerinizde MİTSUBİSHİ Cleansui kullandığınızda musluktan daha sağlıklı ve lezzetli içme suyu elde edebilirsiniz. Soğuk su içmek istediğinizde Mitsubishi CLEANSUI Sürahi Tipi Su Arıtma cihazınızı buzdolabında muhafaza edebilirsiniz.

 

Ayrıca istediğiniz anda ve istediğiniz miktarda sağlıklı su üreten Cleansui sayesinde sevdiklerinize hazırladığınız yemek, çay ve kahve gibi içeceklerinizi hem daha sağlıklı hem de lezzetli hale getirebilirsiniz. Çünkü suyu kaynatmak suyun içinde bulunabilecek klor, çözünmüş kurşun, pas ve kloroform v.b. gibi pek çok zararlı maddeyi zararsız hale getirmez.

 

Tesisatçı ve elektrikçi çağırmak ya da mutfağınızda tadilat yaptırmak zorunda kalmayacaksınız! Servis ve bakım gerektirmez!

Yeni nesil MİTSUBİSHİ Cleansui sürahi tipi su arıtma cihazları ile servis ve bakım gerektirmeden, montaj ücreti ödemeden, tesisatçı ya da elektrikçi çağırmadan arıtılmış su elde edebilirsiniz. Mutfağınızda herhangi bir tadilat yaptırmanız da gerekmez.

 

Filtre değişim zamanı geldiğinde de yine herhangi bir servis ücreti ödemeden kendiniz kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Yeterli arıtma performansını sağlamak için filtre değişimi sırasında filtreyi yerine doğru şekilde taktığınıza emin olun.

Su arıtma esnasında elektrik harcamaz ve atık su israfı olmaz!

Suyun arıtılması esnasında elektrik kullanılmadığından elektrik bağlantısı yapılmasına gerek yoktur. Ayrıca diğer arıtma cihazlarında olduğu gibi atık su çıkışı söz konusu değildir. Bu sayede diğer cihazlarda olduğu gibi elde ettiğiniz her litre su için elektrik kullanımı ve atık su nedeniyle en başında fark edilmeyen ciddi ilave maliyetler ödemek zorunda kalmazsınız.

 

MİTSUBİSHİ Cleansui ile her zaman temiz, sağlıklı ve lezzetli su.

Aşağıdaki şekilden görüleceği üzere su kaynağı ile eviniz arasında içme suyunuza karışabilecek pek çok potansiyel zararlı maddeler bulunmaktadır;


 

MİTSUBİSHİ Cleansui Sürahi Tipi Su Arıtma Cihazı; mineralleri azaltılmamış, temiz, güvenli ve lezzetli içme suyu için bakterileri, yabancı maddeleri ve kokuları gideren 4 aşamalı filtreleme sistemidir. Bütün bu istenmeyen maddeleri uzaklaştırmak için tortu filtresi, seramik filtre, aktif karbon filtre ve fiber membran filtre kullanır.

 

MİTSUBİSHİ Cleansui Sürahi Tipi Su Arıtma Cihazı ile sudan uzaklaştırılan sağlığa zararlı maddelerin listesi aşağıdaki şekilden görülebilir;


 

LED Ekran filtre değiştirme zamanını gösterir.

Cihaz üzerinde bulunan LED ekran sayesinde 200 Litre su arıtma kapasitesine sahip olan kartuşun değişim zamanını görebilirsiniz. Cihazınız her seferinde 1,1 Litre su arıtır. Arıtma cihazınızın üzerinde en başta 180 rakamını göreceksiniz. Her arıtma sonrası sürahi üzerindeki butona basarak 180’den geriye doğru rakam ilerler. Ekrandaki rakam sıfırı gösterdiğinde filtreyi değiştirme vakti gelmiş demektir. Yeterli arıtma performansını sağlamak için filtre değişimi sırasında filtreyi yerine doğru şekilde taktığınıza emin olun.

 

MİTSUBİSHİ Cleansui su arıtma cihazları 2 yıl garantilidir.

Son dönemlerde şişelenmiş sularla ilgili olumsuz haberlerin medyada sık sık yer alması ve şişelenmiş su için ödenen bedelin artışı ile birlikte yüksek kaliteli ve 2 yıl garantili Cleansui ürünlerine rağbet artmaktadır. Otel, hastane, fabrika, okul, yurt, kamu kuruluşu gibi tesisler için yapmak istediğiniz toplu alımlarda lütfen bizimle iletişime geçiniz. Siparişleriniz 2 iş günü içinde kargo ile size ulaştırılır.

 

Dikkat edilmesi gereken önemli uyarılar;

Lütfen montaja başlamadan önce Kullanım Kılavuzunu dikkatle okuyunuz. İhtiyaç durumunda kullanmak üzere Kullanım Kılavuzu muhafaza edilmelidir.

 

Mitsubishi Cleansui su arıtma cihazları hijyenik durumu açısından hassas ürünler olduğu için ambalajı açılmış ürünler geri iade alınmaz.

 

MİTSUBİSHİ Cleansui sürahi tipi su arıtma cihazı filtresinin yerine doğru şekilde takılmaması durumunda yeterli arıtma sağlayamaz. Filtreyi yerine doğru taktığınızdan emin olun.

 

MİTSUBİSHİ Cleansui sürahi tipi su arıtma cihazınızı asla sıcak su ile kullanmayınız. Sıcak su ile kullanılması filtrenin özelliğinin bozulmasına, tıkanarak kullanılmaz hale gelmesine neden olabilir. Bu durumda filtreyi değiştirmeniz gerekmektedir.

 

Kuyu suyu, kaynak suyu, nehir, göl suyu gibi ya da herhangi bir nedenle çok miktarda kirlilik içerebilecek suların kullanımı uygun değildir.

 

 

Sert su daha fazla mineral içeren sudur. Cleansui suya sertlik özelliğini veren ve sağlık için gerekli mineralleri azaltmadığı için sert suyu yumuşak suya çevirme özelliği yoktur.


Garanti Süresi (Ay) 12
Yurt Dışı Satış Yok
Stok Kodu HBV000001GY8U
Bu ürün hakkında soru bulunmuyor.
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Sepette indirimli fiyat
Bu Kategorideki En Çok Satan Ürünleri Karşılaştır
su arıtma cihazı Su Arıtma Cihazı 3 Yollu Musluk
Aqualine Su Arıtma Cihazı Filtresi 3'lü Set
Gpd Eviye Bataryası Arıtma Çıkışlı Mar70
Aqualine Lg Membranlı Aqualine 5 Li Su Arıtma Filtre Seti
%39
637,00 TL 390,00 TL
Sepette %10 indirimli fiyat
351,00 TL
39,99 TL
%16
679,40 TL 574,00 TL
Sepette %10 indirimli fiyat
516,60 TL
%28
165,00 TL 119,00 TL
Sepette %8 indirimli fiyat
109,48 TL
Satıcı
Maya Banyo 9,9
KORKMAZLAR Ev Alet.&Su Arıtma Sistemleri 10
NALPORT 9,9
HANEDAN SU ARITMA 9,8
Değerlendirmeler
(221)
(436)
(201)
(396)
Kullanım Şekli Aç - Kapa - Aç - Kapa -
Montaj Yeri Tezgah - Tezgah -
Başa dön