Modacar markası, araba bakımı konusunda otomobil sahiplerine önemli çözümler sunarak zaman kazandırıyor. Bir aracın ihtiyacı olabilecek birçok yararlı gereci bir arada kullanıcıların beğenisine sunan firma, farklı araç modellerinde de kullanılabilen ürün çeşitleriyle geniş bir kullanım alanı yaratıyor. Arabaların dış görünüşündeki temizlik ve parlaklıktan araç içi hijyene kadar birçok noktaya temas eden yararlı araç bakım ürünleriyle dikkat çeken firma, pratik kullanım imkanı oluşturan ürünleriyle beğeni topluyor. Yeni ve modern tasarımlarla etkili kimyasalları bir araya getirerek araçların hijyen standardını üst düzeye çıkaran Modacar, takım halinde satışa sunduğu ürünlerle birçok bakım gerecine tek seferde sahip olma olanağı veriyor.

Modacar'ın güneş perdesi modelleri aracılığıyla güneşli ve sıcak günlerde daha rahat bir şekilde yolculuk yapabilme şansına erişiliyor. Kolay takılabilme özelliğine sahip olan bu güneşlikler sayesinde çocuklu aileler çocuklarının hava koşullarından olumsuz etkilenmesini önlüyor. Organizer bagaj çantaları sayesinde birçok araç bakımı malzemesini toplu olarak bir araya getirmek mümkün hale geliyor. Farklı ceplerden yararlanarak her ürünü boyutuna en uygun düşen cebe yerleştirme fırsatı yakalanıyor. Sarsıntılara karşı da bakım malzemelerini koruyan organizer'lar, üstü açık ya da kapalı tutulacak şekilde kullanılabiliyor. Dayanıklı kumaş malzemeleri sayesinde organizer modelleri uzun ömürlü bir kullanım deneyimi yaşatırken soğuk havalarda da koruma sağlamayı başarıyor. Güçlü dikiş teknolojileri sayesinde organizer'ların yırtılma, sökülme gibi problemler ortaya çıkarması önleniyor.

Özellikle yoğun sıcakların yaşandığı yaz aylarında arabanın içinin aşırı ısınmasını önlemeye yardımcı olan oto güneşlikleri ile araç koltuklarının solması ya da arabada unutulan çakmak gibi materyallerin sıcaktan dolayı patlaması gibi sorunlar ortadan kalkıyor. Alüminyum yapıları dolayısıyla güneş ışınlarını yansıtan oto güneşlikleri sayesinde arabaya ilk binildiği zaman yoğun ve boğucu bir ortamla karşılaşılmıyor. Araç camlarına uyumlu yapıları sayesinde saniyeler içerisinde otomobillerin ön ve arka camlarının güneşlikler yardımıyla koruma altına alınması mümkün hale geliyor. Güneş ışınlarının geliş açısına göre arabaların kapı camlarına da güneşlikler asılabiliyor. Hafif ve katlanabilir yapıda olan araba güneşlikleri aracın bagajında ya da bölmelerinde kolaylıkla muhafaza edilebiliyor.

Araç sürerken şoförlerin yaşayabileceği bel sorunları ve ağrıları azaltmaya yarayan Modacar bel yastıkları ile daha sağlıklı bir sürüş deneyimi yaşanıyor. Fileli ve esnek yapılarıyla ergonomik bir destek sağlayan bel yastıkları, hava geçirgenliği de oluşturarak belin terlemesini önlüyor. Koltuk açıları kişisel ihtiyaçlara göre ayarlandıktan sonra oldukça basit bir şekilde koltuğa geçirilebilen bel yastığı ile daha zevkli bir yolculuk geçirilebiliyor. Tenha yollarda yaşanabilecek lastik patlaması ya da lastiğin hava basıncındaki düşüşü gibi problemlere karşı araçlarda bulundurulması gereken Modacar hava kompresörü yardımıyla optimum seviyede lastik havası elde edilerek oldukça güvenli bir seyahat gerçekleştirilebiliyor. Güçlü yapısı sayesinde saniyeler içerisinde arzu edilen basınç seviyesini yakalayan kompresör, hafif ve kullanışlı yapısıyla göz dolduruyor. Arabaların bagajlarına kolayca sığdırılabiliyor.

Manuel olarak lastikleri şişirmeye yarayan ve aynı zamanda şoförlerin, çocuklarının bisikletlerinin lastiklerini şişirmek için de kullanabilecekleri Modacar lastik şişirme pompalarının sağladığı destekle yolda kalmak ya da trafiğe çıkamamak gibi problemler ortadan kalkıyor. Aynalı bir görünüm sağlayan Modacar cam filmleri sayesinde araç içinin saydam bir şekilde görülmesi, dışarıdan gelen ışığın aracı doğrudan etkilemesi önleniyor. Vantuzlu oto güneşlik modelleri de üreten Modacar markası, yapıştırma özelliğiyle arabaların arka camlarına son derece kolay bir şekilde monte edilebilen güneşlikler üretiyor. Saydam yapıları dolayısıyla arkadan gelen araçların ya da geri manevra yaparken arkada kalan bölgenin görülebilmesini engellemiyor.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Modacar

1.827 ürün var
  Diğer Kategoriler
 1. Ürün Çeşidi A-Z
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Değerlendirme Puanı
 4. Sepette Kampanyalı Ürünler
 5. İndirimli Ürünler
 6. Uyumlu Model
 7. Satıcı A-Z
 8. Kelime Filtresi
Teslimat FiltreleriKonumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Konum Seç
Yarın Kapında
Başa dön