Eğitim ve ders kitapları mevcut olan bilgilere katkı sağlamak ve eğitim süreci boyunca gerekli bilgiyi zamanında edinmeyi sağlıyor. Eğitim ve ders kitapları doğrudan ya da dolaylı olarak bilgi edinilmesini ya da pekiştirilmesini mümkün kılıyor. Eğitim kaynak kitapları ile beceriler arttırılabiliyor ve edinilen bilgiler kalıcı hale dönüştürülebiliyor. Bir konuda edinilen bilgiler önce kısa süreli hafızaya ulaşıyor. Bilgiler belirli zamanlarda tekrar edildikçe uzun süreli hafızaya geçiş yapıyor. Kişinin gelişimini doğrudan etkileyen eğitim kitapları kullanıcıların seviyesini belirliyor. Sınav kitapları bazı sınavlara hazırlanırken ya da daha iyi bir seviyeye ulaşılmak istendiğinde tercih edilebiliyor. Öğrenciler soru çözerek ve bolca pratik yaparak eksik kaldığı konuları net bir şekilde görebiliyor. Model eğitim yayınları ilkokul ve ortaokul öğrencileri için tüm branşlara özel ders kitapları, soru bankaları ve deneme sınavları üretiyor. Model eğitim yayıncılık ders kitapları arasında; türkçe, matematik, fen bilimleri, sosyal bilgiler, ingilizce, din kültürü gibi birçok ders yer alıyor. Ayrıca tüm derslerin bir arada sunulduğu Model eğitim yayınlarının ders kitapları da mevcut. Farklı serilerde üretim yapan Model eğitim yayınları arasında; Akıllı Süper Defter, Bana da Serisi, Banada Soru Bankası, Turbo Serisi dikkat çekiyor. Model eğitim yayıncılık Fen Köyü kitabı hikayeler serisinde yer alıyor. Model eğitim yayıncılık kitaplarına Hepsiburada ile ulaşarak çocuklarınız için uygun olan eğitim kitabını satın alabilirsiniz. 

Model Eğitim Yayıncılık Kitapları

Model eğitim yayıncılık kitapları ilkokul ve ortaokul öğrencilerine özel olarak tasarlanıyor. 1. sınıftan 8. sınıfa kadar her derse ait Model eğitim yayıncılık kitabı bulunuyor. Model eğitim yayıncılık çocuk kitapları arasında ise okuma kitapları yer alıyor. Model eğitim yayınlarının kitapları branşlara göre üretilerek satışa sunuluyor. Türkçe, matematik, fen bilimleri, sosyal bilgiler, ingilizce ve din kültürü olarak her derse ait eğitim kitabı var. Model eğitim yayıncılık kitapları arasında tüm dersleri kapsayan kitaplar da mevcut. Model eğitim yayınları farklı seriler şeklinde kitaplar üreterek öğrencilerin ve ebeveynlerin beğenisine sunuyor. Model eğitim yayıncılık ürünleri arasında; Akıllı Süper Defter, Bana da Serisi, Banada Soru Bankası, Deneme Sınavı, Hikayeler, Kodlama, LGS, Nitro Serisi, Okuma Anlama seti, Problemmatik, Son model, Süper model serisi, Süper oku süper anla ve Turbo serisi yer alıyor.

  • Model Eğitim Yayıncılık Akıllı Defter Serisi

Model eğitim yayıncılık Akıllı defter serisi 1., 2., 3. ve 4. sınıflar için özel olarak tasarlanıyor. Akıllı defter serisinde tüm dersler, Türkçe dersi ve matematik dersi seçeneği bulunuyor. Akıllı defter tüm dersler kitap içeriği müfredata tamamen uygun. Öğrenci merkezli olan Akıllı defter tüm dersler kitabı; konu özeti, değerlendirme testleri, eğlenceli ve bol etkinlik içeriyor. Aynı şekilde müfredata uygun olarak tasarlanan Model eğitim yayıncılık Akıllı defter serisi Türkçe ve matematik kitapları alıştırma, test ve boşluk doldurma seçenekleri ile hem eğlendiriyor hem de öğretiyor. Akıllı defter serisi türkçe ve matematik kitapları problem çözme ve görsel okuma vadediyor. 

  • Model Eğitim Yayıncılık Bana da Serisi

Model eğitim yayıncılık Bana da serisi arasında; eğitim setleri, soru bankaları, okuma yazma setleri, yaprak testler, yarıyıl tatil kitapları yer alıyor. Bana da serisi Türkçe, matematik, sosyal bilgiler, fen bilgisi, hayat bilgisi gibi farklı derslerde tasarlanıyor. İlkokul öğrencilerine hitap eden Bana da serisi, eğlenceli içerikleri çocukları ders çalışmaya teşvik ediyor. Bana da serisinin soru bankası kitapları da mevcut. Öğrenciler öğrendikleri bilgileri sorularla pekiştirebiliyor. 

  • Model Eğitim Yayıncılık Deneme Sınavı Serisi

Model eğitim yayınları deneme sınavları içeren kitaplar satışa sunuyor. Deneme sınav kitapları arasında hem ilkokul hemde ortaokul öğrencilerine hitap eden seçenekler yer alıyor. Fen bilimleri, inkılap tarihi ve Atatürkçülük, ingilizce, din kültürü gibi derslerin deneme sınavlarından oluşan 8. sınıf kitapları öğrencileri liseye giriş sınavına hazırlıyor. 

  • Model Eğitim Yayıncılık Hikayeler Serisi

Model eğitim yayınları hikayeler serisi arasında; Fen Köyü Büyüyor, Asya Efsanesi, Ay Masalları hikaye serisi, Opalya hikaye serisi, Türkçe Köyü, Meslek Sırrı, Anadolu Masalları, Keloğlan gibi birçok farklı seri yer alıyor. Farklı sınıflara hitap eden hikayeler, öğrencilere hem keyifli vakit geçirtiyor hemde kitap okumayı sevdiriyor. Hikayeler serisi kitaplarında birçok bilindik masal ve hikayeye rastlanabiliyor. 

  • Model Eğitim Yayıncılık Kodlama Serisi

Model eğitim yayıncılık kodlama modelim serisi 2., 3. ve 4. sınıfa giden öğrencilere hitap ediyor. Kodlama serisinde tüm dersler bulunuyor. 48 sayfaya sahip olan kodlama serisi eğitim kitapları 1, 2, 3 olarak farklı seviyelerden oluşuyor. 

  • Model Eğitim Yayıncılık LGS Serisi

Model eğitim yayıncılık LGS kitapları 8. sınıftaki öğrenciler için özel olarak üretiliyor. Soru bankası ve deneme sınavları şeklinde tasarlanan LGS kitapları tüm dersleri içerebiliyor ya da tek bir derse hitap edebiliyor. Farklı sayfa sayılara sahip olan LGS kitapları öğrencileri liseye giriş sınavına hazırlıyor. 

  • Model Eğitim Yayıncılık Nitro Serisi

Model eğitim yayıncılık nitro serisi 7. ve 8. sınıflar için üretiliyor. Soru bankası kitapları arasında yer alan Nitro serisi her ders özelinde ayrı ayrı tasarlanıyor. Nitro serisi matematik soru bankası kitaplarında beceri temelli sorular, matematik okuryazarlığını ölçen sorular, günlük hayatla ilgili sorular ve pratik çözüm yöntemleri yer alıyor.

Model Eğitim Yayıncılık Fiyatları

Model eğitim yayıncılık fiyatları dersine, yayın tarihine, adedine, içeriğine, hitap ettiği sınıfa göre değişiklik gösteriyor. Model eğitim yayınlarının kitapları Hepsiburada’nın kitap, film, müzik kategorisi altında listeleniyor. Farklı satıcılar tarafından satışa sunulan Model eğitim yayıncılık kitapları farklı ders ve sınıf seçenekleri ile her ihtiyaca yanıt verebiliyor. Model eğitim yayınlarının kitapları en çok satanlar, değerlendirme sayısı, artan fiyat, azalan fiyat, en yeniler ve ürün puanı şeklinde sıralanabiliyor. Beğenilen Model eğitim yayıncılık kitapları içerik ve fiyat açısından karşılaştırılabiliyor. Bu sayede kullanıcılar ihtiyaçlarına ve bütçelerine hitap eden eğitim kitabına ulaşabiliyor. Model eğitim yayınlarının kitapları araştırılırken en az ve en çok şekilde fiyat aralığı belirlenebiliyor. Bu şekilde kullanıcılar eğitim kitabı için ayırdıkları bütçenin dışına çıkmadan alışverişlerini tamamlayabiliyor. Model eğitim yayıncılık kitapları için çeşit, fiyat aralığı, değerlendirme puanı, kampanyalı ve indirimli ürünler, yayın tarihi, yazar, boyut ve satıcı filtrelemesi yapılabiliyor. Filtreleme özelliği kullanıcıların arama skalasını daraltıyor. Böylece kullanıcı aradığı özelliklere sahip olan ürüne daha hızlı ve kolay yoldan erişiyor. 

Model Eğitim Yayıncılık İndirim ve Kampanyaları

Online alışveriş sitelerinde birçok farklı kategoride yer alan ürünler için indirim ve kampanyalar düzenleniyor. Aynı şekilde Hepsiburada’da Model eğitim yayınlarının kitapları için fırsatlar sunabiliyor. Model eğitim yayıncılık indirimlerine “Süper Fiyat, Süper Teklif” kısmından ulaşılabiliyor. Model eğitim yayıncılık kampanyaları için ise “Kampanyalar” bölümüne göz atılabiliyor. Olası indirim ve kampanyalar kullanıcıların bütçelerinden tasarruf etmelerine yardımcı oluyor. Bu sayede kullanıcılar artan bütçesi ile farklı ihtiyaçlarını karşılayabiliyor. Model eğitim yayınlarının kitaplarında indirim ya da kampanya yoksa indirim alarmı kurulabiliyor. İndirim alarmı aktif olduğunda beğenilen eğitim kitabının fiyatında bir azalış olursa kullanıcı bilgilendiriliyor. Böylece kullanıcı anlık indirim fırsatlarını kaçırmıyor. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...