Hayat Kimya firmasının bir markası olan Molped 1999 yılından itibaren, girmiş olduğu pazarda ilklere imza atarak büyük bir üne kavuşmuş ve tüketicilerinin beğenisini kazanmış bir markadır. Molped, kadın tüketicilerinin rahatlığını düşünerek, regl dönemlerinde güvenle kullanabilecekleri Ultra ve Kalın hijyenik Ped ve Günlük Ped ürünlerini üreterek tüketicilerine farklı tercihler sunuyor.

Molped Daily Care ve Molped Daily Care Ligt günlük pedleri, sizlerin gün içerisinde kendinizi rahat ve huzurlu hissetmenizi sağlıyor. İncecik yapısı ile günlük kullanım için son derece uygun olan pedler, regl dönemi dışındaki diğer günlerde de rahatça kullanılabiliyor. Hijyenik ped kategorisinde ilkleri yaratan Molped, tekli çanta paketlerinde günlük ped çeşitlerini sizlere sunarak, ürünlerini kolaylıkla taşınabilir bir ürün haline getiriyor. Renkli paket tasarımı ile de göz zevkinize önem veren Molped, sizlere her zaman değer vererek özel olduğunuzu hissettiriyor.

İncecik günlük pedleri ile kolay hareket etmenize imkan tanıyan Molped, her yönden nefes alan yumuşacık emici bariyerleriyle kendinizi temiz ve ferah hissetmenizi sağlıyor. Günlük pedlerin çok daha fazla bir emici özelliğe sahip olması ve yokmuş gibi bir his vermesi sizi hem rahat ettiriyor hem de huzurlu hissettiriyor. Kendinizi çiçek bahçesindeymiş gibi hissetmenizi sağlayan Molped, farklı çiçek kokularıyla ürettiği günlük pedleri siz tüketicileri ile buluşturuyor.

Ultra ped kategorisinde bulunan Molped Ultra Gece Pedleri, çamaşırınıza daha rahat bir kavrama sağlayarak, regl döneminizde gece boyunca daha sağlıklı ve daha rahat bir uyku uyumanızı sağlıyor. Yüksek emici dokusu sayesinde, ihtiyacınız olan tüm yumuşaklığı gece boyu sizlere sağlayarak cildinize özen gösteriyor.  Gün içerisinde de rahatlıkla kullanabileceğiniz Molped Ultra Gece pedleri, ipeksi yumuşaklığa sahip üst yüzeyi ve kanatlarıyla kendinizi kuru hissetmenizi sağlayarak kaliteli bir gün geçirmenize yardımcı oluyor.

Ultra Ped kategorisinde bulunan bir diğer ürün olan Ultra Normal Ped, sıvıyı hapseden emici tanecikli dolgun iç yapısı ve vücudunuza uyumlu şekli ile size yüksek bir güvence veriyor. Kokuları hapsedici özelliği sayesinde gün içerisinde rahat hareket edebilmenizi sağlayan Molped, ihtiyacınız olan hassasiyeti ve yumuşaklığı siz tüketicilerine sağlıyor.

Ultra Ped kategorisinin son ürünü, Ultra Uzun Ped reglinizin yoğun olduğu günlerde sizi garanti altına alarak hiçbir şekilde kaydırma yapmadan cildinize karşı oldukça duyarlı davranıyor. Sızıntılara karşı büyük bir hassasiyet gösteren Molped, Ultra Uzun Ped ürünü ile ekstra bir koruma sağlıyor. Esneklik özeliği sayesinde gün içerisinde tedirgin olmadan rahatça hareket edebilmenize imkan veriyor.

Molped’in bir diğer ürünü olan Kalın Pedler, kalın ped kullanmayı tercih eden tüketicileri için özel olarak üretiliyor. Normal pedlere oranla daha kalın ve güçlü olan kalın pedler, size ekstra bir koruma sağlayarak kendinizi rahat hissetmenizi sağlıyor. Sıvıyı hapseden emici bölgesi, sıvının anında emilmesini sağlayarak gün boyunca kuru ve temiz kalmanıza yardımcı oluyor.

Molped’in ürünleri olan bütün pedler uzman dermatologlar tarafından test edilip onaylanarak tüketicilerine sunuluyor. Büyük bir titizlik ve hassasiyetle üretilen Molped pedleri dünya çapında bir kitleye sahip. 60’dan fazla ülkede ürünlerini kadınlar ile buluşturarak, elde ettiği başarısını her geçen gün katlamaya devam eden Molped, tüketicilerini mutlu etmeye devam ediyor.

Regl döneminizde rahatlıkla kullanabileceğiniz Molped ürünleri, farklı ped çeşitliliği ile sizlere kalitesinin güvencesini veriyor. Tüketicisinin sağlığını ve konforunu öncelik olarak ilke edinen Molped, Ekonomik paketleri ile bütçenizi de önemsiyor. İhtiyacınıza göre çok uygun fiyatlarla alabileceğiniz ürünler, regl döneminiz boyunca kendinizi rahat hissedebilmenizi sağlıyor.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Molped

396 ürün var
  1. Ürün Çeşidi
  2. Fiyat Aralığı
    -
  3. Değerlendirme Puanı
  4. Kuponlu Ürünler
  5. Satıcı A-Z
  6. İndirimli Ürünler
  7. Hemen Al Sonra Öde
  8. Kelime Filtresi
Teslimat FiltreleriKonumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Konum Seç
Yarın Kapında
Başa dön