Futbolcu tam olarak nereye göndermek istiyorsa, sapma yapmadan o bölgeye gidebilme kabiliyetine sahip Molten futbol topları standart toplara oranla iki kat fazla kontrol sağlar. Oyunun her aşamasında üstün top kontrol yeteneği sunarak güçlü bir performans sergilenmesine olanak tanır. Geleneksel futbol toplarının beşte biri oranında emiciliğe sahip Molten, oyun kalitesinin hava koşullarından etkilenmesine izin vermez. Üstün tasarım özellikleri ile seçkin bir yüze sahip olan futbol topları sizi birinci sınıf seçeneklerle buluşturur.

Molten Futbol Topu

Spor ürünleri tasarımı konusunda dünyanın önde gelen markalarından olan Molten, tüm spor branşları için tasarladığı kaliteli toplar ile milyonlara hitap eder. Sporcunun performansını doğrudan etkileyen top üretiminde kullandığı ileri teknoloji ile profesyonel sporcular kadar amatör oyuncuları da doğru top seçenekleri ile buluşturan Molten futbol topları oyundan alınan keyfin katlanmasına yardımcıdır.

FIFA onaylı ürünleri ile dünya çapında elit sporcular için en iyi seçeneklerden bir tanesi olarak öne çıkan Molten, top tasarımı konusundaki başarısı ile uluslararası alanda isim yapmış ve beğeni kazanmıştır. Kullandığı çapraz füzyon yapıştırma tekniği ile her sporcuya hitap eden kontrol ve tutarlılığa sahip kusursuz bir yüzey oluşturmuştur. Topun geliş yönünü optimize eden gelişmiş çok katmanlı mimarisi ve yüksek yoğunluklu lateks iç yapısı ile birlikte olağanüstü performans sağlayan Molten futbol topları yenilenmiş teknolojisi ile su emilimini asgari seviyeye indirir.

Antrenörlerin takımı hazırlamak için tercih ettiği, futbolcuların yoğun program ve rekabet içinde yeteneklerini ortaya dökebilecekleri form ve dayanıklılıkta tasarlanan futbol topları kaliteden ödün vermeyenler için popüler bir seçim sunar. İmza attığı benzersiz tasarıma sahip top serileri ile her seviyede oyuncu için ürettiği futbol toplarında renk ve boyut çeşitliliği mevcuttur. Hava kaybına imkan vermeyen sibop yapısı, yüksek parlaklığa sahip poliüretan dış yüzeyi ve açılmaya karşı tam koruma sağlayan dikiş kalitesi ile turnuva ve yarışmalar için mükemmel bir seçimdir.

Profesyonel ve amatör kulüplerde, okulların futbol takımlarında, özel turnuvalarda, halı ve çim sahalarda tercih edilen Molten tasarımları uluslararası üst düzey rekabetlerde de yoğun olarak kullanılmaktadır.

Molten Futbol Topu Fiyatları

Büyükler için olduğu kadar küçüklerin de futbol yeteneğini geliştirirken ayak sağlığını gözeten Molten tasarımları, farklı teknik özelliklere sahip kaliteli ürünleri ile futbol topu piyasasındaki yerini sağlamlaştırmıştır. Farklı gramajlarda yüksek kalite ile üretilen Molten topları hayalinizin de ötesine taşacak oyun konforuna kavuşmanıza olanak sağlar.

Molten, her bir ürünü beğeninize sunmadan önce farklı kategorilerdeki testlerden geçirerek kullanımını onaylar. Kullanılacak zemine, iklime ve yaş grubuna göre sınıflandırılan ürünlerde kullanılan yoğunluk ve farklı birleştirme teknikleri ise fiyatı belirleyen en önemli unsurdur. Müsabakalara göre optimum ağırlıkta, görsel olarak zengin çeşitlilikte, minimum su alımı ve maksimum top kontrolü sağlayacak nitelikler gözetilerek üretilen Molten futbol topu fiyatları ile de bütçenize uygun seçenekler sunar.

Topun oyun içinde kaldığı süre boyunca yıpranmasını engelleyecek, çekilen şutları ve atılan pasları arzu edilen noktaya yönlendirebilecek toplar aynı zamanda ayağa zarar vermeyecek kadar da yumuşak formdadır. Sertlik ve yumuşaklık dengesini ince bir çizgi üzerinde dengelemeyi başaran Molten, topun şiddetini ayağa ideal seviyede yansıtan, çabucak deforme olmayan ve aldığı darbeler nedeniyle formunda bozulmaya imkan vermeyen futbol topları ile oldukça beğeni kazanır.

Molten futbol topu çeşitleri okul bahçelerinde, mahalle aralarında, boş arsalarda, çim sahalarda, halı sahalarda, toprak sahalarda, suni çim yüzeylerde, ıslak ve kuru zeminlerde ve kumda güven duyarak kullanabilmeniz için size mükemmel tercihler sunar.

Molten Futbol Topu Fiyatları

23 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Molten
  2. Nike
  3. Adidas
  4. Voit
  5. KIPSTA
  6. Puma
  7. Delta
  8. Mikasa
  9. Selex
  10. Lescon
  11. Lotto
  12. Vertex
  13. Wilson
  14. Altis
  15. Sportive
  16. Fenerbahçe
  17. Sportica
  18. Slazenger
  19. Techsport
  20. Tryon
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Fırsat Ürünleri
 4. Ürün Puanı
 5. Satıcı A-Z
 • Marka Molten
DSACategoryId/60001546/2147483635/353044/19001/19021/molten
BAŞA DÖN