Monster Dizüstü Bilgisayar

Monster, dizüstü ve masaüstü bilgisayar modelleri ile bilgisayar ekipmanlarının satışını yapan, Fokus Bilgisayar'ın sahip olduğu uluslararası alanda tanınmış bir markadır. Monster şu ana kadar yüksek performans, güçlü donanım ve bileşenler sergiledi ve en son yazılım ve oyunlarda sorunsuz bir şekilde çalışarak kullanıcılara birinci sınıf bir ""Monster"" dizüstü bilgisayar sundu, ve sunmaya da devam ediyor. Monster notebook oyun bilgisayarı fiyat politikası, ""marka değeri"" adına diğer dünyaca ünlü dizüstü bilgisayar markaları tarafından alınan ücretlerin %3-10'unu içermemektedir. Bu nedenle kullanıcıların ek marka ücreti ödemesine gerek kalmamaktadır. Uygun fiyatlı ve kullanıcı dostu olan Monster markası, notebook bilgisayar pazarında varlığını sürdürmektedir. Birbirinden farklı özelliklere sahip modeller sunmaktadır. Geniş bir ürün yelpazesi sunan markanın sunmuş olduğu ürünlerin fiyat/ performans dengesi de çok iyi olduğundan kullanıcı açısından olumlu şekilde değerlendirilen markalardan bir tanesidir. Bu açıdan da zaten kullanıcılarını performans açısından oldukça kaliteli bir şekilde tatmin eden marka, bu tatminiyet duygusunu fiyatlarına da yansıttığından dolayı uzun bir süredir kullanıcılarının göz bebeği konumunda yer almıştır ve almaya devam etmektedir.

Monster notebook, bilgisayar pazarını mevcut iş ortakları aracılığıyla yönetmekte ve düşük fiyatlarla yüksek kaliteli ve yüksek performanslı ürünler sunarak müşteri memnuniyeti sağlamaktadır. Böylelikle karlılık stratejisinin sürekliliğini sağlamakta ve hedeflerini gerçekleştirmeyi başarmaktadır. Ürünlerde özelleştirme seçenekleri bulunmaktadır ve müşteriler bundan hoşlanır. Ürünün kullanımının başından sonuna kadar kullanan kişi, kendisini özel hisseder ve bu sayede konfor alanı içerisinde kullanım gerçekleştirir. Belli bileşenleri ve işletim sistemi de müşteri çekebilir. Ek olarak, taşınabilir bilgisayardaki herhangi bir işlevi yükseltme fırsatı da sağlar. Kullanıcılar, Microsoft Windows işletim sistemi olan veya olmayan ürünleri satın alabilir. Masaüstü bilgisayarlarla karşılaştırıldığında, çoğu bilgisayar kullanıcısı dizüstü bilgisayarları tercih eder. Notebook bilgisayarlar için bu tercihin ana sebebi şüphesiz kullanım kolaylığıdır. Ek olarak, bu ürün, fiyatları büyük ölçüde değişen dizüstü bilgisayarlar için paraya değer olmalıdır. Bu durumda Monster laptopları kullanıcılarının aradığı birçok özelliğe sahip ve olağanüstü performansı ve yüksek çözünürlüklü ekranı insanların ilgisini çekmektedir. Monster dizüstü bilgisayarların fiyatı da modele göre değişiyor ancak en uygun fiyat sayfamızda sizleri bekliyor.

Monster Oyuncu Bilgisayarı

Monster notebook bilgisayar cihazlarının kullanıcıları için en büyük avantajı, gerekli tüm işlevleri içeren, gelişmiş teknik ekipmanlarla yapılandırılmış veya alıcının gereksinimlerine göre yeniden yapılandırılabilen esnek bir üretim modeli uygulamasıdır. Bu durum sadece kullanıcı ihtiyaçlarını karşılamakla kalmaz, müşteri memnuniyetini de artırabilir. Genel olarak markanın kullanıcılarına sunduğu teknolojinin en büyük amacı da aslında budur. Kullanıcılarına maksimum kalitedeki modellerini sunarken, en iyi deneyimleri uygun fiyatlarla yaşamalarını sağlamak. Bu yolda emin adımlarla ilerlemek için ise Monster modeli en yeni ve en gelişmiş teknolojiyi kullanır. SSD, yüksek RPM sabit sürücüler ve belleğe sahip kullanıcılar için güçlü standart dışı muhteşem ürünler sağlar. Aynı zamanda özelleştirilebilir seçenekleri ile müşteriler, beklentilerini karşılayan benzersiz bir dizüstü bilgisayar kullanabilir. Bu doğrultuda Monster, kullanıcı ihtiyaçlarına göre tercih ettiği dizüstü bilgisayarın ön yüzünde kişisel bir etiket tasarımı ile ürün kişiselleştirme sağlayabilir. Birçok modeli oyunları rahatlıkla çalıştırabilir. Bunlardan önce çıkanları Abra ve Tulpar modelleridir. Bu modeller, oyunseverlerin beklentilerini karşılayacak şekilde tasarlanmıştır. Portatif iş istasyonu isteyenler için Markut serisi laptop olarak üretilir ve profesyoneller projelerini kolaylıkla uygulayıp kısa sürede render edebilir. Ürünleri Intel'in 10. nesil işlemcileri ve Nvidia'nın RTX ve GTX grafik kartlarını içerir.

Kullanıcılar için bir diğer önemli konu ise şüphesiz satış sonrası teknik destek. Monster bu noktada bir fark yaratıyor. İletişimi asla kesmeyen verimli bir uzman ve yöneticiler ekibi, sorunu en kısa sürede çözecektir. Kullanıcılarla ömür boyu sürecek bir ilişkisi olan Monster, beklenen talepleri karşılamak ve satış sonrası memnuniyeti sağlamak için donanım ve yazılım alanlarında yetenekli kişilerle çalışmaktadır. Dizüstü bilgisayar dünyasında sayısız marka ve model arasında yer alan Monster notebook, özellikleri ve performansları ile insanların dikkatini çekiyor. Tüm Monster dizüstü modelleri çok iyi bir soğutma döngüsüne sahiptir ve bu döngü sayesinde grafik kartı (bilgisayarın en güvenilir kısmı) iyi soğutulur. Monster markası esas olarak oyun bilgisayarları alanında gücünü gösteriyor ve tüm masaüstü bilgisayar modellerinin performans değerleriyle rahatlıkla yarışabilir bir görüntü sergiliyor. Ayrıca tüm oyun türlerinde Intel’in en güçlü işlemcilerini ve Nvidia tarafından özel olarak geliştirilen GPU'larını kullanıyor.

Yüksek Performansı ile Monster Bilgisayar

Markanın ilerlemesini sağlamak için yüksek performanslı ürünler; uzman ve profesyonel bir ekip, uyumlu bir çalışma ortamı tarafından üretilmektedir. Çalışma ortamındaki uyum da doğal olarak ürünlerin kalitesine direkt olarak etki etmektedir. İnce elenip sık dokunarak üretimi gerçekleştirilen ürünlerin isimleri belirlenirken dahi farklı bir strateji izlenmektedir. Dizüstü bilgisayar kategorisinde bulunan her ürün Türk mitolojisindeki canavarlardan esinlenerek, bazen devasa Abra (Abra) yeraltında, bazen de çift başlı kartal kafası (Semruk) şeklinde tanıtılmaktadır. Bu devlerin mükemmel işlevleri, bilgisayarları başka bir boyuta taşıyor. Çoklu ekran seçeneği ile, kolayca ekranlar arasında geçiş yapabilir ve iş süreçlerini oldukça hızlandırabilirsiniz. Saatler süren oyun deneyimlerinizde ısınma sorunlarını ortadan kaldırabilirsiniz, yüksek veri depolama yetenekleri size akıcı ve sorunsuz bir oyun deneyimini vaad etmektedir. Bu canavar benzeri modeller, kullanıcıların keyifli bir deneyim yaşamalarını sağlar.

Kullanım kolaylığı ve rahatlığı sağlamanın yanı sıra her yaştan alıcı bu dizüstü bilgisayarlara ilgi göstermiş, teknik donanım altyapısı ve birçok avantajı nedeniyle geniş bir kullanıcı kitlesini de kendine çekmiştir. Günümüzde dizüstü bilgisayarlar evlerde, işyerlerinde, okullarda, ofislerde ve diğer yerlerde sadece iş için değil oyun oynamak için de yaygın olarak kullanılmaktadır. Son yıllarda teknolojinin gelişmesiyle birlikte oyun dünyası da buna göre şekil aldı ve neredeyse baştan aşağı değişti. Yüksek kaliteli grafik kalitesi, geniş SSD kapasitesi ve ram kullanımı olan ürünler performans gereksinimleri seviyesindedir. Monster notebook i7 oyun meraklılarına yüksek performanslı dizüstü bilgisayarlar ve güçlü piller sağlamak için sürekli değişen teknolojiyi takip ediyor. Yalnızca taşınabilir bilgisayarlar tasarlamakla kalmaz, aynı zamanda oyun dünyası için Monster oyuncu bilgisayar seçenekleri oluşturmak için oyuncu cihazları (fare, klavye, mouse pad, gamepad vb.) tasarlar. Ürün tasarımında estetik anlayışı ve özel aydınlatması ile her zaman farklılaşmaktadır. Tasarım için yüksek kaliteli ekipman ve bileşenleri birleştiren bu modeller uzun yıllar kullanılabilir. Sayfamız üzerinden tüm laptop modellerini ziyaret edebilir, beğendiğiniz laptop modellerini çeşitli ürünler üzerinden inceleyebilirsiniz. Markanın sunduğu Huma serisi hafif ve küçük ekranlar iş kategorisine girerken, NVIDIA'nın en etkili GPU'larından biri olan Quadro GPU kullanan Markut serisi iş istasyonu kategorisini oluşturuyor. Ayrıca marka, kararlılıkla ömür boyu ücretsiz bakım hizmeti vermektedir.

Alanında En İyi Markalardan: Monster

Kullanıcıların Monster notebook RTX tercih etmesinin birçok nedeni vardır. Çünkü Monster notebooklar, sadece kar amacı ile üretimi gerçekleştirilen bilgisayarlar arasında değildir. Bilgisayarların asıl olarak üretilme amacı ve üreticilerin ilk olarak sağlamak istediği geri dönüşler, kullanıcıların ürünü ne kadar beğendikleri ile alakalı olmaktadır. Ürün üreticileri, kullanıcıya bilgisayarın ambalajını açtığı andan, bilgisayarını son kez kapattığı ana kadar maksimum düzeyde bir performans sunmak amacı ile üretimi gerçekleştirmektedir. Bu sebeple birçok açıdan dikkat çekici özellik ile ürünleri donatmaktadırlar. Tasarımı, kökeni, hikayesi ve yüksek performanslı özellikleri de bu nedenle kolayca insanların dikkatini çeker. En önemlisi, tüm teknik imkânlardan yararlanarak kullanıcı ihtiyaçlarına göre üretim yaparlar. Bu nedenle, istenen işlevlerin çoğu geniş ürün yelpazesi arasından seçilen modeller içinde rahatlıkla bulunabilir. İstenen işlevlerden öne çıkanlardan bir tanesi de ekran çözünürlüğüdür. Monster dizüstü bilgisayarları incelerken bu ürünlerin ortalama ekranının 15,6 inç civarında olduğunu görebilirsiniz. Yüksek ekran çözünürlüğü, yüksek kaliteli filmler, TV şovları ve videolar izlemenizi sağlar. Yüksek çözünürlük, donma veya gecikme olmaksızın düzgün görüntüleme sağlar. Dizüstü bilgisayarlar genellikle taşınabilir oldukları için tercih edilmektedir ancak kullanıcıların Monster dizüstü bilgisayarları tercih etmesinin birçok nedeni vardır. Basit bir örnek olarak, klavyenin altındaki LED ışık tasarımı size görsel bir şölen getirmektedir. LED ışığın rengi modelden modele değişmekte olup karanlık bir ortamda bile oyun oynarken ve yazı yazarken rahatlıkla kullanılabilmektedir. Klavyenin hızlı tepki vermesini sağlamak için, hassas dokunuşlara sert dokunuşlar olmadan bile yanıt verebilir. 

Monster markası kullanıcılara ek maliyet getirmez. Örneğin genelde birçok dizüstü bilgisayar çeşitleri ısı sorunlarını ortadan kaldırmak için ek ekipmana ihtiyaç duyar. Monster’ın, ısınma sorunlarını ortadan kaldırmak için özel olarak tasarladığı bir soğutma fanı sistemi sayesinde, bilgisayarınızda kolaylıkla işlem yapabilirsiniz. Grafik kartı bileşeni olarak Nvidia Geforce GTX serisini içeren bir donanım yardımıyla, herhangi bir yırtılma veya donmaya neden olmadan sorunsuz bir şekilde oyun oynayabilir. Abra serisi aynı zamanda 120 Wh pil kapasiteli bir bataryaya sahip olup, Ethernet, USB, Wi-Fi 6 ve Bluetooth 5.1'i destekler. Diğer seri Tulpar; Intel'in onuncu nesil Core i7 işlemcisini kullanıyor. Bu işlemci ile üst ve alt sınır frekans değerleri yüksek kapasiteyi korur.

Şimdi Oyuncu Bilgisayarı Edinmenin Tam Sırası

Monster oyun bilgisayarı serisine ek olarak Huma dizüstü modelleri, evde veya ofiste, uzun saatler çalışmanın gerekli olduğu yerlerde hızlı iş akışları gerçekleştirebilir ve geniş bir veri depolama işlevine sahiptir. Adını Huma Bird'den alan bu seri, profesyonel iş hayatına farklı boyutlar getirmektedir. Huma kuşlarının, uçtukları yerlere dinlenmek yerine yüksek irtifalarda uçarak zengin bir bilgi taşıdıklarına inanılıyor. İncelik, zerafet ve güçlü işlevleri insanların dikkatini çekmektedir. Huma sadece 1 kg ağırlığında ve 17 mm kalınlığında laptop çantasında da rahatlıkla taşınabilir. Böylelikle ısı üretimi problemleri olmadan ideal bir dayanıklı ticari bilgisayar haline gelir. Aslında laptopların kullanıcılarına ilk ve asıl olarak sağlamak istedikleri kolaylık da bu amaçla planlanmaktadır. Hafif bir kullanım imkanı sağlarken bir yandan da sağlanabilecek maksimum performansın sağlanması. Klavyesi, aydınlatılmış, geniş ve temiz tuş kombinasyonlarına sahiptir. İşyerinde fare kullanmayı sevmeyenler için touchpad alanı geniştir. Böylelikle ergonomik ve rahat bir yazma deneyimi sağlanır.

8 saate varan pil ömrü özelliği, ticari bilgisayarlardan hoşlanan kullanıcılar için önemli bir özellik haline geldi ve bilgisayar, gün içinde prizsiz olarak mobil görevlerini tamamlayabiliyor. İnce, zarif, kompakt tasarımı, mükemmel ve güçlü performansı ile bu model, kullanıcı beklentilerini kolaylıkla karşılayabilir. Bu nedenle, forumda birçok kullanıcı yorumu almak ve markayla ilgili birçok açık konu görmek kolaydır. Monster notebook yorum ve kullanıcı değerlendirmelerini inceledikten sonra ilk olarak mükemmel performans değerlerini görürsünüz. Bileşenlerinde kullanılan güçlü işlemci, yüksek bellek ve yüksek kaliteli ekran kartı ile birçok inceleme, performansının aynı fiyata satın alınabilen en iyi bilgisayarlardan birisi olduğunu öne çıkardı. Ayrıca grafik kartı ısı emicisinin çok iyi olduğu ve uzun süreli yüksek performans kullanımının bile grafik kartını ısınmasına neden olmayacağı sıklıkla görülmektedir. Çoğu Monster kullanıcısı, satın aldıkları Monster modelinin çok uygun maliyetli olduğuna dikkat çekiyor. Bu açıdan da kullanıcılar, markayı ayrı bir şekilde tutarak takdir ediyor. Çünkü aldıkları performansı, önceki aldıkları performanslara göre kıyasladıklarında birçok açıdan kaliteli bir oluşumun içinde yer aldıklarının farkına varıyorlar. Bu da marka ve kullanıcı arasında karşılıklı bir güven ortamı oluşturuyor.

Monster Bilgisayar Modelleri

Monster notebook inceleme makaleleri de gösteriyor ki bu modellerin kullanımı çok rahat ve uzun pil ömrü nedeniyle, tüm gün hareket etmeye devam etmek isteyenler için mükemmel. Dizüstü bilgisayar kullanırken dikkat edilmesi gereken bir nokta; dizüstü bilgisayar tamamen kapanana kadar dizüstü bilgisayarı şarj etmeyin. Buna dikkat ederseniz pil ömrü kısalabilir. Dizüstü bilgisayarı taktıktan veya pili tamamen şarj ettikten sonra, ekran parlaklığı en yüksek noktaya ulaşacaktır. Şarj miktarı azaldıkça parlaklık otomatik olarak azalacaktır. Bu ayarları değiştirmek isteyen kullanıcılar, tercihlerini işletim sistemi içinde sağlanan ""Gelişmiş Ayarlar"" sekmesinden özelleştirebilirler. Bu cihazlarla diğer cihazları (hoparlörler, fareler ve oyun klavyeleri gibi) kullanabilirsiniz. Son teknoloji ile yüksek kaliteli ekipman, malzeme ve yazılımların bir araya getirilmesiyle tasarlanan Monster bilgisayar, bu fonksiyonları sayesinde uzun süreli kullanıma uygun yüksek performanslı ürünler yaratmıştır. Grafik kartının ve bellek bileşenlerinin toplu olarak depolanması, bilgisayarın aynı anda birçok işlemi gerçekleştirmesine olanak tanır. Ekranın üst kısmında bulunan yüksek çözünürlüklü kamera, video konferansların, canlı yayınların veya video görüşmelerinin kalitesini en üst düzeye çıkarabilir.

Dahili bağlantı noktaları sayesinde mobil cihazlara, akıllı TV'lere ve telefonlara kolayca ulaşabilirsiniz. Bu nedenle, cihazlar arasında etkileşim sağlanarak, kullanıcı verileri gerektiği gibi kontrol edilebilir. Ortaya çıkan senkronize kullanım ise kullanıcının erişebileceği maksimum performansın sağlanmasında oldukça büyük bir rol oynar. Ek olarak sadece yüksek performanslı bir kullanım sağlamak için değil, aynı zamanda gelişen bu son teknolojiye ayak uydurabilmek için de bu senkronizasyonun sağlanması oldukça önemli bir konumda yer almaktadır. Monster, kullanıcıların özel ihtiyaç ve beklentilerini karşılamak için son derece esnek bir üretim modelini benimsemiş ve birçok farklı model ve seri dizüstü bilgisayara sahiptir. Üretilen ve kullanıcıya sunulan her üründe olduğu gibi de her bütçe ve gereksinim için gerekli olan dizüstü bilgisayarların fiyatı da kendi özelinde değişiklik gösteren modellere göre ayrıca değişiklik göstermektedir. Monster oyun laptop veya iş istasyonu modellerinin tüm teknik ve yazılım özelliklerine sayfamızdan erişebilir, modelleri birbiriyle karşılaştırabilir ve istediğiniz laptopu seçerek Monster ailesinin bir üyesi olabilirsiniz. Daha detaylı bilgi için lütfen laptop kategorimizi ziyaret edin.

Monster Notebook Özellikleri Nelerdir?

Genel olarak incelendiğinde yüksek ekran çözünürlüğüne ve ana parçalarına sahip oldukça yüksek performanslı cihazlardır.

Monster Notebook Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Cihazın ihtiyaçlarınızı tam olarak karşıladığına ve kullanım amacınıza uygun kapasitede bir cihaz seçtiğinize emin olmalısınız.

Hangi Monster Notebook Alınmalı?

Cihazı kullanım amacınıza göre değişiklik gösterir. Son teknoloji harikası yeni geliştirilen ürünler her anlamda iyi kalitede olsa da satın almadan önce sizin için önceliği olan özellikler açısından araştırma yapmanız seçim aşamasından daha yüksek verim almanızı sağlar.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Monster Laptop Fiyatları Notebook Modelleri

91 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
İndirimli Ürünler
Ram (Sistem Belleği)
Toplam 24 / 91 ürün
DSACategoryId/2147483646/3000500/98/monster