Monster, dizüstü ve masaüstü bilgisayar modelleri ile bilgisayar ekipmanlarının satışını yapan, Fokus Bilgisayar'ın sahip olduğu uluslararası tanınmış bir markadır. Monster şu ana kadar yüksek performans, güçlü donanım ve bileşenler sergiledi ve en son yazılım ve oyunlarda sorunsuz bir şekilde çalışarak kullanıcılara birinci sınıf bir "Monster" dizüstü bilgisayar sundu, ve sunmaya da devam ediyor. Yıllar içinde oyun severlerin, mimarların, grafik tasarımcıların ve mühendislerin tercihi haline gelen Monster, yüksek kalite, kaliteli bilgisayar donanımı ve yazılımı bir araya getirilerek oluşturulan yüksek performanslı bir üründür. Monster notebook oyun bilgisayarı fiyat politikası, "marka değeri" adına diğer dünyaca ünlü dizüstü bilgisayar markaları tarafından alınan ücretlerin %3-10'unu içermemektedir. Bu nedenle kullanıcıların ek marka ücreti ödemesine gerek kalmamaktadır. Uygun fiyatlı ve daha karlı olan Monster markası, notebook bilgisayar pazarında varlığını sürdürmektedir. 

Monster notebook bilgisayar pazarını mevcut iş ortakları aracılığıyla yönetmekte ve düşük fiyatlarla yüksek kaliteli ve yüksek performanslı ürünler sunarak müşteri memnuniyeti sağlamaktadır. Böylelikle karlılık stratejisinin sürekliliğini sağlamakta ve hedeflerini gerçekleştirmeyi başarmaktadır. Ürünlerde özelleştirme seçenekleri bulunmaktadır ve müşteriler bundan hoşlanır; belli bileşenleri ve işletim sistemi müşteri çekebilir. Ek olarak, taşınabilir bilgisayardaki herhangi bir işlevi yükseltme fırsatı da sağlar. Kullanıcılar, Microsoft Windows işletim sistemi olan veya olmayan ürünleri satın alabilir. Masaüstü bilgisayarlarla karşılaştırıldığında, çoğu bilgisayar kullanıcısı dizüstü bilgisayarları tercih eder. Notebook bilgisayarlar için bu tercihin ana sebebi şüphesiz kullanım kolaylığıdır. Ancak birçok marka ve model arasında karar vermek zordur. Ek olarak, bu ürün, fiyatları büyük ölçüde değişen dizüstü bilgisayarlar için paraya değer olmalıdır. Bu durumda Monster laptopları kullanıcılarının aradığı birçok özelliğe sahip ve olağanüstü performansı ve yüksek çözünürlüklü ekranı insanların ilgisini çekmektedir. Monster dizüstü bilgisayarların fiyatı da modele göre değişiyor ancak en uygun fiyat sayfamızda sizleri bekliyor.

Monster Oyuncu Bilgisayarı

Monster notebook bilgisayar cihazlarının kullanıcıları için en büyük avantajı, gerekli tüm işlevleri içeren, gelişmiş teknik ekipmanlarla yapılandırılmış veya alıcının gereksinimlerine göre yeniden yapılandırılabilen esnek bir üretim modeli uygulamasıdır. Bu durum sadece kullanıcı ihtiyaçlarını karşılamakla kalmaz, müşteri memnuniyetini de artırabilir. Monster modeli en yeni ve en gelişmiş teknolojiyi kullanır. SSD, yüksek RPM sabit sürücüler ve belleğe sahip kullanıcılar için güçlü standart dışı muhteşem ürünler sağlar. Aynı zamanda özelleştirilebilir seçenekleri ile müşteriler, beklentilerini karşılayan benzersiz bir dizüstü bilgisayar kullanabilir. Monster, kullanıcı ihtiyaçlarına göre tercih ettiği dizüstü bilgisayarın ön yüzünde kişisel bir etiket tasarımı ile ürün kişiselleştirme sağlayabilir. Monster notebook özellikleri sayesinde, yüksek grafik performansı ve bellek kapasitesi gerektiren en yeni oyunları, kolayca görüntü alabilmek için güçlü bir makine gerektiren grafik, inşaat ve mühendislik yazılımlarını kolaylıkla çalıştırabilir. FPS, MOBA, RPG, aksiyon ve diğer oyun türlerini dondurmadan çalıştırarak yüksek çözünürlüklü ve sorunsuz bir oyun deneyimi sağlar. Abra ve Tulpar modelleri oyun severlerin beklentilerini karşılayacak şekilde tasarlanmıştır. Portatif iş istasyonu isteyenler için Markut serisi laptop olarak üretilir ve profesyoneller projelerini kolaylıkla uygulayıp kısa sürede render edebilir. Ürünleri Intel'in 10. nesil işlemcileri ve Nvidia'nın RTX ve GTX grafik kartlarını içerir. Bu sayede ister oyun ister iş istasyonları için kullanılsın, kullanıcılara en yüksek ve en verimli performansla maksimum düzeyde memnuniyet sağlayabilir. 

Kullanıcılar için bir diğer önemli konu ise şüphesiz satış sonrası teknik destek. Monster bu noktada bir fark yaratıyor. İletişimi asla kesmeyen verimli bir uzman ve yöneticiler ekibi, sorunu en kısa sürede çözecektir. Kullanıcılarla ömür boyu sürecek bir ilişkisi olan Monster, beklenen talepleri karşılamak ve satış sonrası memnuniyeti sağlamak için donanım ve yazılım alanlarında yetenekli kişilerle çalışmaktadır. Mükemmel kalitesi ve uygun fiyat politikası ile Avrupa'nın en büyük oyun deneyimini sağlayan marka olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir. Dizüstü bilgisayar dünyasında sayısız marka ve model arasında yer alan Monster notebook özellikleri ve performansları ile insanların dikkatini çekiyor. Monster markası özellikle Tulpar, Abra ve Semruk serisi modellerinde dayanıklılığı ve performansı vurgular. Tüm Monster dizüstü modelleri çok iyi bir soğutma döngüsüne sahiptir ve bu döngü sayesinde grafik kartı (bilgisayarın en güvenilir kısmı) iyi soğutulur. Monster markası esas olarak oyun bilgisayarları alanında gücünü gösteriyor ve tüm masaüstü bilgisayar modellerinin performans değerleriyle rahatlıkla yarışabilir bir görüntü sergiliyor. Ayrıca tüm oyun türlerinde Intel’in en güçlü işlemcilerini ve Nvidia tarafından özel olarak geliştirilen GPU'larını kullanıyor.

Yüksek Performansı ile Monster Bilgisayar

Monster notebook oyun bilgisayarı güçlü, hızlı, dinamik ve yüksek performanslı ürünler olarak üretilirken aynı zamanda marka ise yenilikçi ürünler, güvenilir iş ortakları, kaliteli teknik destek hizmetleri ve %100 müşteri memnuniyetini ilke edinmiştir. Markanın ilerlemesini sağlamak için yüksek performanslı ürünler; uzman ve profesyonel bir ekip, uyumlu bir çalışma ortamı tarafından üretilmektedir. Dizüstü bilgisayarlar, her ürün Türk mitolojisindeki canavarlardan esinlenerek, bazen devasa Abra (Abra) yeraltında, bazen de çift başlı kartal kafası (Semruk) şeklinde tanıtılmaktadır. Bu devlerin mükemmel işlevleri, bilgisayarları başka bir boyuta taşıyor. Çoklu ekran seçeneğiyle, kolayca ekranlar arasında geçiş yapabilir ve iş süreçlerini oldukça hızlandırabilirsiniz. Saatler süren oyun deneyimlerinizde ısınma sorunlarını ortadan kaldırabilirsiniz, yüksek veri depolama yetenekleri size akıcı ve sorunsuz bir oyun deneyimini vaat etmektedir. Bu canavar benzeri modeller, kullanıcıların keyifli bir deneyim yaşamalarını sağlar. 

Kullanım kolaylığı ve rahatlığı sağlamanın yanı sıra her yaştan alıcı bu dizüstü bilgisayarlara ilgi göstermiş, teknik donanım altyapısı ve birçok avantajı nedeniyle geniş bir kullanıcı kitlesini de kendine çekmiştir. Günümüzde dizüstü bilgisayarlar evlerde, işyerlerinde, okullarda, ofislerde ve diğer yerlerde sadece iş için değil oyun oynamak için de yaygın olarak kullanılmaktadır. Son yıllarda teknolojinin gelişmesiyle birlikte oyun dünyası değişti. Yüksek kaliteli grafik kalitesi, geniş SSD kapasitesi ve ram kullanımı olan ürünler performans gereksinimleri seviyesindedir. Monster notebook i7 oyun meraklılarına yüksek performanslı dizüstü bilgisayarlar ve güçlü piller sağlamak için sürekli değişen teknolojiyi takip ediyor. Yalnızca taşınabilir bilgisayarlar tasarlamakla kalmaz, aynı zamanda oyun dünyası için Monster oyuncu bilgisayar seçenekleri oluşturmak için oyuncu cihazları (fare, klavye, mouse pad, gamepad vb.) tasarlar. Ürün tasarımında estetik anlayışı ve özel aydınlatması ile her zaman farklılaşmaktadır. Tasarım için yüksek kaliteli ekipman ve bileşenleri birleştiren bu modeller uzun yıllar kullanılabilir. Monster, kullanıcı tercihlerine göre iş ve oyun bilgisayarları üreterek beklentilere cevap veriyor. Sayfamız üzerinden tüm laptop modellerini ziyaret edebilir, beğendiğiniz laptop modellerini çeşitli ürünler üzerinden inceleyebilirsiniz. Markanın sunduğu Huma serisi hafif ve küçük ekranlar iş kategorisine girerken, NVIDIA'nın en etkili GPU'larından biri olan Quadro GPU kullanan Markut serisi iş istasyonu kategorisini oluşturuyor. Ayrıca marka, kararlılıkla ömür boyu ücretsiz bakım hizmeti vermektedir. 

Alanında En İyi Markalardan: Monster

Kullanıcıların Monster notebook RTX tercih etmesinin birçok nedeni vardır. Tasarımı, kökeni, hikayesi ve yüksek performanslı özellikleri insanların dikkatini çeker. En önemlisi, tüm teknik imkânlardan yararlanarak kullanıcı ihtiyaçlarına göre üretim yaparlar. Bu nedenle, istenen işlevlerin çoğu modelinde bulunabilir. Monster dizüstü bilgisayarları incelerken bu ürünlerin ortalama ekranının 15,6 inç olduğunu görebilirsiniz. Yüksek ekran çözünürlüğü, yüksek kaliteli filmler, TV şovları ve videolar izlemenizi sağlar. Yüksek çözünürlük, donma veya gecikme olmaksızın düzgün görüntüleme sağlar. Dizüstü bilgisayarlar genellikle taşınabilir oldukları için tercih edilmektedir ancak kullanıcıların Monster dizüstü bilgisayarları tercih etmesinin birçok nedeni vardır. Basit bir örnek olarak, klavyenin altındaki LED ışık tasarımı size görsel bir şölen getirmektedir. LED ışığın rengi modelden modele değişmekte olup karanlık bir ortamda bile oyun oynarken ve yazı yazarken rahatlıkla kullanılabilmektedir. Klavyenin hızlı tepki vermesini sağlamak için, hassas dokunuşlara sert dokunuşlar olmadan bile yanıt verebilir.

Monster markası kullanıcılara ek maliyet getirmez. Örneğin genelde birçok dizüstü bilgisayar çeşitleri ısı sorunlarını ortadan kaldırmak için ek ekipmana ihtiyaç duyar. Monster’ın, ısınma sorunlarını ortadan kaldırmak için özel olarak tasarladığı bir soğutma fanı sistemi sayesinde, bilgisayarınızda kolaylıkla işlem yapabilirsiniz. Tüm bu özellikler ve daha fazla özellik, Monster bilgisayar modelini daha hızlı ve daha güçlü hale getirir. Monster notebook önerileri arasında ilk sırada yer alan oyun bilgisayarı Abra serisi, 15,6 inç ve 17,3 inç full HD ve IPS LED ekran gibi gelişmiş özellikler, her açıdan renk kaybı yok, Intel Core i5 ve i7 işlemciler, 8 GB ve 16 GB DDR4 Ram seçenekleri, 256 GB 512 GB SSD ile donatılmıştır. Grafik kartı bileşeni olarak Nvidia Geforce GTX serisini içeren bir donanım yardımıyla, herhangi bir yırtılma veya donmaya neden olmadan sorunsuz bir şekilde oyun oynayabilir. Abra serisi aynı zamanda 120 Wh pil kapasiteli bir bataryaya sahip olup, Ethernet, USB, Wi-Fi 6 ve Bluetooth 5.1'i destekler. Diğer seri Tulpar; Intel'in onuncu nesil Core i7 işlemcisini kullanıyor. Bu işlemci ile üst ve alt sınır frekans değerleri yüksek kapasiteyi korur.

Şimdi Oyuncu Bilgisayarı Edinmenin Tam Sırası

Monster oyun bilgisayarı serisine ek olarak, Huma dizüstü modelleri, evde veya ofiste uzun saatler çalışmanın gerekli olduğu yerlerde hızlı iş akışları gerçekleştirebilir ve geniş bir veri depolama işlevine sahiptir. Adını Huma Bird'den alan bu seri, profesyonel iş hayatına farklı boyutlar getirmektedir. Huma kuşlarının, uçtukları yerlere dinlenmek yerine yüksek irtifalarda uçarak zengin bir bilgi taşıdıklarına inanılıyor. İncelik, zarafet ve güçlü işlevleri insanların dikkatini çekmektedir. Huma sadece 1 kg ağırlığında ve 17 mm kalınlığında laptop çantasında da rahatlıkla taşınabilir. Bu modelin kasa malzemesinde kullanılan magnezyum ağırlıklı olarak gümüştür. Böylelikle ısı üretimi problemleri olmadan ideal bir dayanıklı ticari bilgisayar haline gelir. Klavyesi, aydınlatılmış, geniş ve temiz tuş kombinasyonlarına sahiptir. İşyerinde fare kullanmayı sevmeyenler için touchpad alanı geniştir. Böylelikle ergonomik ve rahat bir yazma deneyimi sağlanır. Ekran boyutu 14,1 inç, full HD LED IPS panele sahip ve mat malzeme tasarımı nedeniyle ışığı yansıtmamaktadır. İşlemci modeli Intel Core i7 ve 4 çekirdekli olup 4,6 GHz'e kadar performansa sahiptir. 2 GB DDR5 bellek ile donatılmış Nvidia Geforce MX250 grafik kartı ile grafik tasarım, çizim ve mühendislik programlarını kolaylıkla çalıştırabilir. 8 GB ram kapasitesine sahip olan model, kullanıcılara ram kapasitesini 16 GB'a çıkarma imkanı sağlıyor. Huma dizüstü bilgisayarın SSD'si Intel 256 GB SSD içerir. 

8 saate varan pil ömrü ile ticari bilgisayarlardan hoşlanan kullanıcılar için önemli bir özellik haline geldi ve gün içinde prizsiz olarak mobil görevlerini tamamlayabiliyor. Ayrıca, USB, HDMI, Ethernet, Bluetooth 5 ve WiFi destek bağlantı noktaları ve Sound Blaster tarafından desteklenen ses sistemleri Monster Huma modelindeki ek bileşenlerdir. İnce, zarif, kompakt tasarımı, mükemmel ve güçlü performansı ile bu model, kullanıcı beklentilerini kolaylıkla karşılayabilir. Bu nedenle, forumda birçok kullanıcı yorumu almak ve markayla ilgili birçok açık konu görmek kolaydır. Monster notebook yorum ve kullanıcı değerlendirmelerini inceledikten sonra ilk olarak mükemmel performans değerlerini görürsünüz. Bileşenlerinde kullanılan güçlü işlemci, yüksek bellek ve yüksek kaliteli ekran kartı ile birçok inceleme, performansının aynı fiyata satın alınabilen en iyi bilgisayarlardan birisi olduğunu öne çıkardı. Ayrıca grafik kartı ısı emicisinin çok iyi olduğu ve uzun süreli yüksek performans kullanımının bile grafik kartını ısınmasına neden olmayacağı sıklıkla görülmektedir. Çoğu Monster kullanıcısı, satın aldıkları Monster modelinin çok uygun maliyetli olduğuna dikkat çekiyor.

Monster Bilgisayar Modelleri

Monster notebook inceleme makaleleri de gösteriyor ki bu modellerin kullanımı çok rahat ve uzun pil ömrü nedeniyle, tüm gün hareket etmeye devam etmek isteyenler için mükemmel. Dizüstü bilgisayar kullanırken dikkat edilmesi gereken bir nokta; dizüstü bilgisayar tamamen kapanana kadar dizüstü bilgisayarı şarj etmeyin. Buna dikkat ederseniz pil ömrü kısalabilir. Dizüstü bilgisayarı taktıktan veya pili tamamen şarj ettikten sonra, ekran parlaklığı en yüksek noktaya ulaşacaktır. Şarj miktarı azaldıkça parlaklık otomatik olarak azalacaktır. Bu ayarları değiştirmek isteyen kullanıcılar, tercihlerini işletim sistemi içinde sağlanan "Gelişmiş Ayarlar" sekmesinden özelleştirebilirler. Bu cihazlarla diğer cihazları (hoparlörler, fareler ve oyun klavyeleri gibi) kullanabilirsiniz. Son teknoloji ile yüksek kaliteli ekipman, malzeme ve yazılımların bir araya getirilmesiyle tasarlanan Monster bilgisayar, bu fonksiyonları sayesinde uzun süreli kullanıma uygun yüksek performanslı ürünler yaratmıştır. Grafik kartının ve bellek bileşenlerinin toplu olarak depolanması, bilgisayarın aynı anda birçok işlemi gerçekleştirmesine olanak tanır. Ekranın üst kısmında bulunan yüksek çözünürlüklü kamera, video konferansların, canlı yayınların veya video görüşmelerinin kalitesini en üst düzeye çıkarabilir. 

Dahili bağlantı noktaları sayesinde mobil cihazlara, akıllı TV'lere ve telefonlara kolayca erişebilirsiniz. Bu nedenle, cihazlar arasında etkileşim sağlanarak, kullanıcı verileri gerektiği gibi kontrol edilebilir. Klavye tasarımında kullanılan dayanıklı malzemeler, çatlak, kırık ve bozulma gibi etkenler için özel olarak üretilmiştir. Monster, kullanıcıların özel ihtiyaç ve beklentilerini karşılamak için son derece esnek bir üretim modelini benimsemiş ve birçok farklı model ve seri dizüstü bilgisayara sahiptir. Her bütçe ve gereksinim için gerekli olan dizüstü bilgisayarların fiyatı da modele göre değişiklik göstermektedir. Tasarım, boyut, işletim sistemi, işlemci mimarisi, bellek kapasitesi ve diğer bileşenlerin tümü fiyatı etkileyen faktörlerdir. Monster oyun laptop veya iş istasyonu modellerinin tüm teknik ve yazılım özelliklerine sayfamızdan erişebilir, modelleri birbiriyle karşılaştırabilir ve istediğiniz laptopu seçebilirsiniz. Daha detaylı bilgi için lütfen laptop kategorimizi ziyaret edin.

Monster Notebook Özellikleri Nelerdir?

Genel olarak incelendiğinde yüksek ekran çözünürlüğüne ve ana parçalarına sahip oldukça yüksek performanslı cihazlardır.

Monster Notebook Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Cihazın ihtiyaçlarınızı tam olarak karşıladığına ve kullanım amacınıza uygun kapasitede bir cihaz seçtiğinize emin olmalısınız.

Hangi Monster Notebook Alınmalı?

Cihazı kullanım amacınıza göre değişiklik gösterir. Son teknoloji harikası yeni geliştirilen ürünler her anlamda iyi kalitede olsa da satın almadan önce sizin için önceliği olan özellikler açısından araştırma yapmanız seçim aşamasından daha yüksek verim almanızı sağlar.

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Monster Laptop Fiyatları Notebook Modelleri

48 ürün var
 1. Değerlendirme Puanı
 2. İşlemci Tipi
  1. Intel Core i7
  2. Intel Core i5
  3. Intel Core i9
 3. Ekran Boyutu
  1. 17,3 inç
  2. 16 inç
  3. 15,6 inç
 4. Markalar A-Z
  1. Monster Laptop & Notebook
  2. Lenovo Laptop & Notebook
  3. Asus Laptop & Notebook
  4. HP Laptop & Notebook
  5. Casper Laptop & Notebook
  6. Dell Laptop & Notebook
  7. Acer Laptop & Notebook
  8. MSI Laptop & Notebook
  9. Apple Laptop & Notebook
  10. Toshiba Laptop & Notebook
  11. I-Life Laptop & Notebook
  12. Game Garaj Laptop & Notebook
  13. Technopc Laptop & Notebook
  14. Hometech Laptop & Notebook
  15. Huawei Laptop & Notebook
  16. Exa Laptop & Notebook
  17. Dynabook Laptop & Notebook
  18. Microsoft Laptop & Notebook
  19. Denver Laptop & Notebook
  20. Xiaomi Laptop & Notebook
  21. İxtech Laptop & Notebook
 5. Ram (Sistem Belleği)
  1. 16 GB
  2. 8 GB
  3. 64 GB
  4. 32 GB
 6. Ekran Kartı A-Z
  1. Nvidia GeForce GTX1650 Ti
  2. Nvidia GeForce GTX1650
  3. Nvidia GeForce RTX 2060
  4. Nvidia GeForce RTX 3060
  5. Nvidia GeForce RTX 2070 Super
  6. NVIDIA Quadro RTX 3000
  7. Nvidia GeForce RTX 2080 Super
  8. Nvidia Geforce GTX1660 Ti
  9. Nvidia GeForce RTX 2070
  10. Nvidia GeForce RTX 3070
 7. İşlemci A-Z
  1. 10875H
  2. 1000M
  3. 10200H
  4. 10750H
  5. 9750H
  6. 10300H
  7. 9300H
  8. 10500H
  9. 10700K
  10. 10980HK
  11. 1005M
 8. İşletim Sistemi
  1. Windows 10 Home
  2. Windows 10 Pro
  3. Yok (Free Dos)
 9. Ekran Kartı Hafızası
  1. 8 GB
  2. 6 GB
  3. 4 GB
 10. SSD Kapasitesi
  1. 512 GB
  2. 1 TB
  3. 256 GB
  4. 240 GB
  5. 500 GB
  6. 250 GB
 11. Kullanım Amacı
 12. İşlemci Nesli
  1. 10.Nesil
  2. 9.Nesil
 13. Harddisk Kapasitesi
  1. Yok
  2. Belirtilmemiş
 14. Ekran Özelliği
  1. Full HD
  2. QHD
 15. Max Ekran Çözünürlüğü
  1. 2560 x 1440
  2. 1920 x 1080
 16. Ekran Kartı Tipi
 17. Cihaz Ağırlığı
 18. Ürün Modeli
 19. Fiyat Aralığı
  -
  1. 6000 - 10000 TL
  2. 10000 - 15000 TL
  3. 15000 TL üzerinde
 20. Fotoğraflı Değerlendirme
 21. Fırsat Ürünleri
 22. Satıcı
 23. Optik Sürücü
 24. Şarjlı Kullanım Süresi
 25. Dokunmatik Ekran
  1. Yok
 • Marka Monster

Dizüstü Bilgisayar Laptop Kategorisindeki En Çok Satan Ürünler

DSACategoryId/2147483646/3000500/98/monster
Başa dön