Monster Laptop Notebook Dizüstü Bilgisayarlar

Monster markası, 2000 yılından bu yana İş İstasyonları Serisi (Workstation) ve Oyun Serisi (Gaming) olmak üzere iki kategoride dizüstü bilgisayar üretimi gerçekleştirir. Monster notebook modelleri, Oyun Serisi ile oyun severlere; İş İstasyonları Serisi ile de profesyonellere hitap eder. Masaüstü bilgisayar işlemci gücüne sahip olması, Monster laptop notebook dizüstü bilgisayarları diğerlerinden ayırır.

Monster Laptopları Hakkında Bilgi

Monster notebook dizüstü bilgisayarlar hız, performans ve kapasite bakımından gelişmiş bir teknolojiye sahiptir. Çoklu uygulama ve yüksek hacimli veri işlemleri için kullanılan Intel Core işlemcisi, arzulanan hıza ulaşılmasını mümkün kılar. Grafikleri daha akıcı hale getiren ekran kartları içerir. Grafiklerin daha yüksek çözünürlüklü ve daha akıcı olması, oyunlarda gerçeklik hissini artırır. Ayrıca güçlü ve gelişmiş grafikler, gözlerin de daha az yorulmasını sağlar.

Monster laptopların bellek seviyelerinin yüksek olması multimedya uygulamalarından, 3D modellemelerden ve oyunlardan daha iyi verim alınabilmesini mümkün kılar.

Modeller sabit disk sürücüsü ile yüksek kapasiteye sahip SSD diskin birleşmesi sonucu, hız ve depolamada yüksek erişim hızı sağlar. Ayrıca yüksek ses performansına sahiptir.

Monster Laptop Farkı Nedir?

Grafik akıcılığı ve performans nedeniyle oyun oynamak için geleneksel olarak masaüstü bilgisayarlar tercih edilir. Monster laptop notebook dizüstü bilgisayarlar, ilk kez “dizüstü oyun bilgisayarı” konseptinin geliştirilmesini sağlamıştır. Çünkü, performansının diğer dizüstü bilgisayarlara kıyasla yüksek olması, oyunlardan istenen verimin alınmasını mümkün kılar. Benzer nedenlerle, Monster laptop; mimarlar, mühendisler, grafik tasarımcılar gibi kapasiteye ve performansa ihtiyaç duyan farklı profillerdeki meslek grupları tarafından da tercih edilir.

Yüksek güç gerektiren uygulamalardan ve yeni nesil oyunlardan en iyi performansın alınabilmesi, güçlü bir soğutma sistemi gerektirir. Monster dizüstü bilgisayarlar, özel tasarımlı, etkili, çift fanlı bir soğutma sistemine sahiptir. Bu sayede, laptop’ın daha uzun sürelerde iş veya oyun için kullanılmasını mümkün kılar.

Modeller akıllı geçiş sistemine sahiptir. Harici Nvidia grafik kartı ile dahili Intel grafik yongası arasında akıllı geçiş yapması, enerjiden tasarruf sağlar ve dizüstü bilgisayarın pil ömrünü uzatır.

Monster laptop notebook dizüstü bilgisayarlar, hem yüksek teknolojileri içerir hem de ince ve zarif tasarlanmış bir kasaya sahiptir. Ergonomik tasarımları çalışmayı ve ekran karşısında vakit geçirmeyi zevkli hale getirir. Daha ince kasaya sahip olmaları ve hafif oluşları tüm gün taşınabilirlik sağlar. Monster notebook modellerinin sahip olduğu tek renkli ve arkadan aydınlatmalı klavyeler profesyonellik sağlar.

Monster Laptop Fiyatları

İş için veya oyun amaçlı kullanılabilen Monster notebook dizüstü bilgisayarlar ideal bir performans – fiyat dengesine sahiptir. Yüksek performanslı Monster dizüstü bilgisayarlar uygun fiyatları ile öne çıkar. Bunun nedeni firmanın ürünlerine düşük kâr marjı yansıtmasıdır.

Kullanıcılar, Monster notebook alırken Microsoft Windows, Linux gibi işletim sistemini seçebilir ve Türkçe / İngilizce dil tercihini yapabilirler. Özelleştirilebilir notebook etiketleri Monster dizüstü bilgisayarların kişiselleştirilebilmesine imkan tanır. Ürün 15 gün süreyle test edilebilir. Bir tane ölü pikselin bulunması halinde bile Monster dizüstü bilgisayarların firmada kolaylıkla değişimi yapılır.

Monster notebook, mağaza zincirine sahip değildir. Sadece online elektronik ticaret imkanlarını kullanarak satış ve pazarlama faaliyetlerini gerçekleştirir. Dilerseniz hepsiburada.com üzerinden, kullanım amacınız doğrultusunda Monster laptop notebook dizüstü bilgisayarları inceleyebilirsiniz.

Oyun, profesyonel, eğlence veya günlük amaçlı tercih edebileceğiniz notebook modelleri 8 GB ilâ 64 GB arası sistem belleğine ve 1600 MHz ilâ 2400 MHz arası bellek hızına sahiptir. Bilgisayarların ekranları 13.3", 15.6" ve 17.3" boyutlarındadır. Ekran kartı hafızaları 2 GB ile 8 GB arasında değişir.

Monster Laptop Fiyatları Notebook Modelleri

31 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Monster
  2. Casper
  3. Lenovo
  4. HP
  5. Asus
  6. Dell
  7. MSI
  8. Acer
  9. Toshiba
  10. Apple
  11. Hometech
  12. Game Garaj
  13. Microsoft
  14. I-Life
  15. İxtech
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Kullanım Amacı
 4. Fırsat Ürünleri
 5. Ürün Puanı
 6. Satıcı
 7. İşlemci Tipi
  1. Intel Core i7
  2. Intel Core i5
 8. İşlemci
 9. Ekran Boyutu
  1. 17,3 inç
  2. 15,6 inç
  3. 14,1 inç
 10. İşletim Sistemi
  1. Yok (Free Dos)
  2. Windows 10 Home
 11. Ekran Kartı
 12. Ekran Kartı Hafızası
 13. Ram (Sistem Belleği)
 14. Harddisk Kapasitesi
 15. SSD Kapasitesi
 16. Ekran Özelliği
 17. Max Ekran Çözünürlüğü
 18. Ekran Kartı Tipi
 19. Optik Sürücü
 20. Cihaz Ağırlığı
 21. İşlemci Nesli
  1. 10.Nesil
  2. 9.Nesil
 22. Dokunmatik Ekran
 23. Ürün Modeli
 • Marka Monster

Dizüstü Bilgisayar Laptop Kategorisindeki En Çok Satan Ürünler

DSACategoryId/2147483646/3000500/98/monster
Başa dön