İç giyim modellerinde geniş ürün skalası ve kullanışlı tasarımları ile ön plana çıkan Moonlight markası, fantezi iç giyim ürün grupları ile de dikkat çekiyor. Marka, günlük hayatta kullanıma uygun olan sütyen, külot ve gecelik modelleri ile kadınların konforlu bir gün geçirmelerine yardımcı oluyor. Bu ürün gruplarında marka, oldukça geniş bir renk seçeneği yelpazesi sunuyor. Açık ve koyu renklere alternatif olarak farklı renklerin bir arada kullanıldığı ürün modelleri de markanın seçenekleri arasında yer alıyor.

Emzirme sütyeni gibi ihtiyaca yönelik olarak dizayn edilen ve annelerin emzirme saatlerini kolaylaştıran tasarımlar da markanın ürün skalası arasında bulunuyor. Markanın, feminen bir duruşu destekleyen tasarımları da ürün koleksiyonlarına kazandırması dikkatlerden kaçmıyor. Danteller ya da tüllerle süslenerek çok daha albenili bir duruş kazanan tasarımlar, feminen giyim stilini iç giyimine de yansıtmak isteyen kadınların imdadına yetişiyor.

Moonlight, kadınlara kendi iç giyim kombinlerini yapma şansını da sunuyor. Külot modelleri tanga ve boxer gibi tasarımları da içeriyor. Sütyen modelleri, tek olarak da beğeniye sunulduğundan kadınlar beğendikleri modelleri bir temin ederek kullanabiliyor. Aynı zamanda iki parçadan oluşan hazır takımlar da kadınların seçenekleri arasında yer alıyor. Marka, sütyen grubunda ise destekli ve desteksiz olan modelleri bir arada sunuyor.

Straplez olarak dizayn edilen ve özellikle abiye elbise modelleri ile straplez kıyafetlerin altında kullanıma uygun olan sütyen modellerinde geniş renk ve beden seçenekleri ön plana çıkıyor. Ayrıca, body modelleri de markanın ürün grupları arasında yer alıyor ve bu tasarımlarda da danteller sıklıkla kullanılıyor. Body modellerinde estetik ve bir o kadar da feminen bir duruşun hâkim olması dikkatlerden kaçmıyor. Dantel ve tüller, markanın bir diğer ürün grubu olan vücut çorabı modellerinde de sıklıkla kullanılıyor.

Farklı beden seçenekleri eşliğinde beğeniye sunulan vücut çorapları arasında erotik duruşu ile dikkat çeken modeller de yer alıyor. Kaliteli kumaşlar kullanıldığından çok uzun süre deforme olmadan kullanım şansı sunan vücut çorapları, kolay giyilip çıkarılabiliyor olmasıyla da yüz güldürüyor. Aynı zamanda saten gibi parlak kumaşlarla dizayn edilen modeller, şık ve göz alıcı bir görünüm sunuyor.

Moonlight, fantezi giyim ürün grupları ile de dikkat çeken markalar arasında yer alıyor. Kadınsı duruşu cesur dizaynlar ile vurgulayan fantezi giyim modelleri arasında sıklıkla tercih edilen kostüm çeşitleri, alternatif model ve renk seçenekleri eşliğinde beğeniye sunuluyor. Jartiyer modellerini de kapsayan bu ürün grubunda estetik duruş ve vücut hatlarına vurgu yapan bir dizayn stili tercih ediliyor. Bu sayede ortaya çıkan modeller, çekici bir görünüm sergiliyor.

Fazla kilolarından şikayet eden kadınların imdadına yetişecek olan tasarımlar da markanın ürün grupları arasında bulunuyor. Göbek ya da kalça toparlama özelliği sergileyen şort modelleri, bu tasarımlar arasında en çok tercih edilen parçalar arasında yer alıyor. Aynı zamanda vücudu daha ince gösteren iç giyim modelleri de bu kategoride kadınların beklentilerini karşılayabiliyor. Yüksek bel slip modelleri, emzirme dönemi sonrasında kullanıma uygun olan toparlayıcı sütyen modelleri ile bel toparlayıcı şort modelleri de bu ürün grupları arasında yer alıyor.

Marka, tüm ürün gruplarında kalite düzeyi yüksek kumaşlar kullanıyor olması ile de beğeni kazanıyor. Aynı zamanda fantezi giyim ürünleri de dahil olmak üzere tüm tasarımlarımda kusursuz bir işçilik örneği sergiliyor. Bu sayede ürünler, uzun süreli kullanımlarda da muntazam duruşunu koruyabiliyor. Moonlight tasarımları, yenilikçi modellerden hoşlananlar için ideal seçenekler oluyor.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Moonlight

1.762 ürün var
  Diğer Kategoriler
 1. Ürün Çeşidi A-Z
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Değerlendirme Puanı
 4. Cinsiyet
 5. Beden A-Z
 6. Renk
 7. Yurt Dışından Ürünler
 8. Satıcı A-Z
 9. İndirimli Ürünler
 10. Kelime Filtresi
Başa dön