Motosiklet Çanta Taşıyıcılar

Motosiklet için gerekli yardımcı parçalardan biri olan çanta taşıyıcıları, farklı modellerde çantaları motosiklete bağlamak için kullanılan ürünler oluyor. Çantayı motosiklete güvenle tutturmayı sağlayan taşıyıcılar, motosiklet modeline göre farklı tasarımlarla kullanıcıya sunuluyor. Aynı zamanda markalara bağlı olarak değişiklik gösteren ürünler arasında motosiklet arasına takılmaya uygun alt tabla şeklindeki taşıyıcılar, yan çanta taşıyıcıları ve çanta üstüne monte edilmek için tasarlanan üst taşıyıcı modelleri bulunuyor.

Arka çanta taşıyıcı çeşitlerinde farklı motosiklet markalarına özel modeller yer alıyor. Özellikle markaya bağlı olarak bağlantı biçimleri ve ebatları ile değişen modeller arasında doğrudan bağlanan alüminyum tabanlı ürünlere öne çıkıyor. Gerekli vidalar ile motosiklet arkasına doğrudan monte edebileceğiniz taşıyıcılar monte edilecek alana uygun ebat özellikleri ile satılıyor. Bedenleri XS ile L ya da XXL arasında değişen ürünler arasında tabla şeklinde olmayan yüksek taşıyıcılar da bulunuyor. Bağlantı şekilleri diğer modellerden faklı olan ürün çeşitleri monte edilmek için tabla gerektiriyor. Motosiklet çanta taşıyıcılar arasındaki yan taşıyıcılar ise yumuşak plastik ya da kumaş çantalara uygun modeller ve plastik çanta taşımaya uygun modeller olarak değişiyor. Kumaş çanta taşıyıcılarda arka çanta ile direk uyumlu kullanılan ve kolay monte edilen ürünleri bulabilir, motosiklette arka çanta taşıyıcı yok ise uygun monte edilme aparatları ile kolayca monte edeceğiniz ürünlere erişebilirsiniz. Yan çanta taşıyıcılarda sert plastik çantalar ile uyumlu modeller de yerini alıyor. Markalarına bağlı olarak belirli çantalar ile uyumlu olan ürünleri inceleyebilir, ihtiyacınıza uygun çanta ile uyumlu modeli seçebilirsiniz.

Motosiklet çanta taşıyıcılarının yanında taşıyıcılar için gerekli olan yardımcı malzemeler de kullanıcıya sunuluyor. Çanta takmak ya da yan çanta takmak için tasarlanan bağlantı kitlerine ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda kitlerin monte edilme özellikleri ve uyumlu olduğu çanta taşıyıcılarına göre değişen ürünlerden kullanacağınız ürünleri uygun doğru ürünü seçebilirsiniz.

Motosiklet Çanta Taşıyıcı Fiyatları

Motosiklet çantaları markalara ve kullanılacak yere göre farklı modellere sahip olduğu için fiyatlar ürün türlerine bağlı olarak değişiyor. Trekker outback çantalar ile uyumlu yan çanta taşıyıcıları üretildiği motosiklet markalarına göre farklı fiyatlara satılıyor. Honda, BMV, Kawasaki ve Yamaha gibi ünlü motor markalarına özgü motosiklet serileri için özel üretilen taşıyıcılar, değişen fiyatları ile farklı bütçelere hitap ediyor. Çanta taşıyıcılarda aynı markaların farklı motosiklet serilerine özgü ürünler arasında daha düşük fiyatlara satılan ürünleri de bulabilirsiniz. Taşıyıcının kalitesine ve ebadına bağlı olarak da fiyatları değişen ürünlerde XL ya da 40 bedene karşılık gelen ürünlere erişebilirsiniz. Sadece bedeni ve üretildiği marka ile değil kalitesi ile de uygun fiyat aralığında sunulan ürünlerin bağlantı özelliklerini öğrenerek uygun ürünü seçebilirsiniz.

Arka kısım için tasarlanan motosiklet çanta taşıyıcı fiyatları ise yan taşıyıcılar gibi belirli özelliklere bağlı olarak belirleniyor. Bilhassa üretildiği motosiklet markasına bağlı olarak fiyatları değişen ürünlerin biçimlerini inceleyebilirsiniz. Ünlü markalar için tasarlanan ürünlerin fiyatlarını öğrenebilir, çok daha uygun fiyatlara sahip ürünlere erişebilirsiniz. Yan taşıyıcılara oranla daha cazip fiyatlara satılan arka taşıyıcılar arasında üst tabla şeklindeki modeller de değişiklik gösteriyor. Alt tabla şeklindeki modeller ile aynı bütçelere hitap eden ürünleri inceleyebilirsiniz. Taşıyıcı çeşitlerinin yanında satılan bağlantı aparatları ise ürün çeşidine uygun fiyatlara sahip oluyor. Arka çanta taşıyıcısı için bağlama aparatı, çanta tabla düğmesi, bagaj demiri benzeri ürünler ürüne uygun fiyatlarda kullanıcıya sunuluyor. Bağlantı kitlerinde oldukça uygun fiyatlı ürünleri bulabilirsiniz. Motosiklet modeline ve ürünün niteliğine uygun fiyatlarda satılan taşıyıcı çeşitlerinden uygun olanı belirleyerek kolayca sepetinize ekleyebilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Motosiklet Çanta Taşıyıcılar

1130 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Toplam 37 / 1130 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?