Motosikletiyle eşya veya evrak taşıma durumunda olanların vazgeçilmez aksesuarlarıdır çantalar. Sağlam monte edilen, kitleme mekanizması bulunan çantalar bir yerde motosiklet bagajı fonksiyonu görüyor. Bu yüzden kullanım alanları sadece ticari amaçla sınırlı kalmaz. Tüm motosiklet kullanıcıları tarafından yoğun olarak tercih edilirler. Değişik kullanıma ve beğeniye uygun modelleriyle çantalar geniş bir skalada motor kullanıcılarına hitap ediyor. Klasik plastik gövdeli çantalarla sınırlı kalmayan modeller, deri ve diğer malzemelerden de yapılabiliyor.
Tüm motosiklet aksesuarları aslında bu araçlar için çok önemli fonksiyonlar taşıyor. Öyle ki, çoğu motosiklet küçük ve kompakt yapısıyla kullanıcısına pek çok gerekli fonksiyonu tek başına yeterince sağlayamayabiliyor. Gelişmiş motosiklet modellerinde de bu durum yaşanabileceği gibi, motor kullanıcısının aracına zevkine göre eklemeler yapması da söz konusu olabiliyor. Taşıma ve depolama amaçlı çantalar da bu aksesuarlardan bir tanesidir. İsterseniz düz ve sade bir modeli tercih ederek yalnızca fonksiyona odaklı bir ürün seçebilirsiniz. Motosikletinizde kaskı bu bölümde muhafaza edecek misiniz, ne kadar bir taşıma kapasitesi sizin için idealdir; bu gibi kriterlere göre tercihiniz değişebilecektir. Ya da bu kriterler yanında, rengiyle ve görünüşüyle de dikkat çeken bir ürünü tercih edebilirsiniz.
Seçiminizi yaparken ürün özelliklerine göz atınız, böylece ihtiyaç ve beklentilerinize en uygun modeli seçebilirsiniz. Tercihinizi belirleyince vakit kaybetmeyin, beğeninize uygun motosiklet çantasına hepsiburada.com güvencesiyle sahip olun.

Motosiklet Çantası Fiyatları

948 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Givi
  2. Kappa
  3. Prc
  4. Motospartan
  5. Tex
  6. Armode
  7. Maxem
  8. Moto Master
  9. Avatherm
  10. Shad
  11. Cox
  12. Held
  13. Knmaster
  14. MTS
  15. Lampa
  16. M-moto
  17. Arwic
  18. Btwin
  19. Gaff
  20. Vexo
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Fırsat Ürünleri
 4. Ürün Puanı
 5. Satıcı A-Z
DSACategoryId/60002705/2147483631/20029247/20029249
BAŞA DÖN