Motosiklet Scooter Çantaları

Scooter'lar pratik ve her ortamda rahat kullanımları ile ulaşımda tercih edilirken taşımada kolaylık sağlayan scooter çantaları da araçların taşıma kapasitelerini artırıyor. Bagaj hacmine ilave bir depolama imkanı sağlayan bu pratik ürünler, küçük boyutlarına rağmen değişen hacimlerde depolama imkanı sunuyor.

Farklı boyutlarda ve kapasitelerdeki scooter çanta modelleri, sundukları seçeneklere göre farklılık arz ediyor. Güvenlik kemerli, reflektif şeritli, kaymayan dış cepheli, suya dayanıklı, omuz askılı, dikişsiz özellikler taşıyan ürünler dayanıklı ve fermuarlı ya da cepli özellikleriyle fonksiyonel çanta arayanların ilgisini çekiyor. Scooter çanta fiyatları, ürünlerin boyutlarına, hacimlerine ve taşıdıkları özelliklere göre değişiklik gösteriyor. Farklı zevklere hitap eden ürünler, değişen fiyatlarla farklı bütçelere de hitap etmeyi başarıyor.

GIVI, Kappa, Maxem, Arwic gibi bilinen markalara ait olan ürünler, sahip oldukları yüksek kaliteyi kullanımınıza sunuyor. Dayanıklı, elegan ve konforlu yapı sergileyen ürünler, farklı geometrik yapılarıyla farklı scooter modellerine kolayca adapte olabiliyor. Sahip oldukları sabitleme bantları, manyetik sistemler ve mekanik kilitler, ürünlerin araç üzerinde düşmeden durmasına yardımcı oluyor.

Estetik yapılarıyla da dikkat çeken ürünler, farklı tasarımlarıyla farklı amaçlara yönelik kullanımları destekliyor. Koltuk çantası özelliği taşıyanlar ise araç üzerine yerleşen tasarımlarıyla ergonomik bir yapı sergiliyor. Genişleyebilen ya da körüklü yapıdaki çanta özelliği taşıyan ürünler, hacimden tasarruf sağlayarak scooter'ların minimalist yapılarıyla uyum gösteriyor. Ayrıca, ihtiyaç hâlinde daha fazla yük taşımaya olanak tanıyor.

Yapılarına göre de farklılık gösteren ürün malzemeleri; sert yüzeyli kilitli kutulardan oldukça hafif malzemelere değişiklik gösteriyor. Sert plastik kutudan oluşan çanta türleri, dayanıklılıklarıyla ve yol güvenliğiyle tercih edilirken hafif çantalar ise yük olmamaları sebebiyle ilgi görüyor. Sert plastikten yapılan kargo modelleri, dayanıklı yapılarıyla da tercih ediliyor.

Suya karşı dayanıklı malzemelerden yapılan modeller, ıslanma kaygısını ortadan kaldırıyor. Deri çantalar, ayrı bir şıklık sunarken, kumaş çantalar taşımada kolaylık ve estetik sunuyor. Omuz askılı ve el askılı çantalar ise yolculuk bittiğinde de beraberinizde taşımanıza imkan tanıyor. Reflektörlü yapılarıyla çantalar, gece karanlığında belirgin bir yapı kazanıyor. Güvenlik kemerleri, ürünün motor üzerinde sabitlenmesine olanak tanıyor. Kapanma açısından da fermuarlı, çıt çıtlı, mekanik mekanizmalı yapılar sunan çantalar, kolay kullanımı destekliyor. Yıllar içinde zenginlik kazanan ürünler, sundukları farklı teknik özellikler ve şekiller ile farklı fiyat aralıklarında yer alıyor. Yolculuğu fonksiyonel hâle getiren ürünler, güvenlik ve konforu bir arada sunuyor.

Koltuk altı için hazırlanan soğutucu çantaları da gıda ve içecek taşımak amacıyla özellikle yaz aylarının gözdeleri arasında yer alıyor. Sırt çantasını andıran orta çantaları ise hem sundukları geniş hacimle hem fonksiyonellikleriyle hem de rahatça scooter'a takılabilmeleriyle tercih ediliyor. Yan çantalar ise estetik görüntülerinin yanı sıra yerden tasarruf etmeye de olanak tanıyor.

Scooter’ınıza takacağınız bir çanta ile yolculuk esnasında yük taşıma derdiniz en aza iniyor. Yükünüzü taşırken düşürme ya da taşırma kaygınız kalmıyor. Sunulan estetik alternatifler ile hem taşıma işlemini gerçekleştirip hem de aracın şık duruşundan taviz vermeden yolculuk edebiliyorsunuiz. Alacağınız farklı scooter çanta modelleri ile farklı ortamlara uygun seçenekleri kullanabiliyorsunuiz. Zorlu koşullar için hazırlanan ürünler kadar pratik taşınmayı hedefleyen ürünler ile farklı ortamlara uygun çantayı kullanabiliyorsunuz.

Siz de kendinize uygun scooter çantasını seçerek yolculuklarınızda daha fazla eşyayı daha konforlu şekilde taşıyabilirsiniz. Farklı ortamlar için farklı modelleri kullanabilirsiniz. Tarzınıza uygun modelleri, motosiklet scooter çantaları arasından seçerek kendinize uygun bir modele sahip olabilirsiniz. Beğendiğiniz ürünü hemen sepete atarak kolaylıkla satın alabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Motosiklet Scooter Çantaları

24 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Toplam 24 / 24 ürün
DSACategoryId/60002705/60008737/20029249/60005707