Motosiklet aksesuarlarını ve motosiklet çantalarını bulabileceğiniz Hepsiburada.com’da motosiklet arkasına takılan çantalara da ulaşabilirsiniz.

Motosiklet arka çantalar kategorisinden ulaşacağınız bu ürünler arasında farklı tasarımlara sahip çantaları bulabilirsiniz. Givi, Tex, Dahice, Kappa, Yerli Üretim, Maxem, M-moto, Shad, MTS, LS2, Honda, Arwic, Gaf ve Armode gibi markalardan temin edebilir, fırsat ürünlerinden yaralanabilirsiniz.

Farklı özelliklere sahip ürünleri bulacağınız motosiklet arka çantalar kategorisinde çantaların tasarımlarını ve ebatlarını karşılaştırabilirsiniz. Bu ürünler arasında anahtarla kilitlenebilen çanta modellerine ulaşabilir, ürünleri güvenle kullanabilirsiniz. Dayanıklı poliproplen gövdeye ve kırılmaz reflektörlere sahip motosiklet arka çantası modellerini inceleyebilir; suya, rüzgara ve aşınmaya karşı dayanıklı malzemeden üretilen ürünlere ulaşabilirsiniz. Dayanıklı yapısı ile uzun yıllar kullanabileceğiniz bu çantalar arasında şık dizaynı ile dikkat çeken ürünleri de bulabilir, bu ürünler ile motosikletinize şık bir hava katabilirsiniz.

Geniş taşıma kapasitesine sahip ürünleri bulacağınız motosiklet arka çantalar kategorisinde yolcu taşımaya engel olmayan çanta çeşitlerini de temin edebilirsiniz. Aynı zamanda çanta bağlantı tablası ile birlikte satılan ürünleri bulacağınız kategoride düğme ile alt tabladan ayrılabilen kullanışlı ürünleri tercih edebilirsiniz. Heybe şeklinde tasarlanan çanta çeşitleri arasında ise içi plastik levye ile desteklenmiş şekli bozulmayan ürünleri bulabilir, üçgen çanta ve heybe çanta çeşitlerine de ulaşabilirsiniz. Bu ürünlerin yanı sıra 3’lü setler halinde satılan çanta çeşitlerini de motosiklet arka çantalar kategorisinden satın alabilirsiniz.

Motosiklet Arka Çantaları

200 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Givi
  2. Kappa
  3. Armode
  4. Maxem
  5. Motospartan
  6. Prc
  7. Tex
  8. Knmaster
  9. Arwic
  10. Cox
  11. M-moto
  12. Shad
  13. Gaff
  14. MTS
  15. Modacar
  16. Vexo
  17. Dahice
  18. FORTE GT
  19. KNT
  20. LS2
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Fırsat Ürünleri
 4. Ürün Puanı
 5. Satıcı A-Z
DSACategoryId/60002705/2147483631/20029247/20029249/60005699
BAŞA DÖN